Олеся значення імені

Спрощенні звернення до Олесі — Леся, Леська, Олесечка, Олесенька, Алекса, Лесенька, Олеська, Ося, Лесаня.

Схожі назви на різних мовах — Олеся, Леся, Лесана, Олена, Олександра.

Ім’я Олеся вживається російськомовним населенням та українцями.

Жителька лісу

Про виникненні імені є три думки. Одне стверджує його поява у слов’янських народів, але спочатку звучало як Лесана чи Леся. Пояснення просте — від слова «ліс». Олеся — однокорінне з лісом слово, мається на увазі «дівчина, що живе в лісі». Іноді ім’я пишеться в зміненому вигляді — Олеся.

За другим припущенням ім’я Олеся походить від Олександри, але в дану форму його переробили українці і поляки. Якщо ім’я пішло від Олександри, то значення буде — «захисник».

Господарі третьої думки не мудрують і вважають Олесю пестливим зверненням більш відомих імен — Олена (Альона), Олена, Лариса, Аліса. Зменшувальним зверненням Олеся вважається навіть до чоловіка на ім’я Олег. В наші дні воно застосовується і як скорочена форма, і як власне ім’я.

Вплив імені на характер і долю

Названа цим ім’ям дівчинка добре розвинена фізично і тримає себе незалежно. Олеся зовнішністю пішла в батька, зате у неї материнський характер. Вона здатна викидати незвичайні колінця, що приводять в жах навколишніх. Олеся, не замислюючись, здійснить стрибки з парашутом, займеться скелелазінням. Власниця імені вважає себе такою, що не відбулася кіноактрисою або моделлю, не прославилася через невезіння. Критикою на свою адресу Олеся морочитися не буде. З іншого боку, така поведінка надає власниці імені сил для руху по життю, не звертаючи уваги на невдачі.

Школяркою носителька імені дружить з дівчатками, ігноруючи посилену увагу до себе хлопчаків.

Жіночі професії, якими зазвичай цікавляться ровесниці, представницю цього імені не приваблюють. Олеся обов’язково буде шукати справа, де жінок майже не буває. Не дивно, якщо Олеся відправиться з геологічною партією або встане на капітанському містку корабля. Відмовляти Олесю від зробленого вибору безглуздо. Має пройти час, коли Олеся сама проаналізує поради родичів і зрозуміє, що стати інженером або економістом краще.

Дівчина з таким ім’ям закохується один раз. Олеся вірна своїй родині. В шлюбі господиня імені поводиться чесно і вимогливо, хоча насправді вона відрізняється м’якістю і ніжністю. Власниця імені захистить себе від образ, але командувати обранцем не зуміє. Зате її супутник завжди може бути спокійним — вона надзвичайно вірна йому.

«Зимової» представниці імені бажано проявити обережність і не вибирати супутника життя, чий день народження також припадає на зиму. Такий шлюб не обіцяє бути міцним. Дівчина схильна до егоїзму і завзятості. Олеся сексуальна, але має високу моральність, після заміжжя стає вірною дружиною. Олеся намагається чинити тиск на чоловіка, зайняти головне місце в будинку.

Жінка по імені Олеся відкрита для сексуальних експериментів, її чоловікові знадобиться ніжність і досвідченість. Партнерці подобається інтимна близькість з новими відчуттями. Можливо, Олеся шокує свого обранця. При незадовільних дослідах Олеся переживає, стає замкнутою, однак говорити про стосунки не хоче. Часто Олеся для заспокоєння просто розлучається зі своїм партнером.

Навесні Олеся відзначає іменини 22 березня, 2 квітня, 6 і 31 травня. «Літня» Олеся згадується 17 липня. «Осіння» Олеся буде іменинницею 13 жовтня, 19 листопада. Є і «зимова» Олеся — її іменини 23 грудня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар