Що означає ім’я Геворг: характер і доля Геворга. Сумісність імені Геворг

Звідки взялося і що означає ім’я Геворг

Воно є вірменським варіантом прочитання грецького імені Георгій. На сучасну українську перекладається як «селянин» або «фермер». Найбільшу популярність ім’я набуло в сім’ях вірмен. На території України не особливо поширене в порівнянні з грецьким оригіналом.

Характер володаря імені Геворг

Як правило, цей чоловік володіє творчою натурою і постійно прагне здійснити якусь свою мрію. До його позитивних якостей можна віднести те, що він безкорислива, співчуваюча і гуманна людина, якій знайоме почуття обов’язку. Георг дуже любить свій будинок як в сенсі території, так і в сенсі близьких людей. Носій цього імені – справжній патріот. Для нього не любити рідну країну – все одно, що не любити рідну матір.

Володар імені дуже потребує можливості самовиражатися і демонструвати свої таланти. Георг – активний хлопчик, добрий і чарівний. Посмішка юнаки з цим ім’ям топить будь лід на серці.

Коли хлопчик стає дорослим, на нього завжди можна покластися. Він ніколи не видасть чужий секрет. У будь-якій компанії Геворга приймають, як свого. Проте сам він не особливо потребує в чоловічому суспільстві. При цьому людина готова всім допомогти і словом, і ділом. Легко ображається, але зла не пам’ятає.

Носій імені завжди домагається своєї мети. Причиною тому є те, що до будь-якої справи він підходить відповідально. Внутрішнє чуття дозволяє уникати перегинів і вирішувати проблеми не втрачаючи оптимізму. Мало що може застати його зненацька. Скоріше, чоловік просто потисне плечима і знайде спосіб вирішити нову проблему. Саме за це його цінують оточуючі.

Чим захоплюється і де працює володар імені Геворг

Цей чоловік наділений справжнім кулінарним талантом і майже ніколи не дотримується рецепту до останньої коми. Коли готує, обов’язково додасть страві що-небудь особливе. Це дозволяє Геворгу вибрати у дорослому житті професію кухаря.

У подорожах носій імені бачить якусь особливу романтику. Начитавшись Жюля Верна або Финемора Купера, може зв’язати своє життя з подорожами і вивченням віддалених куточків нашої планети. Він може стати антропологом, істориком, найманцем. Іноді присвячує своє життя релігії і відвідує святі місця, в яких відбувалися якісь чудеса.

Однак у більшості випадків Геворг обирає професію, яка дозволить йому розкрити творчий потенціал. Він цілком може стати художником або музикантом. Якщо носій цього імені почне захоплюватися мистецтвом, то цікавиться не тільки загальновизнаною класикою, але й маловідомими стародавніми творами, що пояснює його вивчення мертвих мов. Любить готувати, розбирається в езотериці.

Часто цей чоловік, вибираючи професію, прислухається до порад своїх батька та матері. Так він може продовжити родинне ремесло або піти в релігію. Нерідко Георг довго шукає себе. Він міняє роботу, починаючи все з чистого аркуша. Найважче вибрати професію синові фінансистів чи банкірів. Адже вони хочуть, щоб чоловік пішов по їх стопах, а не намагався втілити власну мрію.

Сімейні стосунки володаря імені Геворг

Цей чоловік – справжній експерт по частині протилежної статі. У дівчат цінує як зовнішню, так і внутрішню красу. Чого носій цього імені не переносить, так це обману і зради. Супутницю життя шукає таку, щоб була за характером схожа на його матір.

Георг ніколи не вступає в шлюб за розрахунком. Сім’я зазвичай не знає бід. Дітей у цього чоловіка зазвичай багато.

Володар імені Геворг легко вибудовує відносини з жінками по імені Аліса, Анжела, Віолетта, Земфіра, Лариса, Лейла, Лідія, Людмила, Руслана.

Що означають букви в імені Геворг

Ім’я з буквою«Р» змушує людину прагнути до ідеалу і уважно ставитися до дрібниць. Іноді у чоловіка проявляються екстрасенсорні здібності. Відрізняється ризикованістю і гидливістю. Часто змінює партнерок.

Якщо буква стоїть на початку, то людина буде непередбачуваний.

Якщо буква повторюється, значить, у чоловіка неабиякий інтелект.

Буква «Е» зустрічається у людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів Георг часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Літера «В» найбільш часто зустрічається у тих, хто вміє в короткий час вибудовувати відносини з новими людьми. У цього чоловіка яскраво виражені творчі здібності. Відпочивати він найбільше любить на природі. До всіх проблем підходить з практичної точки зору і намагається позбуватися ілюзій. Але при цьому у Геворга сильно розвинена уява і внутрішнє чуття. Завдяки цьому, він легко передбачає подальші події. Якщо ця людина закохується, то обов’язково зробить так, щоб всі побачення проходили в атмосфері романтики. Практично не здатний зрадити.

Буква «О» означає енергійність, активність і цілеспрямованість. Зазвичай носій цього імені вміє рахувати гроші, а також хороший фінансист або економіст. У любові здатний зробити подвиг заради своєї другої половинки.

Буква «Р» означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається і сміливо крокує вперед. Відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. У подружжя Геворг часто бере сильну, не схильну до зрад жінку.

Нумерологічна довідка для імені Геворг

Число, яке відповідає когнониму, – 6. Воно дарує людині силу духу та вміння відповідати за свої вчинки. Носій цього імені готовий долати будь-які труднощі. Він ніколи не лінується і вміє вирішувати проблеми оригінальним способом. Намагається просунутися по кар’єрних сходах і забезпечити собі життя в достатку і благополуччя. Зразковий сім’янин. Легко знаходить спільну мову з іншими людьми, але іноді буває зарозумілий.

Езотерика
Додати коментар