Златослава значення імені

Ласкаві звернення до Златослави — Злата, Слава.

Синонімічних імен не зазначено.

Утворенням ім’я зобов’язане слов’янським народам.

Золото і слава

Переклад простий і точний — «золота слава». Спочатку так називали чоловіків — Златослав. Одне з ласкавих звернень — Злата вже володіє статусом самостійності.

Друга зменшувальна форма Слава буде таким не тільки для нього — вона належить до імен чоловіків, деякі з них вже застаріли — Белослав, Борислав, Радослав, Братислав, інші знаходяться у вживанні — Ярослав, В’ячеслав, Станіслав, Ростислав, Владислав. Їх пари для жінок — Белослава, Ярослава, Милослава, Броніслава, Доброслава, Чеслава, Святослава, Мирослава, Владислава, Мирослава.

Загадкова дівчина

На вигляд Златослава здається зарозумілою сором’язливою, і ніхто не підозрює, що носителька імені так веде себе навмисне, щоб тримати людей на відстані. Так Злата приховує свої особисті прихильності. Насправді господиня імені неспокійна, стривожена, не відверта, принаймні, так виглядає і вважається таємничої, недосяжною.

Вона обдарована природною інтуїцією і проникливістю, вміє вникати в причини і плани інших, але намагається зробити так, щоб її теж легко розуміли. Златослава підкоряє навколишніх собі, користуючись своїми здібностями, причому це приносить їй користь і шкоду іншим. Златослава не дуже тактовна і терпляча. Власниця імені владолюбна, в силу чого тисне на оточуючих, вважаючи себе краще знає суть.

Товариськістю Златослава не відрізняється, зате Златослава оригінальна, вимоглива до друзів та коханого. Дівчина з таким ім’ям вибере самотність, ніж погане товариство. Носій імені егоцентрична і відчуває себе відрізняється від інших. Златослава наглядова й відважна. Перш ніж прийняти рішення, Златослава добре подумає, у відношенні дій. З цього випливає висновок — господиня імені далеко не спонтанна.

Скепсис Злати призводить до неширокого колу друзів, зате це саме ті люди, з якими у неї повне взаєморозуміння. Златославу привертають дослідження, вона обожнює займатися ними в різних сферах, незалежно, кулінарія це або технічні новинки.

Дівчина з цим ім’ям стає такою, як її виховували в сім’ї. Златославі необхідна любов в обмін на її почуття, а то вона стане замкнутою і самотньою. Бажано втягувати Златославу в спілкування. Хорошим рішенням буде розвивати творчі здібності.

Дівчина хоче бути ідеальною, стати досконалістю. Златослава постійно в курсі модних трендів, заперечує безталанність, відсутність здібностей, зневажає вульгарність. Златославі властиво виконання справи з першого разу і повністю, вона завжди так робить, при поганому результаті переробляє з самого початку. Має смак, знає толк у мистецтві, краси і естетики. Златослава романтична і мрійлива. Вибрати майбутнього чоловіка Златославі нелегко, адже потрібно ідеал. Всякий раз Златослава розчаровується в обранцеві і починає нові пошуки.

Жінка не відмовиться увійти в загальний для сім’ї бізнес, якщо це потрібно для справи. В іншому випадку Златослава вибере професію, що має відношення до естетики чи творчості — громадське харчування, кулінарія, охорона здоров’я. Професії модельєра, психолога теж підходять для носіїв цього імені.

Іменин не має, ім’я Златослава не згадується в святцях.

Езотерика
Додати коментар