Клавдія значення імені

Ім’я Клавдія утворено від старовинного римського чоловічого імені Клавдій. Виходячи з латинського кореня «claudus» назва можна перевести як «кульгавий», відповідно, в жіночому варіанті — «кульгава». Однак у Стародавньому Римі цим родовим ім’ям пишалася одна із знатних сімей. Тому нічого поганого в його значенні не вбачалося. Трохи пізніше, коли Візантія стала центром православ’я, ім’я поступово поширилося в країнах нинішньої Європи і в Україні.

Українці, які належали до дворянського, так і купецького станів, охоче називали Клавдіями своїх новонароджених дочок. Правда після революції 1917 року ім’я стало вживатися все рідше і тепер зараховано до одного з найрідкісніших.

Більш того, з часом пестливе звертання Клаша набуло негативного, глузливу забарвлення. Так називали недалеких простакуватих жінок з глибинки.

У побуті пестливо Клавдію називають: Клавою, Клавочкой, Клавдюшей, Клавдюней, Кланей, Класей, Авою і Поклаж.

В сучасних європейських країнах ім’я трохи трансформувалося, найбільш поширений варіант Клаудія. А у французів аналогом чоловічого Клавдій виступає ім’я Клод.

Ім’я Клавдія православне, католицьке. День ангела жінка з цим ім’ям відзначає: 6 січня, 19 листопада, 2 квітня та 31 травня.

Вплив імені на характер і долю

Флегматик — ось до якого типу темпераменту належать майже всі Клавдії. Власниці цього імені врівноважені, спокійні, незворушні.

Клавдія зазвичай не конфліктна і швидко пристосовується до умов і обставин. Разом з цим Клавдія не так проста як здається. Вона впевнена в собі, приваблива і прекрасно знає, що її вигідно відрізняє від інших жінок. Єдиний мінус дами з таким ім’ям — це слабка інтуїція і майже повна відсутність уяви. Клава не цікава. Але вона мислить як досвідчений аналітик, робить висновки, виходячи з фактів, тому що славиться відмінною пам’яттю і може запам’ятати масу деталей, подробиць.

На думку Клавдії обтяжувати рідних і друзів особистими проблемами непристойно. Тим більше, що Клавочка досить високої думки про себе коханої. І вважає, що немає такої людини, яка зрозуміє її тяготи, вивчить проблеми. Зате сама Клава охоче дасть пораду, підтримає одного в складний момент.

Життя не раз посилає випробування Клавдії, але жінка з таким ім’ям витримає їх з гідністю. Тому Клавдія, якій багато чого довелося випробувати і пережити, рідко церемониться і часом різко і відверто висловлює свою точку зору. При цьому Клавдія зовсім не турбується про можливі наслідки.

Однак дорослішаючи і набираючись мудрості, Клавдія стає більш тактовною і витриманою. В юності здається, що мила Клавочка веде себе надзвичайно розкуто і ризиковано. Але дівчина, жінка з ім’ям Клавдія ніколи не порушить загальнолюдських моральних норм.

Не можна сказати, щоб Клавдія «горіла» на роботі. Співробітниця з таким ім’ям недовго затримується на одному місці. Клавдія не відрізняється старанністю та наполегливістю. До того ж Клава не марить про кар’єру. Іноді вона змінює місце служби тільки тому, що їй набридає спілкуванні з людьми в одному колективі. Та, як не дивно, але жінка з таким ім’ям майже фізично не виносить самотності. Компанія, колектив для неї необхідні як повітря.

Клавдія дуже вразлива, тому зраду, зраду коханої людини їй пережити дуже складно. Заміж Клавочка виходить за того, хто припав їй до серця. Вона не буде прислухатися до думки подруг або порад рідних. Клава відмінна дружина, турботлива мама, прекрасна господиня. Особливість Клавдії — концентруватися на дрібницях допомагає їй в побуті: вона запаслива, економна. При всій своїй нелюбові до роботи Клавдія вміє влаштуватися на посаду з відмінним окладом, що допомагає їй або її родині жити безбідно.

Езотерика
Додати коментар