Як номер квартири впливає на наше життя

Номер квартири і вплив на наше життя

Номер квартири — випадкова цифра, якою рідко надають значення. Згадуючи його, люди не здогадуються, що він значною мірою впливає на долю.

Вчені говорять про те, що енергії Всесвіту взаємопов’язані. Цю теорію підтверджує нумерологія. Експерти в області цієї науки давно відкрили взаємозв’язок чисел з планетами Сонячної системи. Передаючи вібраційні потоки космічних об’єктів людині на тонкому рівні, вони визначають його місце і призначення у Всесвіті.

Номер квартири через призму нумерології

Вчені пояснюють, що номер квартири також створює ауру, яка впливає на долю проживаючих у ній людей. Значення, приховані за номерним знаком на двері, визначаються додаванням цифр з нього для отримання однозначного числа. Наприклад, сім’я живе у будинку №61. Значить, потрібно скласти його числівники (6+1=7) і дивитися, що приховує сім у трактуванні нумерологів.

З тризначними числами діє той же принцип. Якщо номер квартири 156 — вирішуємо легкий приклад на додавання 1+5+6=12, а потім ще один 1+2=3. Значить, житло отримує енергетику трійки. Скориставшись цими простими розрахунками, залишається з’ясувати, як отриманий результат впливає на життя.

1 — заступництво Сонця

Одиниця вказує на лідерські якості, ризикованість і авантюризм. Номер квартири, з цією цифрою означає, що її мешканці оточені теплою енергетикою Сонця. Світлі яскраві фарби єдиної зірки Сонячної системи проявляються і в інтер’єрі приміщення.

Людям, що поселилася в такому будинку, подобається подорожувати і добиватися поставлених цілей. Вони рішучі, правдиві і не прислухаються до порад інших, краще вчитися на своїх помилках.

Досягнувши успіху в кар’єрі та фінансової стабільності, всі живуть в енергетичних потоках цифри 1 можуть захопитися роботою і забути, що в житті є й інші радості. Невеликий хаос, який панує в таких апартаментах, пояснюється загальними досягненнями в роботі їх господарів. Одиноким краще віддати перевагу адресу з іншим числом. У цьому місці буде складно створити сім’ю.

2 — будинком править Місяць

Енергія нічного світила несе в сім’ю гармонію і любов. У внутрішньому просторі будинку під його захистом, повинні переважати м’які, непомітні кольори. Двійка сприятлива для сімейного щастя і розвитку творчого початку. Перебуваючи під її впливом, мешканці будинку придбають неймовірну інтуїцію і, можливо, розвинуть екстрасенсорні здібності. Вони будуть бачити віщі сни, розбиратися в психології, мистецтві та езотерики.

Людині без сім’ї номер квартири 2 не підходить. Він збільшить невпевненість і страх змін. Не бажано вибирати адреси з двійкою і тим, хто занадто емоційний. Інакше їх чутливість зросте.

3 — могутня сила Юпітера

Стіни будинків №3 наповнені спокоєм і затишком. Їх аура пробуджує бажання висловлюватися у творчості і наукової роботи. В інтер’єрі таких апартаментів бажано зробити акцент на золотисті, бронзові і пурпурні відтінки.

Журналістам, педагогам, студентам і письменникам буде добре працювати в подібному місці. Юпітер примножить їх ентузіазм і принесе успіх у будь-якому починанні. Також число три розташовує до спілкування. Самітність і самотність ніколи не відвідують тих, хто опинився під його впливом.

Людям, яким випав номер квартири 3 потрібно побоюватися необґрунтованих витрат. Нумерологи попереджають: трійка провокує на імпульсивні дії і несе енергію розвитку. Помножена їй безпечність у плануванні фінансів приведе до появи великих боргів і брак грошей.

4 — вплив тіньової планети Раху

У число чотири укладені безпеку, сталість, цілісність. Кімнати, оточені його потоками краще оформляти у насиченій колірній гамі: коричневою, жовтою, золотий. Міфічна планета Раху, керуюча четвіркою відкриває правильний життєвий шлях і дає ясність розуму. Власники житла під цим знаком життєлюбний, енергійні та успішні. До них корисно звертатися за порадами. Вони завжди підкажуть правильний вихід із складних ситуацій.

Номер квартири 4 підійде для думаючої раціональної людини: філософа, політика, дослідника. Невпевненим і сором’язливим особистостям він допоможе стати сміливіше і набути якості лідера. Для тих, хто звик наполегливо працювати, четвірка таїть небезпеку. З-за її енергетики, вони забувають про відпочинок, що обертається погіршенням здоров’я та нервовим зривом.

5 — вплив рухомого Меркурія

Вечірки і гучні застілля не припиняються в місці, де панує п’ятірка. Номер квартири з нею формує атмосферу постійного свята. Люди, що проживають там, виявляються в нескінченному круговороті подій. Вони організують зустрічі для друзів і заводять цікаві знайомства. Завдяки вібраціям Меркурія мешканці будинку стають привабливими для оточуючих. Їм властива ініціативність, кмітливість і комунікабельність.

Представники творчих, громадських та соціально-гуманітарних професій, опинившись в будинку з цифрою п’ять, відчувають себе чудово. Однак нетовариським людям, які віддають перевагу усамітнене життя, буде там некомфортно. Відповідні кольори для житла під управлінням Меркурія: блакитний, синій і жовтий.

6 — сила прихильної Венери

Шістка пов’язана з планетою, названої на честь давньоримської богині любові Венери. Номер квартири 6 несе мир, гармонію і красу. Завдяки цьому сім’я створить свій ідеальний затишний світ, прикрасивши його сувенірами та квітами. Відповідні відтінки для інтер’єру в цьому випадку бежевий і темно-коричневий.

Шість в адресі будинку вказує, що його мешканці досягли вершини успіху і вміють ділитися щастям з іншими. Їм забезпечені любов рідних, успіх у справах і фінансове благополуччя. Всіх відвідали квартира №6 чекає потік добра, радості і розуміння. Людям, професія яких пов’язана з допомогою інших або сферою обслуговування шістка дозволить виявити здібності. Головне не забувати, що співчуття і підтримку оточуючих потрібно виявляти помірно, щоб зберігати баланс Всесвіту. Тим, хто здатний на справжню дружбу і щиру любов енергії числа 6 буде дискомфортно.

7 — захист таємничої планети Кету

Щасливий номер квартири 7 дістається істинним обранцям долі. Всесвіт благоволить до них, позбавляючи від труднощів і бід. Їх фінансові та особисті труднощі, вирішуються за волею щасливого випадку. Ще аура сімки налаштовує на роздуми. Під її дією легко вивчати філософію, езотерику, практикувати медитацію.

Будинок під захистом Кету стане ідеальним для літніх і віддають перевагу самотність людей. Жадібним і корисливим цей номер квартири хорошого не принесе. Прагнучи до матеріальної вигоди, вони ризикують втратити все. Сімка створює сприятливі зміни лише тим, хто цінує духовну частину світу. Для оформлення кімнат будинку під її впливом можна вибирати яскраві кольорові гами: помаранчевий, жовтий, червоний.

8 — доля під управлінням Сатурну

Вісімкасимвол цілісності і нескінченності. Число впливає на появу вірності, любові до сім’ї та прихильності до традицій. Колір відповідної йому планети — насичено-синій. Номер квартири 8 дає здоров’я і сили для великих досягнень. Всі, хто живе під його впливом, працьовиті, чесні і цілеспрямовані. Вони впевнені реалісти, не шукають швидкої вигоди, дисципліновані і владні. Їх кредо — отримання вищого результату в будь-якій справі.

Для мінливого і бажає досягти стрімкого успіху людини вісімка невідповідний варіант. Керуючий їй Сатурн прихильна лише до тим, хто шукає постійності і стабільності.

9 — заступництво Марса

Будинок під цифрою 9 належить мудреців, які прагнуть передати знання іншим. Тут легко беруть під захист і оточують добром всіх, хто потребує цього. Згідно нумерології дев’ять означає закінчення певного циклу. Номер квартири з цим числом забезпечить комфорт і удачу тим, хто відбувся у житті. Наприклад, людям, що займають керівну посаду або побудував власний бізнес.

Марс розвиває дисциплінованість, сміливість і відповідальність. Його енергетика направляє до активних захоплення: спорт, полювання, подорожей. Домашні вихованці, рослини і предмети з відтінками червоного принесуть в апартаменти затишок і тепло, яких у них часто не вистачає.

Самовідданою і добрим людям, що отримали номер квартири 9, слід бути уважнішими до себе. Адже за прагненням вирішувати проблеми інших легко забути про власні інтереси.

Езотерика
Додати коментар