Кароліна значення імені

«Королева» — ось що означає жіноче ім’я Кароліна. Принаймні, таку версію підтримують багато дослідників, які стверджують, що коріння імені треба шукати в мовах древніх германців.

А ось інші вчені заперечують цю версію, припускаючи, що це жіноче ім’я утворилося від чоловічого — Карл, яке спочатку трактувалося як «чоловік», «людина». А ось «королівським» ім’я стало лише після того, як їм був названий імператор Карл Великий.

Як би те ні було, але жіноче ім’я Кароліна популярно у німців, англійців. У Франції йому синонімічні імена Шарль і Шарлотта відповідно. А ось у англійців є варіація Чарльз, від якої потім утворилися й жіночі імена: Шерлин, Чарла, Шеріл, Чарлін.

У побуті пестливо або для стислості до Кароліні звертаються як до Каролеві, Каролінці, Корі, Ліні, Лінусі, Нане, Кало, Лоли, Шарі, Літератури, Ло, Кері, Лайне, Карлі, Карі, Лілі і Лоліту. Однак треба врахувати, що імена: Кара, Нана, Лола, Лоліта і Нана — самостійні. Рівно так само, як і звичні імена Керил (Керол), Керрі.

Іменини Кароліни за церковним католицьким календарем випадають на 20 травня.

Як ім’я впливає на характер і долю

Маленька Кароліна просто обожнює читання. Дівчинка з таким ім’ям дуже допитлива, цікава. При цьому маля ще і наглядова, і балакуча. Так що за Кароліною потрібне око та око, щоб крихта не розголосила сімейні таємниці і не наговорила по телефону рахунок на тисячі гривень .

У Кароліни є здібності до іноземних мов. А ще тато і мама не повинні перешкоджати розвитку її непересічних творчих здібностей.

Стаючи старше, дівчина, ім’я якої Кароліна, стає більш темпераментний. Вона чарівна і неповторна, проявляючи (без позерства і кокетства) риси дорослої жінки, то наївної дівчинки.

Але з роками дама з «королівським» іменем починає прагнути до влади. Кароліні це вдається. Тому, що у неї чудово розвинена інтуїція, і вона виявляється, як кажуть, у потрібному місці в потрібний час. Кара чарівна. Її вишукані манери, вона може вбити наповал будь-якого.

Кароліна відмінно усвідомлює це і розуміє, що її присутність прикрасить будь-яку компанію. Для жінок з таким ім’ям дуже важливий душевний комфорт. Але їм швидко набридає одноманітність, і вони схильні до авантюрних пригод. Треба розуміти, що для Кароліни життя — це театр, а люди в ній актори. І сама вона головна, неповторна героїня, зірка.

Втім, Кара чудова дружина і господиня, турботлива мама. У жінки з цим ім’ям розвинене почуття гумору. Їй підійдуть професії, в яких потрібно проявити інтуїцію, такт. Приміром, вона може стати чудовим дипломатом, парламентером, актрисою, психологом, моделлю.

Езотерика
Додати коментар