Олівія значення імені

В ім’я Олівія багато ніжних скорочень — Олів, Лів, Палива, Оллі, Ліві, Лівія, Лівві, Ола, Олива, Оливка, Оливушка, Ливіе, Оливча, Оліветті, Олівинья, Чи, Ві, Віна, Олі.

Деякі з них вважаються окремими, але співзвучними з ним іменами — Олива, Олівія, Оліветт, Олівие.

Іменем Олівія називають своїх дочок католики.

Виникло ім’я Олівія від назви відомого всім дерева або його плодів. З’явилося і парне цього ім’я для представників сильної статі — Олів, але воно майже вийшло з ужитку. А жінок продовжують називати Олівіями. Католики шанують святу носительку імені, заступницю італійського міста Тривильяно, Олівію Палермскую. Християни святих з таким ім’ям не мають, бо в календарях воно відсутнє.

Вплив імені на характер і долю

Жінки на ім’я Олівія мають вроджене благородство, чесність і відкритість до спілкування. Олівія навіть дитиною намагається стати наполегливої і незалежною. З навчанням Олівія справляється добре. Маючи чудову пам’ять, Олівія використовує її у навчанні, з її допомогою отримує відмінні оцінки.

З роками Олівія стає серйозніше і твердіше. Власниця імені в будь-яких обставинах вміє розумно міркувати, оцінити обстановку. Всі дії Олівія підпорядковує найкращим життєвих спонукань. До сентиментальності Олівія не схильна. У потрібних випадках Олівія витримає суворість характеру. Господиня імені близько до серця приймає провали, однак переборює себе і починає все наново. Олівія проявляє наполегливість, працездатність, спирається на природну інтуїцію і все-таки приходить до успіху.

Володарка імені комунікабельна. Олівія швидко сходиться в людьми. Будучи товариською вона швидко знаходить нових друзів. Своє дозвілля Олівія воліє ділити з чоловіками, вважаючи представниць однієї з нею статі не дуже веселою компанією. Носій імені не затиснута, почуває себе в будь-якому суспільстві вільно.

Дівчина зневажає чутки, брехня, лестощі. Олівія холодна до людей, які мають до них схильність. Представниця імені поводиться щиро, відкрито. Олівії важко бути агресивною, вона не любить конфлікти і уникає участі в них. Дівчина прямолінійна, але це не відлякує її друзів, яких у неї завжди достатня кількість. У важких ситуаціях від Олівії завжди можна чекати допомоги і підтримки.

Дівчини на ім’я Олівія часто закохуються, однак довго зберігають свою свободу. Шлюб вони вступають добре обміркувавши свій вчинок. Олівія вибирає чоловіків з твердою волею і широким кругозором. Його відмінною рисою має бути мужність. Господині імені небайдужі службові справи. Олівія хоче підніматись по службовій драбині, показати свої здібності. В особистих стосунках вона чекає на уважного та турботливого ставлення, вважає їх заслуженими завдяки своїм особистим якостям. Сімейне вогнище Олівії стає теплим, адже в її будинку поселяється щастя.

Для Олівії вказані іменини навесні — 5 березня, і влітку — 3 і 10 червня.

Езотерика
Додати коментар