Глафіра значення імені

Одним з найрідкісніших на сьогоднішній день жіночих імен вважається Глафіра. Це ім’я колись було досить поширеним у східноєвропейських країнах, Росії, Україні, Білорусії. Однак за церковним календарями іменини Глафіри відзначають православні (9 травня), так і католики (13 січня).

У вільному перекладі з грецької мови Глафіра означає: «витончена», «струнка» або «майстерна».

В побуті, в розмовної мови Глафіру називають: Глашею, Глафой, Гланей, Ганею, Грашей, Фірою, Глафиркой, Гланькой.

Синонімічні імена: Глафюра і Глафири.

Вплив імені на характер і долю

Відмітна особливість майже будь-якої жінки з ім’ям Глафіра — фантастична інтуїція. У неї живий, швидкий розум. Глафіра майже відразу ж розпізнає справжні наміри співрозмовника. Деколи вона може зрозуміти все, не дочекавшись відповіді. При цьому Глаша дуже приємна у спілкуванні, чарівна.Жінка, ім’я якої Глафіра, стежить за усіма новими віяннями, тим більше, що вона здатна заздалегідь передбачити, «куди подме вітер». Всі сучасні тренди володарка цього імені чуйно сприймає і охоче. Вона привітна й активна. Розмірене спокійне життя явно не для Глафіри. Її пристрасть — пригоди. Це допомагає часом Глаше в роботі. Адже вона з легкістю знаходить нетривіальні рішення багатьох проблем і нічого не боїться.

Саме тому жінці на ім’я Глафіра більше підходять творчі професії, що не вимагають копіткого занурення в деталі і розрахунки. Глашеньку чекає успіх, якщо вона займеться живописом, літературною творчістю. З дівчини з цим ім’ям може вийти прекрасна актриса, здатна здивувати глядачів своєю витонченістю, почуттям стилю.

Глаша досягне успіху і на ниві реклами або журналістики. З одного боку — професіонал з таким ім’ям буде шукати оригінальні рішення, креативити, з іншого — не побоїться взяти участь у найбільш авантюрних пригодах, намагаючись відкрити якусь таємницю.
Разом з цим Глафірі іноді необхідно усамітнення. Дівчина з таким ім’ям неодмінно повинна все спокійно обдумати, проаналізувати. Тільки так Глаша може знайти вірне рішення, визначити і розставити пріоритетні цілі. Творче начало особистості з таким ім’ям є першопричиною того, що вона дуже сприйнятлива, чутлива.

Особисте життя у Глафіри складається непросто. Вона намагається приховати під маскою неприступності і скромності свій пристрасний темперамент. Але це не завжди вдається Глафірі. Адже дівчина, у якої таке «м’яке» ім’я, добра і чуйна, чим і користуються іноді безсовісні люди. Тому Глашенька потребує підтримки близьких, рідних.

Талановиті, обдаровані Глафіри можуть блискуче реалізувати будь-яку сміливу ідею, але лише в тому випадку, якщо будуть впевнені, що це їм насправді вигідно.

Для дам з таким ім’ям дуже важлива особиста зацікавленість. Стимул — ось що допомагає Глафирам і в роботі, і в особистому житті. Але тут є дуже важливий нюанс: Глафіра намагається у всьому досягти досконалості. Вона знаходиться в постійному пошуку соратників, однодумців, які поділяють її погляди. Оточивши себе такими «геніями», жінка по імені Глафіра може не звернути уваги на гідної людини, яка цінує і любить її не за таланти, заслуги, професійні досягнення. Щоб не втратити такого друга (або шанувальника), Глафірі треба іноді опускатися на грішну землю і спокійно подумати про своє майбутнє.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар