Найважливіший день: як вибрати дату весілля в 2022 році

сприятливі дні для весілля 2022

Дата весілля – не дрібниця, адже це число назавжди стане особливим для вашої родини. А ще правильно призначений день буде приносити удачу молодятам – словом, до вибору точно варто підійти відповідально. Як мінімум, вивчити нашу шпаргалку.

Східний календар

2022 рік пройде під знаком чорного Водяного Тигра, тваринного сміливого і благородного, який зовсім не лев! – у Китаї шанується як цар звірів. Правда, потрібно враховувати, що перший місяць 2022-го ще господарює Бик – Китайський Новий Рік прив’язаний до місячного календаря настає в другий молодик після зимового сонцестояння. У 2022 Тигр, здавна вважається символом щасливого шлюбу і дітонародження, вступить в свої права 1 лютого 2022-го і буде правити до 21 січня 2023-го.

Парі, яка вирішить зв’язати себе узами шлюбу в цей рік, суджені відносини, наповнені турботою один про одного і прагненням зробити життя своєї другої половини щасливішим. До того ж, сама стихія року вода – це символ гнучкості і умиротворення, вона символізує взаєморозуміння, згоду і ту саму ідилію, коли двоє живуть «душа в душу».

Лякатися кольору 2022 не потрібно: в Китаї чорний вважається королем квітів, йому поклоняються – тому китайські державні сановники одягаються в Чорне. Цей колір уособлює безсмертя, знання, стабільність і силу – словом, шлюб обіцяє бути міцним, а партнери в ньому багато чому навчаться один у одного.

Оскільки, як вже говорилося, Тигр – цар джунглів, замашки у нього воістину королівські, водна стихія ж сприяє самовираженню, так що торжество має бути унікальним, спланованим до дрібниць. Навіть тим, хто планує свято в стилі casual, потрібно подбати про який-небудь «фішці» – до речі, відмінною ідеєю буде зробити чорний одним з кольорів весілля. Можливо, навіть приміряти чорне весільне плаття-один із трендів останніх років, введений королевою весільної моди вірою Вонг.

Місячний календар

весільний календар на 2022 рік

Як відомо, людина на 70% складається з води, і місяць впливає на наші внутрішні процеси і емоції так само, як на моря і океани, викликаючи внутрішні «припливи» і «відливи». Астрологи наполягають, що найсприятливіший час для весілля – період зростаючого місяця, коли йде енергія накопичення і поліпшення. Що стосується небажаних днів, то уникати варто місячних затемнень (16 травня і 8 листопада), сонячних затемнень (30 Квітня і 25 жовтня), періодів ретроградного Меркурія (з 14 січня по 4 лютого, з 10 травня по 3 червня і з 10 вересня по 2 жовтня) і астрологічно несприятливих днів (їх можна знайти в місячному календарі).

Не найкращі дні для укладення шлюбу – молодик і повний місяць. Союзу, укладеному в молодика, може не вистачити енергії для хорошого старту – зате цей день ідеально підходить для планування торжества. Повний місяць вважається найбільш небезпечною фазою місяця, коли великий ризик конфліктів і нещасних випадків – зате підвищується чуттєвість і привабливість, так що в цей день здорово влаштовувати романтичні побачення.

Особливо сприятливі дати для весілля в 2022 році за місячним календарем:

 • Січень – 7, 9, 14, 16.
 • Лютий – 4, 6, 11, 13, 14.
 • Березень – 4, 6, 7, 11, 13.
 • Квітень – 3, 8, 10, 15.
 • Травень – 2, 6, 13-15.
 • Червень – 3, 5, 10, 12, 13.
 • Липень – 1, 3, 10, 11.
 • Серпень – 3, 7, 8, 12.
 • Вересень – 2, 3, 4, 9, 30.
 • Жовтень – 2, 7, 9.
 • Листопад – 4, 6, 7, 25, 30.
 • Грудень – 5, 25, 29, 30.

Магія цифр

Ще один популярний спосі б– симетрична дата, а ідеалі, паліндром, що читається однаково як зліва направо, так і справа наліво. Є повір’я, що подібна магічна комбінація цифр особливо сприяє сімейному благополуччю. У 2022 році випаде один такий ласий «цифровий код» – 22.02.2022 – головне, встигнути його забронювати.

Також буде кілька дуже симпатичних поєднан ь– наприклад, 02.02.2022 або 20.02.2022. Особливо багатий на красиві дати лютий, крім того, можна сміливо брати на озброєння 2-е, 20-е і 22-е число кожного місяця.

Але, насправді, красивих комбінацій може бути нескінченна безліч: 22.11.22, 01.11.22, 22.12.22 – крутіть цифри, як хочете! Не потрібно забувати і про класичні поєднання, коли номер дня і місяця збігаються: 4 квітня, 8 серпня, 11 листопада.

Особиста дата

Ніщо не заважає майбутнім молодятам зробити торжество подвійно символічним, приурочивши «день Х» до свого персонального календаря. У будь-якої пари таких знакових дат предостатньо – це день знайомства і першого побачення, перший поцілунок і початок спільного життя, дата вильоту в пам’ятну подорож або, врешті-решт, той самий день заручин, коли ви вирішили бути разом і в горі і радості, щоб ніколи не розлучатися і зустріти старість в любові та злагоді.

Деякі пари в якості дати весілля вибирають день народження нареченого або нареченої – на цей рахунок є різні думки. З одного боку, вважається, що сімейне життя буде дуже вдалим, якщо співпаде з іменинами одного з подружжя, з іншого – такий формат «2 в 1», по суті, позбавляє вас одного зі свят, але ж чим з в житті більше, тим краще!

Оригінальний підхід

Зрештою, можна підійти до вибору дати творчо: звернутися до світу кіно – наприклад, Белла і Едвард з «Сутінків» одружилися 13 серпня, а Моніка і Чендлер з «друзів» – 18 червня. А улюблений фільм або серіал, відповідно, може стати темою весілля.

Всі фанати “Зоряних воєн”, звичайно ж, з радістю зіграють весілля 4 травня – адже знаменита фраза «May the Force be with you» (“Хай буде з тобою Сила”) чується як «May the fourth be with you» (де May – травень, а fourth – четвертий).

А як вам ідея призначити весілля на День бабака, який відзначається 2 лютого? Мало того, що це красива дата – 02.02.2022 – вона ще відсилає до прекрасного романтичного фільму і налаштовує на те, що у молодят буде «кожен день як в перший раз». Словом, проявіть фантазію – ваш найважливіший день того вартий!

Езотерика
Додати коментар