Онися значення імені

Онисія — одне з найбільш рідкісних імен. Для стислості дівчаток і жінок, наречених цим іменем називають Анисами, Анями, Онями, Анисьюшками, Онисями, Асями.

Синонімічні імена: Онисья, Онисія або Анісія.

Це ім’я зустрічається у православних святцях. Імовірно походження його пов’язане з грецьким словом, яке в перекладі означатиме : «благодатна», «творить добро» або «виконавча».

Католики теж вживають ім’я Онися, але вкрай рідко. Хоча саме ім’я зазначено в католицьких календарях іменинами, які святкуються 30 грудня.
Синонимічне (парне) ім’я чоловіка — Онисій.

Пестливі звернення до Онисі у формах Аня і Ася можна вважати і самостійними іменами власними.

Риси характеру Онисі

З самого дитинства Асенька ласкава і слухняна дівчинка. Вона талановита, має схильність до рухливих ігор. Легко знаходить спільну мову з однолітками. Тому у Анисьи багато подруг. Вона добре навчається, бере активну участь у походах і спортивних заходах. Як правило, Асенька має схильність до гуманітарних, природничих наук.

Подорослішавши, Онися залишається дуже комунікабельною і життєрадісною дівчиною. Хоча власниці цього імені, які з’явилися на світ взимку, досить складні жінки. Вони здатні, але часом не можуть розкрити свої таланти з-за зайвої сором’язливості, що межує з закомплексованістю.

А ось «осінні» Анисьи, навпаки, володіють чудовим почуттям гумору, славляться м’яким, поступливим характером. Жінки з таким оригінальним рідкісним ім’ям прекрасні рукодільниці. Часто вони виявляють талант в малюванні або творі віршів. Анисьи акуратні господині, талановиті кулінарки, вміють прийняти гостей. Вони дуже хлібосольні, привітні.

Вибрані професії і кар’єра

Онисія — сумлінний працівник. Навіть у тих випадках, коли їй не зовсім подобається її професія, вона ставиться до доручень начальства з повною відповідальністю. Проте жінка з ім’ям Онися абсолютно не честолюбна, а значить, їй не властиво прагнення до кар’єрного росту. Разом з цим керівництво помічає і зазначає старанність Анисьи і майже завжди пропонує їй підвищення по службі. Колеги також люблять і поважають її.

Археологія, етнографія, історія, читання — ось сфера інтересів дорослої власниці імені Онися. Вона дуже захоплюється детективами. Онися обожнює театр, концерти, класичну музику.

Правда, до домашніх турбот Асечка часом ставиться з прохолодою. Онися добре готує, але не часто, так як не любить поратися біля плити. Рівно так само успішно вона виконує будь-яку роботу по дому, але не намагається бути зразковою домогосподаркою.

Сімейне життя Онисі

Незважаючи на те, що Онися вже в ранній юності користується підвищеною увагою протилежної статі, вона пізно знаходить супутника життя. Але якщо шлюб укладено з любові, Онися буває дуже щаслива. Онися обожнює дітей, присвячує їм багато сил і часу. Вона вірна своєму партнеру. Цінує вірність, взаєморозуміння, щирість.

Зраду чоловіка жінка з таким ім’ям переживає болісно, але простить його, якщо він одумається і повернеться в сім’ю. Адже Онися дуже цінує стабільність і ніколи сама не зрадить чоловіка. Тільки якщо вона усвідомлює, що її шлюб тріщить по швах і її неможливо відновити, починає замислюватися про пошуки нової любові.

Онися (Асенька, Ася) відрізняється доброзичливістю і чуйністю, причому не лише своїм близьким і друзям, тому у неї практично не буває ворогів та заздрісників.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар