Сонник перевтілення приснилося. До чого сниться перетворення у сні бачити.

Перетворення до чого сниться, сонник Лоффа

Різні перевтілення в снах не рідкість. Цим ми зобов’язані в першу чергу, свого вічного невдоволення з приводу того, що ми маємо, як ми виглядаємо і як ми живемо. Іншою причиною сну про перевтілення може стати бажання сховатися, замаскуватися, стати невпізнанним для інших.

Людина може уві сні перетворитися на птаха, в тварину, в іншої людини або навіть неживий предмет. У будь-якому випадку такий сон слід розглядати з точки зору тлумачення данної тварини, птаха або предмета.

Якщо жінці сниться перетворення в чоловіка або навпаки, це може вказувати як на невідповідність способу життя цієї людини своєї статі, так і на бажання йому не відповідати. У таких снах може проглядатися латентна схильність до гомосексуалізму, а може виражатися невдоволення тим, що сновидця змушують вести невластивий його підлозі спосіб життя.

Перетворення в птаха в сні нерідко вказує на бажання вирватися з існуючої обстановки, зазирнути в майбутнє, знайти внутрішню свободу.

Перетворення в рибу сниться в знак необхідності зберігати якусь таємницю. Інше значення сну – бажання сховатися, “залягти на дно” і, як наслідок, піти від правосуддя.

Перетворюватися на собаку – таке сновидіння вказує на необхідність проявити дружні якості, простягнути руку допомоги близькій людині. Можливо, вам доведеться зберігати комусь вірність у певні непростих обставинах.

До чого перетворення сняться – сучасний сонник

Бачити уві сні, як риба перетворюється в людину – переддень того, що людина, здавався вам дуже потайливим або дійсно щось приховує від вас довгий час, несподівано стане з вами відвертий, після чого ви побачите багато в іншому світлі.

Якщо птах припиняється у хлопця – для молодої і недосвідченої дівчини такий сон є застереженням про те, що доля зведе її з дуже ненадійним і вітряним шанувальником, з яким у неї не буде серйозних відносин, оскільки він не готовий до них в принципі. Особливо несприятливо, якщо цим птахом виявиться стерв’ятник або коршун.

Езотерика
Додати коментар