Сонник посмішка наснилася. До чого сниться посміхатися уві сні.

Посмішка, посміхатися до чого сниться, сонник Лоффа

Побачили в сні, як вам посміхається людина, незнайома в реальності чоловік – це суперечливий знак, при тлумаченні більш важливі ваші відчуття, ніж подробиці сюжету. Якщо посмішка людини в сновидінні викликала у вас неприємні почуття, відчуття глузування чи демонстрації своєї зверхності з боку даного персонажа, то попереду небезпека.

Якщо при цьому усміхнений чоловік у вашому сновидінні був одягнений у форму або інший одяг, що явно визначає приналежність до якоїсь професії, то на це варто звернути особливу увагу. Наприклад, бачити в сні, як недобре посміхається чоловік, одягнений у міліцейську форму – до неприємностей з правоохоронцями, суперечностей з законом (причому, швидше за все, мова буде йти про несправедливе звинувачення). Посмішка чоловіка, одягненого у форму будівельного робочого, може передвіщати в сновидінні нещасний випадок на будівництві і т. д.

Однак, якщо вам сниться широка посмішка людини, яка явно радий вас бачити або хоче сказати або зробити щось хороше – сон сприятливий. Головним критерієм для вас повинні стати ваші власні відчуття під час сну, так і, особливо, відразу після пробудження.

Самому в сні посміхатися людям – до гарного початку дня, сон сприятливий.

Якщо вам приснилося, що посміхається небіжчик, це є дуже доброю ознакою, якщо ця усмішка небіжчика не викликала відчуття страху, не таїла в собі злого умислу.

А от якщо вам сниться, що посміхається маленька дитина, то весь ваш сьогоднішній день може піти шкереберть, буде наповнений порожніми клопотами.

До чого посмішка сниться – езотеричний сонник

Власна усмішка уві сні – погана ознака. Трапиться щось неприємне для вас, що зіпсує вам настрій.

Приснилася посмішка начальника – отримаєте відчутного прочухана.

Посмішка дитини сниться до успіху.

Якщо у вашому сновидінні посміхається мрець, то наяву вам пробачать якийсь давній борг або образу.

До чого посмішки сняться – сучасний сонник

Якщо вам сниться посмішка знайомої людини, то поки не варто довіряти тому, що він буде вам говорити.

Посмішка близької, рідної людини сниться як докір в тому, що ви майже не приділяєте їй часу і уваги.

Бачили уві сні, як посміхається дитина – відчуйте безтурботне щастя.

Езотерика
Додати коментар