Значення імені Гульнара

Ім’я Гульнара — одне з найпопулярніших у казахів, татар, а також в інших мусульманських народів. Ім’я Гульнара має давнє арабське коріння. У перекладі з перської мови це ім’я означає «гранатова квітка». А ось казахи, називаючи дівчинку Гульнарою, вважають, що малятко «подібної квітці».

За однією з версій «квіткою граната» в старовину називали горицвіт (трав’яниста рослина з яскраво-жовтими або червоними квітками). З-за цього іноді ім’я Гульнара асоціюється з горицвітом.

Вважається, що Гульнара — це русифікований варіант мусульманського імені Гульнар. Втім, це ім’я варіюється у різних народів і як Гельнара, і як Наргуль або Гульанар.

Для стислості, пестливо або в розмовній мові Гульнару називають: Гелів, Нарік, Нарою і Гулей. Хоча Гуля може бути і зверненням до жінок з іменами: Айгуль, Гульмира, Гульназ, Гульшат, Ангел і навіть Галина. Гулей також можуть називати і чоловіків з іменами: Ігор, Георгій і Сергій.

У імені Гульнара є синонімічні варіанти: Гульнария, Гюльнар, Гульнара, Гульанар, Наригуль, Анаргуль, Гульнарида, Гульнар, Гельнара. Аналогічне парне ім’я — Анар.

Як ім’я впливає на характер і долю

У ранньому дитинстві Гульнара дуже рухлива, непосидюча дитина, обожнює рухливі ігри. Дівчинка з таким ім’ям безпосередня, емоційна, володіє прекрасним почуттям гумору і рідкісним оптимізмом.

Подорослішавши, Гульнара стає трохи в ступінь, спокійніше. Дівчина з цим ім’ям, як правило, прекрасна пам’ять, що дозволяє заучувати масу віршів. У Гульнари є всі задатки талановитої танцівниці.

Обираючи майбутню професію, володарка імені Гульнара має ту перевагу, що відповідає її темпераментом, характером, дійсно подобається. Як співробітник Гульнара дуже дисциплінована, виконавча і старанна. Але, на жаль, їй не вистачає завзятості і наполегливості, щоб проявити ініціативу. При цьому Гульнара може проявити себе як чудовий організатор або куратор проекту.

Жінка з ім’ям Гульнара, що святкує свій день народження взимку, відрізняється гострим розумом і рухливістю. Зимові Гульнари — холерики. Вони настільки метушливі, що іноді самі створюють проблеми, які потім же і дозволяють. Гульнари, народжені взимку, часто проявляють принциповість, прагнуть взяти кермо влади в свої руки. Таким жінкам треба вибирати професії, в яких вони зможуть заявити про себе на всі сто відсотків, досягти високих посад або слави, популярності. Такі Гульнари справжні кар’єристки. Проте треба визнати, що власниці цього імені, що з’явилися на світ взимку, надзвичайно працьовиті. До того ж вони «прикипають» до колективу, в якому працюють, і неохоче змінюють місце роботи.

Енергійним зимовим Гульнарам іноді треба побути на самоті. Можливо, що так вони заповнюють сили, аналізують калейдоскоп недавніх подій. Жінки з таким ім’ям, за спостереженнями оточуючих, позбавлені забобонів. Вони примхливі, дуже вимогливі до кавалерів. Але вийшовши заміж, Гульнара стає відданою, ласкавою дружиною.

Весняні Гульнари, навпаки, дуже спокійні і стримані. Вони тверезо оцінюють свої шанси, ретельно планують майбутнє, але іноді впадають в депресії і стають вкрай невпевненими, боязкими. Зате жінки з таким ім’ям дуже добрі, чуйні, дипломатичні. У таких Гульнар широке коло спілкування, адже вони щиро прагнуть підтримувати зв’язки зі старими та новими знайомими. Дама з ім’ям Гульнара, народжена навесні, любить слідувати правилам. Вона губиться в моменти, коли порушується звичний, закономірний хід подій. Тільки з віком така Гульнара стає більш впевненою в собі, рішучої і більш наполегливою.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар