Що означає ім’я Омелян: доля і характеристика імені Омелян. Таємниця імені Омелян

Звідки взялося і що означає ім’я Омелян

Воно є українським варіантом звучання імені Еміль, яке, в свою чергу, походить від латинського когнониму Аемилиус. На сучасну українську воно перекладається як «противник», «пристрасний», «не відступає». Деякі лінгвісти стверджують, що це ім’я походить з Персії і його треба трактувати саме як «супротивник» або «опонент». Інші ж зараховують його до грецьких і розшифровують як «красномовний».

Астрологічна довідка для імені Омелян

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Терезів;
  • життя Омеляна проходить під заступництвом Марса;
  • улюблені камені – моріон і яшма;
  • улюблені кольори – коричневий та зелений;
  • Омелько відчуває зв’язок з вересом;
  • тотеми – ворон і вовк;
  • найкращий день тижня – вівторок.

Характер володаря імені Омелян

Хлопчик, якого батьки так назвали, не буде доставляти багато клопоту батькам своїми витівками. Все із-за слабкості нервової системи. Батько і мати повинні двічі подумати, перш ніж карати Омеляна, і ні в якому разі не застосовувати у вихованні силу. Якщо не допускати помилок, то у хлопчика не станеться психічної травми, і він стане більш стресостійким. Носія цього імені важко ходити в садок – йому неприємні нові правила, які суворо регламентують всю його життя.

Омелько швидко і легко запам’ятовує будь-яку інформацію. Завдяки цьому у школі він один з кращих учнів. Йому не треба докладати зусиль там, де іншим доводиться зубрити. Однокласники поважають хлопчика, проте, незважаючи на свою розсудливість, цей юнак рідко стає душею компанії. Коли Еміль стає старше, то починає відрізнятися скромністю, працьовитістю і врівноваженістю. Ця людина належить до такого типу людей, хто хоче знати, скільки кубиків цукру він покладе в чай на обід післязавтра. Намагається не виділятися з натовпу. Часом у нього починаються приступи апатії чи навіть депресії.

Як правило, цей чоловік досить розважливий і до всього в житті підходить з практичної точки зору. Завдяки своїм вродженим талантам має всі шанси домогтися успіху. При цьому Омелько часто задовольняється малим, а точніше тим, що у нього вже є. Він не з тих людей, які стануть жертвувати заради кар’єри. Якщо стає керівником, то може створити в колективі оптимістичну атмосферу. Співробітники і начальство його обожнюють. Він відповідально працює сам і ретельно організовує роботу інших.

У цього чоловіка досить широке коло спілкування, завдяки тому, що з ним цікаво і весело розмовляти. Однак тих, кого він називає друзями, можна перерахувати на пальцях однієї руки. Омелян ретельно розділяє те, що можна сказати іншим, а що краще зберігати в темних глибинах своєї душі. Відкритися він може тільки тим, кого знає багато років. Носій імені відрізняється надійністю і чесністю. Люди його люблять, ніж він швидко вчиться користуватися.

Чим захоплюється і де працює володар цього імені

Всупереч тому, що чоловік не ставить своєю метою домогтися запаморочливих кар’єрних висот, його неабиякі таланти часто стають об’єктом уваги начальства. Часто Омеляну дають те, що бояться доручити іншим, адже керівництво знає, що завдяки своїй працьовитості цей чоловік виконає завдання максимально ефективно. Нагородою за такий підхід для нього стає нова посада. Нерідко цей чоловік знаходить себе в професії механіка, електрика або системного адміністратора. Також він цілком може стати фотографом або бухгалтером. Втім, «сміливі» професії зразок солдата, моряка чи душу йому теж по плечу.

Сімейні стосунки володаря імені Омелян

Цей чоловік обожнює проводити час у колі осіб жіночої статі. Часто в розмові з дамочками починає нахвалювати себе, приписуючи неіснуючі достоїнства. Основне, що заважає Омеляну знайти свою любов – його природна незалежність. З-за цього він часто розлучається з першою дружиною. Після розлучення починається важкий в емоційному плані етап, під час якого Емілю може знадобитися допомога професійного психолога.

Однак, якщо він усвідомлює свої помилки і зробить відповідні висновки, то з другою дружиною носій цього імені буде по справжньому щасливий. До вибору супутниці життя він підходить дуже відповідально. Якщо в першому шлюбі були діти, обов’язково буде їм допомагати. Омелько завжди допомагає дружині по будинку і піклується про дітей.

Володар імені Омелян легко вибудовує відносини з жінками по імені Аза, Анастасія, Ангеліна, Домініка, Марфа, Меланія, Сніжана.

Що означають букви в цього імені

Буква «О» зустрічається у людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів Омелько часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Буква «М» говорить про завзятість і внутрішній силі. Зазвичай Омеляни цікаві і допитливі, намагаються спробувати все на особистому досвіді. Це означає, що він любить планувати своє майбутнє і чудово з цим справляється. Такі люди намагаються враховувати чужі інтереси, уважно і чуйно ставлячись до проблем оточуючих.

Ім’я з буквою «Л» знаменує те, що людина часто домагається естетики у всьому і може підходити до справи творчо. Тому з Омеляном завжди цікаво спілкуватися. Він швидко завойовує прихильність оточуючих, також готовий поступитися, якщо на нього не тиснути. Цей чоловік любить влаштовувати сюрпризи і не проти, коли трапляється щось несподіване. Омелько вірним своїй дружині. Він активно розповідає іншим те, що знає сам. Дорожить сім’єю.

Буква «Я» зустрічається у активних людей, які до будь-якої справи підходять відповідально. Ці риси допомагають Омеляну швидко домагатися успіху. Він природжений лідер, але йому важливо схвалення оточуючих. Іноді він може бути непередбачуваним і надто імпульсивним. З дівчатами пристрасний коханець і романтик.

Літера «Н» символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним Омеляна точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе це до переможного кінця. Однак людина з таким ім’ям не переносить нудну роботу.

Нумерологічна довідка для імені Омелян

Імені відповідає число 9. Воно символізує вміння досягати поставленої мети та лідерські якості. Омелько завжди готовий зробити щось нове та цікаве, чому сприяють його таланти. Іноді він може стати себелюбним і гордовитим. Дуже погано, якщо при цьому у нього часто змінюється настрій і бувають спалахи агресії.

Володар імені Омелян святкує іменини в наступні дати: 21.01, 31.01, 20.03, 29.03, 31.06, 21.08, 31.08, 5.11,3.12, 24.12, 26.12.

Езотерика
Додати коментар