Сонник викидень приснився. До чого сниться викидня у сні бачити.

До чого викидень сниться – езотеричний сонник

Хто б не побачив сон про викидень при вагітності – це поганий знак. Він може сповіщати про проблеми зі здоров’ям, а також про катастрофу якихось життєвих планів.

Якщо вагітність та викидень бачить уві сні молода, ще не мала вагітності дівчина, їй не варто сподіватися на плавне здійснення запланованих справ, а в особистому житті її може чекати крах усіх нинішніх надій. Але зневірятися не варто, на їх місце прийдуть нові, не менш сміливі плани і надії.

У тому випадку, коли викидень і зрив вагітності сниться народжували жінки – їй слід готуватися до проблем, пов’язаних з дітьми. Вони самі, їх поведінку можуть стати джерелом хвилювань матері, а також можливий нещасний випадок або негативний вплив третіх осіб.

Якщо викидень сниться вагітної наяву жінці – це не є причиною для страхів, а лише відображенням неминучих побоювань за нормальний перебіг вагітності. Виняток становить сновидіння, в якому в третьому семестрі вагітної сниться викидень з кров’ю, і картина всього цього дуже реалістична. Їй варто вести себе стриманіше, акуратніше і не відвідувати дуже людні місця.

Якщо чоловікові сниться викидень у дружини, яка не вагітна, то вона може тяжко захворіти. Якщо вона чекає дитину насправді – сновидіння не має пророцького значення.

Сон, у якому чоловікові сниться, що він вагітний і у нього стався викидень, говорить про те, що хтось зруйнує всі його плани і самі багатообіцяючі проекти.

Сон, у якому холостий чоловік бачить у вагітної викидень і кров або чує про викидень у подруги, є передвісником обману з боку партнерки. Можливо, його будуть намагатися затягнути під вінець з допомогою нехитрої казки про неіснуючу вагітність і, згодом, про викидень дитини.

Якщо дівчині сниться загроза викидня у подруги, яка насправді не вагітна, то у цієї подруги трапиться якесь нещастя наяву, буде потрібна допомога сплячої або хоча б її участь і співчуття.

До чого сняться викидні – сучасний сонник

Чути про викидень у сні – отримати звістку про те, що ви чогось позбавляєтеся. Це може бути документ про відторгнення майна, вимога про сплату штрафу, повідомлення про те, що вас обікрали і. т. п.

Вагітній жінці загроза викидня сниться як попередження про зайвих заворушеннях наяву, які того не варті.

Якщо незаміжньою родили дівчині сниться вагітність і відразу викидень, їй слід бути дуже акуратною в інтимних відносинах. Той, хто зараз демонструє повну готовність до того, щоб зв’язати себе узами Гіменея, при звістці про вагітність зникне без сліду з горизонту її життя.

Езотерика
Додати коментар