Сонник телефон приснився. До чого сниться телефон у сні бачити.

Мобільний телефон, телефон, сонник Лоффа

Телефон, розмова по телефону – важлива деталь наших сновидінь. Насамперед, слід звернути увагу на те, що при розмові по телефону ми не бачимо співрозмовника, тому доносити якісь відомості до нього нам часто буває набагато легше. Більш того, при телефонному дзвінку і наш співрозмовник не бачить нашого обличчя, тому сновидіння, в якому нам доводиться говорити по телефону, потрібно тлумачити з урахуванням цих особливостей.

У сучасному світі в снах людині частіше доводиться розмовляти по стільниковому телефону. З одного боку – це лише ознака часу і не більше того, але з іншого – це вказує на свободу спілкування і переміщення при подіях, про яких тлумачить сон.

У зв’язку з цим, якщо сниться телефонний дзвінок на домашній чи робочий стаціонарний апарат, сюжет може вказувати на дві особливості. В першу чергу – на те, що сплячий буде обмежений у свободі вибору чи чогось іншого, в другу – що події пов’язані з певним місцем. Наприклад, телефонний дзвінок на домашній апарат слід тлумачити в сновидінні щодо сімейних справ, а якщо уві сні довелося дзвонити по телефону, встановленого в офісі, на службі – події сну будуть мати відношення до цієї сфері життя сновидця.

Важливо врахувати і такий момент: хтось дзвонив у сні вам, або ви самі дзвоните комусь. Це вкаже на обличчя, від якого виходить ініціатива в плані прогнозованих подій.

І, звичайно, найголовніше – те, хто перебуває на іншому кінці дроту і про що йде розмова.

Якщо уві сні з’являється апарат мобільного зв’язку, то важливі та дії, які з ним відбуваються. У сновидіннях ми можемо знайти мобільний телефон, втратити, вкрасти його, може приснитися крадіжка телефону у нас, а також бачити поламаний телефон, розбитий екран і т. д. Всі ці сюжети сновидінь слід розглянути окремо.

Знахідка телефону уві сні може вказувати на нестачу спілкування, друзів.

Приснилося, що вкрали телефон – можливо, ви дуже боїтеся втратити з кимось зв’язок, відношення, але в даному випадку – не дуже близькі.

Схоже тлумачення має і втрата телефону уві сні, з тією різницею, що при крадіжці телефону мається на увазі дія третіх осіб, а в останньому випадку ви самі є чи будете винуватцем події.

Дзвінок від коханої людини сниться як відображення занепокоєння про нього, в загальному сенсі він не несе в собі інформації.

Але якщо, приміром, говорити по телефону з коханим вам довелося в сновидінні при небажаних свідків, слід звернути увагу на це особа. Можливо, йому належить зіграти якусь роль у ваших стосунках.

Сниться телефон, який вкрали у реальному житті – можливо, виникне необхідність зв’язатися з тим, чий контакт було втрачено разом із ним.

Дуже цікавий сон, у якому присутній випадково почута телефонна розмова. Це важлива для сновидця інформація, і нехтувати ним не можна.

Мовчання в трубці в сновидінні дає багату поживу для роздумів. Чи був цей дзвінок несподіваним або ви його чекали? Чи Можете ви припустити або здогадатися за іншими ознаками, хто це міг бути? Повторювався цей сон? У більшості випадків сюжет говорить про те недосказане, про якусь інформацію, яку до вас хочуть донести, але з якоїсь причини не можуть.

Часто у снах фігурує дзвінок по телефону від померлого. Нас лякають такі сни, однак, він далеко не завжди вони несуть в собі негатив. Якщо приснилося, що дзвонить померлий батько або покійна мати – слід поставитися до їх слів, як до підказки, яку вам дали зверху. Рідна людина в цьому сновидінні – лише провідник, якому ви довіряєте.

Якщо померлий батько (мати) подзвонили і назвали якусь дату – не слід розуміти її буквально. Цифрові значення в сновидіннях, як правило, зашифровані і розгадати їх зазвичай дуже складно. Вони можуть вказувати на проміжок часу, номери лотерейних квитків, рейси літаків, номери машин і багато іншого. Тим не менш, сенс у цих цифрах, безумовно, є.

Снився дзвінок по телефону від померлого, але він мовчав – такий сон слід вважати попередженням. Мова може йти як про неправильний способ життя, так і про небезпеку і необхідність бути насторожі.

Довелося розбити телефон у сні – проаналізуйте, як це сталося. Телефон впав ненавмисно чи приснилося, що розбили телефон в пориві гніву, образи? Другим важливим моментом є результат – апарат вийшов з ладу остаточно або ви розбили екран біля телефону, але він залишився в робочому стані? Проаналізуйте ці деталі, тоді ви зрозумієте причину майбутніх конфліктів, і те, який вони будуть мати результат. Очевидно, що розбитий екран телефону буде уособлювати тріснуті, але збережені до пори до часу відносини, а вийшов з ладу, непрацюючий телефон вкаже уві сні на остаточний розрив. Підлягав розбитий телефон ремонту?

Слід розуміти, що в реальному житті апарат з розбитим екраном використовується зовсім недовго, його власник незабаром намагається купити новий телефон, якщо у нього є така можливість. Зміст сновидіння в цьому випадку стає прозорим.

Якщо приснився телефон по соннику Цвєткова

Новий телефон у сні символізує нові відносини.

Розбитий або зламаний – сварку і розрив.

Знайти чужий стільниковий телефон у сні – до спроби втрутитися в чуже життя, зіпсувати чужі відносини.

Знахідка телефону у власному будинку є уві сні знаком того, що у когось з близьких є відносини або зв’язку, які тримаються в таємниці від сплячого.

Особливо погано, якщо ви знайшли два телефони у власній квартирі – вам зраджують.

Втратити стільниковий телефон – такий сон може говорити як про втрату якихось особистих зв’язків, так про матеріальний збиток, який доведеться пережити. Щоб правильно розтлумачити сенс, подумайте, чого вам було шкода уві сні – втрачених контактів або втрати телефону, самого апарату.

Якщо уві сні у вас вкрали мобільний телефон, значення сну аналогічно з тією різницею, що винуватцем того, що трапиться, буде хтось інший.

Говорити по мобільному телефону, розмовляти з кимсь – такий сон говорить, що ви щось приховуєте від цієї людини, або він від вас.

Сниться, що не можете додзвонитися комусь- наяву ця людина буде уникати зустрічі з вами.

Якщо чоловік уві сні розмовляв з колишньою дружиною по телефону – в глибині душі він дуже бажав би повернутися в цю сім’ю, але боїться відмови.

Колишній чоловік, який дзвонить у сні жінці, також нею не забутий і не виключається варіант відновлення відносин.

При цьому, чим більше колишнім подружжю довелося лаятися по телефону в сновидінні, тим сильніше залишилася між ними зв’язок наяву.

Говорити по телефону з небіжчиком – це сон-попередження про щось. Важливо згадати те, що він сказав.

Якщо у вашому сні небіжчик дає телефонну трубку комусь з тих, хто ще живе – цій людині загрожує смертельна небезпека.

Телефонний дзвінок про смерть (в якому вам називають її дату) не дає приводу для зневіри. Можливо, це дата початку нової віхи у вашому житті.

Телефон у воді сниться до забуття.

Якщо сплячому самому довелося втопити телефон – він буде намагатися когось забути. Якщо ж телефон у воду впав у вашому сні хтось інший – будуть намагатися забути про вас. В останньому випадку, чим більше вам було шкода чужий апарат, тим болючіше буде чиюсь байдужість.

До чого сниться телефон – езотеричний сонник

Телефон уособлює уві сні зв’язок з людьми, в тому числі і з близькими, а також прагнення мати додаткові комунікативні можливості.

Якщо уві сні у вас вкрали телефон, це говорить про те, що ви боїтеся втратити відчуття безпеки і зв’язок з близькими людьми.

Втратити стільниковий телефон, шукати його – цей сон говорить, що ви самі будете винуватцем охолодження або навіть розриву якихось відносин.

Крім того, якщо сниться, що шукаєте стільниковий телефон і не можете його знайти, то це може бути натяком на те, що з кимось із близьких слід поговорити не просто відверто, але і дивлячись один одному в очі.

Дзвінок по телефону від незнайомої особи сниться до вторгнення у ваше приватне життя.

Зламати телефон, розбити його у сні – до труднощів у спілкуванні.

Для жінки розмову з чоловіком по телефону, голос якого вона ніяк не може пригадати, сниться до нового таємного шанувальника.

Для молодої людини телефонну розмову з дівчиною у сні означає, що він їй подобається.

Якщо дівчині в нічних мареннях дзвонить хлопець, який їй дуже подобається – її надії на його рахунок марні.

Дзвонили комусь із родичів – отримаєте запрошення від них.

Не можете додзвонитись уві сні до когось- вас не захочуть слухати і наяву.

Говорити по телефону з колишнім чоловіком – такий сон видає ваше бажання продовжити відносини. І якщо розмовляти по телефону з колишнім партнером вам доводилося на підвищених тонах – ви будете робити наяву якісь кроки назустріч першої.

Схоже тлумачення має уві сні та дзвінок від колишнього.

Сниться, ніби ви телефонуєте своєму другові – наяву ви не виконали перед ним якесь зобов’язання.

Купувати телефон у сні – до довгострокових контрактів.

Якщо чоловік уві сні отримує в подарунок телефон дуже маленького розміру – це є натяком на те, що його переживання з приводу розмірів чоловічого достоїнства його партнерка вважає неспроможними.

Дзвінок від небіжчика сниться до зміни погоди.

До чого телефони сняться, сонник Лонго

Новий мобільний телефон сниться до нових знайомств.

Бачити уві сні білий телефон – до заздрості.

Синій – до таємниці.

Червоний телефон сниться до нових романтичних стосунків, в яких ви, однак, не будете дуже близькі один з одним в духовному плані.

Якщо новий телефон вам дуже подобається уві сні – можливо, що виникли відносини триватимуть довго.

Знайти мобільний телефон – влізти наяву в чужі стосунки.

Якщо знайдений телефон сниться розбитим, зламаним, то наяву ви відіб’єте партнера або партнерку у друга або подруги.

Віддали телефон, який ви знайшли, його власнику – проявіть благородство і в житті.

Знайти багато телефонів у сні – до безладних зв’язків.

Втратити свій телефон – до сварки.

Якщо дівчині приснилося, що втратила телефон, в якому був номер молодої людини – наяву їй краще піти першою, щоб не довелося переживати образу.

Дзвонити хлопцю уві сні – попередження, що вона стає нав’язливою. Ще гірше, якщо сниться дзвінок хлопцеві вночі, і ця розмова по телефону з хлопцем відбувалася на підвищених тонах.

Для жінки дзвонити чоловікові по робочих справах – до службового роману.

Сниться розмова по мобільному з батьками – ваша скритність може стати причиною небезпеки.

Якщо уві сні вони не можуть додзвонитися до вас – терміново зателефонуйте або відвідайте їх наяву.

Пропущений дзвінок від коханого сниться як натяк на ваше відчуження або несправедливе ставлення до нього, особливо, якщо вам дзвонили у сні, а ви не брали трубку.

Приснився дзвінок від родичів – отримаєте звістку від них наяву.

Мобільний телефон у воді сниться як знак того, що з вами хочуть розірвати відносини.

Почути в сні телефонний дзвінок від небіжчика, говорити з ним по телефону – до смутку, печалі.

Побачити розбитий мобільний телефон – до комунікативних труднощів.

Подарували телефон у сні – з’являться нові можливості для спілкування, розшириться коло знайомих.

Приснилося, що у вас інший телефон, але ви не знаєте, звідки він взявся – такий сон говорить про несподівано новому погляді на когось з тих, хто довгий час залишався непоміченим поруч з вами.

До чого сняться телефони – сучасний сонник

Покупка нового телефону у сні символізує бажання щось змінити в своєму оточенні.

Приснилося, що знайшли телефон – до нового цікавого і досить романтичного знайомства, однак, об’єкт вашої уваги не вільний.

Якщо телефон знайшла у сні заміжня жінка – вона переживе велика спокуса в любові.

Вкрасти телефон – когось розчаруєте.

Якщо сплячий вкрав телефон у сні у знайомої людини – його репутація може бути дуже сильно зіпсована.

Приснилося, що знайдений телефон, втрачений наяву – відновити колишні зв’язки.

Говорили по телефону з родичами – чекайте їх у гості.

Сниться телефонну розмову з батьками – вам загрожує небезпека, ви щось приховуєте від них.

Дзвінок одного, говорити по телефону з другом – сни до новин про нього.

Якщо дівчина дзвонить хлопцю, якого любить – вони дуже скоро розлучаться, особливо, якщо до нього в сновидінні ніяк не додзвонитися.

Дзвінок від колишнього партнера сниться до сварки з нинішнім.

Телефонувати у сні людині, яка знаходиться від вас в двох кроках – до дуже важкої розмови з ним.

Чути дзвінок телефону, але не відповідати – такий сон говорить про те, що ви ніяк не зважитеся розставити наяву крапки над ” i ” у відносинах. Якщо телефон дзвонить дуже довго і наполегливо – в реальному житті ця недомовленість скоро стане нестерпним.

Дзвінок на телефон абонента, якого ви не знаєте, сниться до небезпечного знайомства.

Сниться, що дзвонить кохана людина і говорить про те, що вам слід розлучитися – це означає, що наяву ви мучите його непотрібними підозрами.

Сниться померлий з телефоном або дзвінок мертвого людини – вам слід помолитися про них і подумати про те, що вони могли б зараз сказати, якщо б були наяву живі.

Телефон падає уві сні, він розбився – до відчуженості у відносинах.

Той же сенс несе сновидіння, в якому телефон зламаний. Чим гостріше вам потрібно було в цей момент комусь подзвонити, тим важче ви будете переживати наяву цей період.

Покупка нового телефону сниться до нових друзів.

Купити телефон в ніч на п’ятницю – сон обіцяє тривалі та міцні відносини.

Дівчині подарували телефон – вона може отримає пропозицію про дружбу від молодої людини.

Якщо отриманий в подарунок телефон був дорогим і престижним – мова може йти і про заміжжя.

Сон, в якому дівчину просить зателефонувати хлопець, вказує на те, що вона занадто пасивна в реальному житті.

Якщо хлопцю сниться, що він не подзвонив подрузі, хоча вона його про це просила, то наяву вони сильно посваряться через ревнощі.

Чохол для телефону сниться до небезпеки незахищеного сексу.

Езотерика
Додати коментар