Земфіра значення імені

Земфіра не отримала скорочених імен.

Співзвучні Зинфира, Замфира, Занфира.

Найбільше поширено у татар.

Про освіту імені немає одностайності. По одному твердженням воно прийшло з Ірану від тюркомовного населення і означає «коштовність», близько до іранського значенням — «сапфір». У тюрків вийшов свій варіант — «непокірна».

Інші думки свідчать про походження імені в Греції, де дме повітряний вітерець Зефір, тоді ім’я в перекладі отримує сенс — «повітряний», «теплий».

Східна натура

Носій імені. Земфіра відрізняється красою і чарівністю. При цьому господиня імені приваблює неспішністю рухів і неквапливістю. На перший погляд здається, що Земфіра просто лінується, але це позначається її повільність. Не метушачись, спокійно власниця імені займається спостереженнями і знає про все, що відбувається.

Шпильки власниці імені не займати, і її насмішки дістануть всіх, хто наважився йти проти неї. Ніяких образ Земфіра не прощає. Оскільки їй властива вразливість, Земфіра реагує на взаємини з людьми. Її доброзичливці можуть бути свідками повного перевтілення Земфіри у сприятливому середовищі.

Вже дитиною дівчинка панує над оточуючими. Земфіра отримує настанови батьків для виховання хороших якостей, закладених для подальшого життя. Земфіра володіє твердістю розуму. Якщо батьки знехтують своїми обов’язками, Земфіра зросте примхливої, егоїстичною.

В свій інтимний світ дівчина нікого не пускає, тому навколо Земфіри витає дух таємничості. Часто Земфіра оточена неправдоподібними чутками. Вона має трохи подруг. Земфіра являє собою небезпеку для жінок, що оберігають від неї сімейне вогнище.

Зате вона привертає до себе чоловіків. З заміжжям затягує, адже Земфіра шукає не просто обранця, а досконалість. Створивши сім’ю, Земфіра не поспішає покинути рідний дім. Чоловік повинен виявляти повагу до її особистості, інакше сім’я розпадеться через її відходу від чоловіка, а він навіть не отримає пояснень. Відносини в родині жінка влаштовує на свій смак. Частіше чоловікові доводиться перетворитися в тінь дружини. Іноді бувають випадки, коли Земфірі потрапляє в чоловіки людина із сильним характером.

Підніматися службовими сходами вона не поспішає. Земфіра в основному прагне до професій творчого спрямування, що належать до сфери прекрасного, які можуть забезпечити їй визнання й імідж. З неї вийде балерина, співачка і квіткарка, Земфіра створить чудові композиції з квітів.

Серед незнайомих людей вона не може проявити себе. Залишатися одна Земфіра теж не любить. Земфіра дратівлива і самолюбний. Земфіра стежить за модою і добре виглядає, фотогенічна, здатна рукодільниця.

Ця жінка мінлива. Земфіра веде себе по-різному з кожним співрозмовником, з точки зору його корисності. Вона ніколи не попросить про допомогу, віддасть перевагу впоратися самостійно. Земфіра правдива, відомий їй секрет нікому не розповість. З Земфірою небажано сваритися, образи вона не вміє прощати, треба чекати відповідної реакції.

День ангела імені Земфіра в календарях не згадується.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар