Сонник хімік приснився. До чого сниться хімію у сні бачити.

Якщо приснився хімік, хімія по соннику Цвєткова

Бачити уві сні хіміка, людину, яка займається хімією – до підвоху. Хтось спробує домогтися від вас бажаного за допомогою спритності, обману або ж шляхом маніпулювання вашими слабкостями.

Якщо вам сниться кабінет хімії, в якому ви самі або хтось інший ставили різні хімічні досліди, то наяву ви задумали щось занадто складний для реалізації. Крім того, і підсумок цієї ідеї може бути абсолютно непередбачуваним.

Якщо в результаті складного хімічного досліду у вас в сновидінні вийшло щось дуже просте, елементарне, наприклад. звичайна вода, то в реальному житті ви пішли якимось дуже складним шляхом, хоча всього того ж самого можна було домогтися набагато більш простими методами.

До чого хіміки сняться – сучасний сонник

Бачити уві сні людей, що займаються постановкою хімічних дослідів – до відкриття якихось життєвих таємниць, які досі були від вас приховані.

Якщо в сні ви самі захоплено займалися хімією, то якесь хобі, яке поки лише забирає у вас час і кошти, в майбутньому принесе серйозний дохід.

Бути в сні на уроці хімії в школі – свідчення того, що ви знаходитесь в даний час початку шляху пізнання, осягнення якоїсь істини чи цікавить вас суті якогось явища.

Езотерика
Додати коментар