Грета значення імені

У північних країнах Європи досить поширене жіноче ім’я Грета. Вважається, що у нього німецькі корені. Хоча ні в католицьких, ні тим більше в православних церковних календарях іменини Грети не відзначені. У шведів, норвежців і данців сьогодні більш популярні жіночі імена: Маргарета (Маргарит), Гертруда, Генрієта. У Україні на сьогодні існує два варіанти написання імені: Гретта і Грета.

Католики святкують іменини Маргарит і Гертруда, які випадають на 12 і 18 січня, 22 лютого, 17 березня, 25 березня, 11 квітня, 20 липня, 27 серпня, 17 жовтня, 16 листопада, 30 грудня. А адже ім’я Грета може бути скороченою розмовною формою цих імен.

Вплив імені на характер і долю

Власниці імені Грета в більшості своїй надзвичайно чуйні і добродушні. Однак Грети розумні, і скористатися їх добросердям навряд чи зможуть персони, що переслідують корисливі цілі. Грети — власниці. Вони дуже ревниві, але вміють «тримати обличчя». Іноді складно здогадатися, які пристрасті вирують під маскою байдужості. З боку дами з таким ім’ям Грети — сом здаються емансипованими і самостійними. Жодна Грета не буде тримати чоловіка на короткому повідку, вважаючи, це нижче її гідності.

Грета дипломатична і не буде влаштовувати чоловікові розборки з-за кожної дрібниці. Дама з таким ім’ям не вірить пліток. Але якщо у неї будуть вагомі підстави, то без церемоній, прямолінійно вона висловить партнеру всі свої претензії. Хоча, треба зауважити, що Грета проявляє рідкісну лояльність стосовно партнера.

Заміж панянка з ім’ям Грета виходить зазвичай пізно. Справа в тому, що в юності Грета дуже боязка і нерішуча. Грету ніяк не назвеш завсідником модних молодіжних тусовок в клубах. Їй до душі спокійна домашня атмосфера, затишні посиденьки в колі рідних. Чоловік, який підкорить серце прекрасної Грети, повинен бути вихованим, галантним, ввічливим і дуже ніжним. І ще один важливий нюанс: більшість Грет — явні егоїстки. І якщо обранець буде під стать красуні з таким ім’ям, то шлюб, на жаль, триватиме недовго.

Жінка з ім’ям Грета відмінна господиня, яка вміє і любить готувати. У її будинку завжди живуть тварини: кішки, собаки, птахи.
Грета прекрасний працездатний співробітник. Грета відповідальна і сумлінна. Жінка з цим ім’ям може стати прекрасним музикантом, екскурсоводом, помічником керівника, конструктором або лікарем стоматологом.

Педантичність і увага до деталей допоможуть Греті, якщо вона обере професію швачки, дослідника, вчителі і навіть актриси. З колегами у власниці цього імені відносини вибудовуються добре. Колеги цінують її за м’який чуйний характер. Начальство цінує за те, що Грета ніколи не запізниться на службу, не стане брати участь в інтригах, завжди виявить готовність вислухати точку зору опонента.

При тому, що Грета товариська і увічлива, у неї зазвичай небагато друзів. Дівчина, жінка з цим ім’ям не ділиться з подругами потаємними таємницями. Грета взагалі досить потайлива і намагається нікого не впускати у свій внутрішній світ. Примітно, що всі свої нещастя і біди Грета теж не буде оприлюднювати. Грета постарається приховати свої печалі від оточуючих, вважаючи, що тривожити друзів або колег своїми особистими неприємності просто непристойно.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар