Глікерія значення імені

Походження і значення імені Гликерія

Більшість лінгвістів сходяться на думці, що воно виникло у стародавніх греків. Своє походження це ім’я бере від чоловічого Гликерий або Глюкериос, яке, в свою чергу, відсилає нас до терміну «глюкерос», що в перекладі на сучасну українську має значення «солодкий».

Характер володаря імені Гликерія

Як правило, в ранньому дитинстві вона представляє з себе активну і веселу дівчину, яка керується переважно емоціями. Направити її енергію в більш-менш мирне русло може тільки батько. Будь-яку критику Гліка сприймає в багнети, і завжди ображається. Образити носительку цього імені не складе труднощів, а заслужити прощення практично неможливо. Дорослішаючи, Гликерія навчається не давати себе в образу, хоча все одно регулярно поповнює список тих, кого вона у своїх мріях піддає самим жорстоким і витонченим тортурам.

Таємниця імені приховує дівчину, яка відрізняється допитливістю, умінням мислити нестандартно, багатою уявою. Завдяки цьому Глаша завжди знайде чим би зайнятися. Вона цілком може досягти значних висот у житті і перетворитися в даму, яка керується прагматичним подом, якщо зможе подолати деякі труднощі. Найчастіше, процес виправлення власних недоліків проходить м’яко та поступово, однак бувають випадки, коли вона з усіх сил намагається довести оточуючим і самій собі, що вона досить самостійна, при цьому відчуваючи сумніви. З-за цього Гліка маскує те, що вона комусь не довіряє під удаваним спокоєм.

Зазвичай дівчина ретельно фільтрує своє коло спілкування. У неї ніколи не буває багато друзів і приятелів. Але в кожному з них вона впевнена. Глаша точно знає, що вони не кинуть її у важку хвилину. Крім того, сама жінка може їх підтримати в тому випадку, коли вони попросять про допомогу. Це не конфліктна людина, і може змиритися зі багатьом, але якщо ви стали її ворогом, то залишитеся ним до кінця її життя.

Чим захоплюється і де працює володар імені Гликерія

Яку б посаду не обіймала ця особа, чим би не займалася, вона з готовністю покладе на вівтар процвітання фірми. Начальство часто ставить Глікерію в приклад іншим співробітникам. Якщо носій цього імені буде соціальним працівником, волонтером, наркологом, викладачем, вихователем або психотерапевотом, то докладе максимум зусиль, щоб допомогти своїм підопічним. У тому випадку, якщо Глаша займеться філософією, теологією або мистецтвознавством, то обов’язково напише багато наукових статей за своєю спеціальністю.

Сімейні стосунки володаря імені Гликерія

Ця жінка відрізняється ангельською красою, чим вміло користується. Однак Гліка не поспішає вискочити заміж, так як боїться обмежень сімейного життя. Своєю свободою вона готова пожертвувати тільки заради принца. В інтимний зв’язок набуває тільки з тими, кого сильно любить.

У відносинах Глаша займає чільну позицію, з мовчазної згоди чоловіка, який не намагається самоствердитися за її рахунок. Дітей Гліка обожнює, але не стане народжувати до того, як буде впевнена у своєму майбутньому.

Та, хто носить це ім’я, не перетворюється на хатню робітницю після весілля. Це все та ж гарна й розумна жінка. Все тому, що Глаша дуже недовірлива.

Сумісність: носій імені Гликерія легко вибудовує відносини з чоловіками по імені Адам, Булат, Варфоломій, Дамір, Олег, Рустам.

Що означають букви в імені Гликерія

Буква «Г» змушує людину прагнути до ідеалу і уважно ставитися до дрібниць. Іноді у Глікерію проявляються екстрасенсорні здібності. Відрізняється ризикованістю і гидливістю. Глаша часто міняє партнерів.

Буква «Л» притаманна справжнім естетам, здатним вирішувати завдання незвичайними і креативними методами. З Гликой завжди є про що поговорити, і вона вміє знаходити спільну мову з іншими людьми, іноді поступаючись, підлаштовуючись або йдучи на компроміси. Якщо закохується, то віддає всю себе цим відносинам і ніколи не піде на зраду. Якщо кавалер у чомусь помиляється, то дівчина м’яко направить його по правильному шляху. Дуже цінує зв’язок з родичами, і підтримує спілкування навіть з тими, хто опустився на життєве дно.

Буква «І» в імені говорить про розвинене уявою і креативний підхід у вирішенні поставлених завдань. При цьому Гликерія завжди домагається максимального результату, так завжди уважна до дрібниць. Вона хоче гармонійно співіснувати зі світом навколо себе. Завдяки цьому у жінки виробляється приємне почуття гумору і вміння сміятися навіть над собою і своїми переконаннями. Звідси ж відбувається те, що це досить добра і м’яка людина. При цьому Глаше властива чесність і прямолінійність – вона ніколи не стане мовчати, якщо їй щось не подобається, хоча і спробує висловити своє невдоволення як можна м’якше. У відносинах дівчина цінує романтику, тому довго вибирає чоловіка.

Якщо буква повторюється, то людина прагне до духовного розвитку.

Ім’я з літерою «К» дає своїй носительці велику силу волі, вміння домагатися бажаного і зберігати таємниці. Глаша – дуже привабливий чоловік, при цьому загадкова, сексуальна і тактовна. Завжди намагається знайти підхід до інших людей і не соромиться йти на компроміс.

Буква «Е» характерна для наполегливих людей, які докладають максимум зусиль, щоб досягти поставленої мети. Вони товариські і завжди хочуть виглядати добре не тільки в своїх очах, а й в очах оточуючих. Крім того, така жінка буде дуже прониклива і здатна приймати важкі рішення, керуючись не емоціями, а практичною необхідністю. Якщо друзі сваряться, Гликерія часто виступає в ролі «третейського судді», на чий авторитет будуть спиратися сперечальники, щоб вирішити неприємну ситуацію. Це часто простий і привабливий чоловік, який привертає симпатії оточуючих її людей. Однак через властивій Глаше неконформности, часто буває незрозумілою і самотньою.

Буква «Р» означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається і сміливо крокує вперед. Відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. В чоловіки Глаша часто бере сильного, не схильного до зрад чоловіка.

Буква «Я» зустрічається у активних людей, які до будь-якої справи підходять відповідально. Ці риси допомагають тієї, хто носить це ім’я швидко домагатися успіху. Глаша – природжений лідер, але їй важливо схвалення оточуючих. Іноді Гліка може бути непередбачувана і надто імпульсивно. З хлопцями – пристрасна коханка і романтик.

Нумерологічна довідка для імені Гликерія

Йому відповідає число 7. Воно дає Глікерію хорошу фантазію, скромність, нелюбов до конфліктів і вміння йти на компроміс. Ця жінка постійно прагне пізнавати щось нове та цікаве. Вона регулярно дивиться лекції в інтернеті, читають науково-популярну літературу. У ній вона знаходить факти не тільки цікаві, а й корисні у побуті. У цієї людини дуже розвинена уява, вона завжди може видати якусь цікаву ідею. На жаль, Глике не вистачає наполегливості, щоб втілити її в життя. Вона не любить брати на себе відповідальність, тому часто буває небагата. Більше всього на світі дівчина любить самотність, де ніхто не вторгається в її особистий простір і не намагається диктувати їй, як жити. У неї м’який характер, тому вона дуже милосердна. В чоловіки бере чоловіка, з яким їй буде, про що поговорити.

Володар імені Гликерія святкує іменини в наступні дати: 26.05, 4.11 та 16.12.

Езотерика
Додати коментар