Кіра значення імені

Дослідники досі сперечаються про те, як утворилося таке незвичайне жіноче ім’я як Кіра? За першою з версій, це може бути похідна від чоловічого імені, популярного в стародавній Греції — Кірія. Можливо, що це жіноче ім’я, споріднене чоловічому Кірос. Його значення — «пан», «володар». Відповідно, жіноче ім’я можна перевести як «володарка», «владичиця».

Однак деякі вчені схильні припускати, що ім’я Кіра прийшло до нас із стародавньої Персії. Воно утворилося від іменника «khur», що означає «світло», «сонце». Спочатку було чоловіче ім’я Куруш — «передбачливий», «далекоглядний».

У Кіри є пара — чоловіче ім’я Кір.

В побуті, в розмовної мови пестливо Кіру називають: Кірусей, Кіркою, Кірушей, Кірочкою. Можна навести й синонімічні імена: Сіра, Сайрес, Чіра.

Іноді Кіра — спрощений короткий варіант від імен жінок: Шакіра, Кирила, Кіара (Керкіра), Кириакия. А також від чоловічих: Кириан (Кирило), Аввакир.

У мовах, що базуються на латиниці, ім’я Кіра може бути написано з подвійною «р».

Ім’я Кіра вважається православним, католицьким. День Ангела Кіра відзначає 13 березня.

Вплив імені на характер і долю

З самого народження характер у Кіри непростий. Вона владолюбна, деспотична. Дівчинка рішуча, норовиста і при цьому дуже практична і дивно передбачлива. Кіра здається самозакоханою і надто прямолінійною. Але в глибині душі вона романтична і витончена.

Життя загартовує Кіру, вона вміло приховує власні проблеми і сумніви і з боку виглядає непохитною і «непробивною». Жінка з таким ім’ям надійний товариш, вміє зберігати чужі таємниці. А ще Кіра відрізняється хоробрістю і проникливістю. Але, на жаль, успіх далеко не завжди супроводжує їй. А все тому, що Кіра не вміє йти на компроміси, викручуватися, діяти всупереч своїм принципам і совісті.

Виходячи з вищесказаного, зрозуміло, чому з Кірою людям так непросто спілкуватися. З одного боку, володарка такого імені добра і розумна, щира, надійна, з іншого — егоїстична, надзвичайно вимоглива і безкомпромісна. Однак при всьому при цьому Кіра часто стає жертвою підлабузників. Дама, названа Кірою, на жаль, попадається на вудку банальних лицемірів. І все з-за того, що Кіра завжди намагається довести свою винятковість і перевагу.

Це позначається і на кар’єрі Кіри. Іноді її характер стає причиною чвар і сварок з начальством. Жінка з таким ім’ям досягне успіху в таких професій: бухгалтер, економіст. З Кіри вийде вимогливий, але справедливий керівник. При цьому Кірі дуже важливо, щоб її розуміли і підтримували. Тому в бізнесі Кірі потрібні надійні, розумні партнери, компаньйони.

Майже всі Кіри м. У родинах жінок, названих Кірами, панують мир і злагода, душевний комфорт. Кіри ласкаві, турботливі мами і віддані дружини. Будинки Кіра перетворюється в спокійну і врівноважену жінку, відмінну кулінарку і привітну господиню. Кірочка обожнює, коли до неї в будинок приходять гості.

Особисте життя у Кіри майже завжди складається щасливо. При всій твердості її характеру Кіра готова поступитися пальмою першості дружину. Але тільки в тому випадку, якщо партнер виявиться розумним, сильним, успішним. Кіра не пробачить зради. Жінка по імені Кіра сама на рідкість цнотлива і вимагає того ж від чоловіка.

Спілкуючись з оточуючими, Кіри не поспішають з висновками і уважно придивляються до людей. Але якщо одного разу їх хтось обдурить, підведе, то пощади не буде. Кіра зробить висновки і назавжди залишиться при своїй думці про людину, не виправдав її довіри.

Не варто дума, що Кіра — це «залізна леді». Вона вміє співчувати, переживати. Володарка імені Кіра завжди підтримає, прийде на допомогу. Тому до Кіри часто звертаються за порадою, підтримкою і не лише матеріальної. Подруг у Кіри небагато. Вона не має звички розкривати душу і секретничати, а також «вантажити» приятельок своїми тривогами і проблемами.

Езотерика
Додати коментар