Зінаїда значення імені

Близьке оточення використовує для звернення до Зінаїді короткі імена — Зіна, Зиша, Іда, Зінуля, Зинура, Іна, Зиня, Зинуша, Зинуся, Зинаидка, Зинаша.

Є імена з схожою вимовою — Зинаис, Зіна, Зенаида.

Спочатку з’явилося у католиків, християнське населення запозичував його потім.

Історія походження імені

Про виникнення імені немає єдиної думки. Більшість вважає його з’явилися від стародавнього імені Зенаис, в перекладі значуще «від Зевса», «належить Зевсу». На початку його появи ім’ям називали чоловіків, згодом ім’я Зінаїда перейшло до жінок.

Ім’я є в латинській мові і в перекладі означає «піклуватися», араби теж вживають його і перекладають — «краса». Одна з коротких форм — Іна утворюється і від кількох інших імен — Зарину, Еліна, Інна, Жоржина, Декабрина, Мартіна, Інеса, Фаїна, Каріна, Марина, Селіна, Ноябрина, Сабіна.

Календар християн згадує імена окремо — Зінаїда, Зіна.

Вплив імені на характер і долю

Ім’я Зінаїда належить жінкам досить наполегливим і завзятим. Жінка захоплена і романтична, але оточуючим це вдається розгледіти далеко не відразу. Власниці імені вважають його урочистим, величним, але деяким ім’я Зіна здається нехитрим.

Власниця імені відрізняється холодністю і гординею. Зінаїда схиляється перед силою і владою, з цієї причини в школі Зіна хоче бути кращою ученицею, правою рукою вчителя, лабузниться перед дорослими. Якщо її ставлять в приклад однокласникам, Зінаїда отримує задоволення. Честолюбство — одне з головних якостей господині імені. Зінаїда завжди твердо знає, що їй потрібно і як цього досягти. Важливо, щоб з віком ця риса Зіни не пересилила всі інші, а то Зінаїда вимагатиме від інших вести себе так, як їй подобається.

Представниці імені мають шарм, однак не блищать красою. Але це не заважає Зінаїді показувати себе з блиском. Зінаїда дуже пристрасна особистість. Чоловіки приділяють жінці з таким ім’ям увагу. Народжені в літній час носійки імені мають спокійний характер.

Зіна любить займатися плітками. Вступати В суперечку марно. Зиночка любить поступки, краще скористатися цим і налагодити дружні відносини, підкресливши своє прагнення до компромісу.

В бухгалтерії і фармацевтиці вона досягне успіху, стане в міру жорстким і непоступливим вчителем.

Вона розумна і здатна пробиватися в житті. Зінаїда дивує колектив своєю енергією, хоча сама прагне до любові, доброзичливості, а не підйому службовими сходами.

Жінки з цим ім’ям володіють задатками лідера. Зінаїда не показує цього чоловікам, виставляє себе покірною. Після заміжжя Зінаїда перестає приховувати прагнення до лідерства. Якщо Зінаїда вибрала чоловіка з таким же характером, добра не буде. Зінаїда займеться підпорядкуванням чоловіка. Зінаїда розпоряджається сімейним бюджетом, визначає дії всіх домочадців.

При бажанні зберегти сім’ю їй потрібно прислухатися до порад оточуючих, а не тільки слідувати своїм висновкам. З плином часу Зінаїда починає розуміти, що не завжди слід давати собі волю. Всі свої сили Зінаїда спрямовує на те, щоб перетворити будинок у затишне і упоряджене житло.

Вона економна, однак на витончені предмети для прикраси будинку розщедриться. Зінаїда займається господарством, особливо заготовленням наливок, час від часу дозволяє собі розслабитися випивкою.

Осіння Зінаїда зустрічає іменини 10 і 24 жовтня. Зимова Зінаїда відзначає 17 січня. Літня Зінаїда згадується 20 червня і 5 липня.

Езотерика
Додати коментар