Сонник артист приснився. До чого сниться артиста у сні бачити.

Якщо приснився артист по соннику Цвєткова

Артист сниться до несподіваних подій, непередбачуваних обставин.

Значення сну артист – сонник Хассе

Бачити себе артистом на екрані – до визнання заслуг і, з великою ймовірністю, в матеріальному плані.

Розмовляти з артистом – такий сон віщує зраду друзів.

Пити в сні разом з відомим артистом якийсь алкоголь – до втрати грошей.

До чого артист сниться – езотеричний сонник

Якщо вам приснився знаменитий артист цирку – до обману. Якщо поруч з вами перебував хтось із тих, кого ви знаєте з життя, то мова, швидше за все, йде саме про нього.

Бачити себе, що знімається в кіно, означає, що скоро від вас буде потрібно якийсь артистизм, удавання.

До чого артисти сняться – сучасний сонник

Очна зустріч у сні з відомим артистом говорить про те, що наяву вам, нарешті, вдасться налагодити контакт з особою, в якому давно зацікавлені і шукали зустрічі. Однак пам’ятайте, що один контакт все не вирішить, ви повинні зацікавити цієї людини, показати йому свою неординарність, вміння, інтелект і, можливо, зацікавити особисто.

Присутні на бенефісі артиста, співака, або на будь-якому прийомі, влаштованих в його честь – сон попереджає про майбутню сварки з близькою людиною. Швидко вона не забудеться вами обома, а вас буде мучити почуття провини. Краще відразу попросити вибачення, так буде легше.

У сновидінні ви самі артист і роздаєте автографи – ваш емоційний стан хиткий, нерви на межі. Немає підтримки близьких або колег, а гори справ ростуть. Перестаньте звалювати все на свої плечі в надії на визнання тих, для кого ви намагаєтеся, і тоді ваша праця буде оцінена.

Якщо в ролі артиста ви грали погано, плутали слова, соромилися говорити і рухатися, то ви можете втратити рідкісну можливість піднятися по службових сходах.

Відчувати себе в ролі артиста впевнено – до того, що наяву ви даєте собі завищену оцінку.

Езотерика
Додати коментар