Сонник арена наснилася. До чого сниться арену у сні бачити.

До чого сняться арени – сучасний сонник

Арена знаходиться в центрі уваги публіки. Сновидіння, в яких дія розгортається на арені, говорять про щось таке, що стане надбанням громадськості.

Сон також може відображати певний стан душі, на арені в цьому випадку ви бачите самого себе, ви отримуєте можливість подивитися в сні на своє внутрішнє “я” очима глядача. Всі додаткові обставини допомагають зрозуміти психологію вашої душі і її проблеми.

Якщо на арені у вашому сні присутні тварини, їх багато, вони безладно бігають і роблять непередбачувані стрибки і трюки, то в житті ви поринете у вир пліток.

Якщо при цьому ви були присутні на арені, а не на глядацькому місці, то всі ці плітки і бурхливі обговорення будуть про вас, що доставить чимало дуже неприємних переживань. Чим складніше управляти тваринами, що знаходяться поруч, чим гірше вони розуміють команди дресирувальника, тим більш некерованою буде ситуація, ком пліток буде рости і розповзатися. Добре, якщо у сні ви постаралися і зможете піти з цієї сцени.

Опинитися на арені з коханою людиною під оплески – дуже добре. Ваш вибір буде схвалений і рідними і друзями.

Якщо на арені ви стояли на самоті, а глядацькі місця були порожніми, то самотність якийсь час буде супроводжувати вас і в житті.

Порожня арена, освітлена софітами, віщує болісне очікування якихось життєвих змін в особистих справах, нового знайомства, але доля непередбачувана. Все, чого ви чекаєте, відбудеться в інший час і зовсім несподівано.

Порожня темна арена у сні – до розчарування і втрати інтересу до чогось, що до цього казалось важливим.

Езотерика
Додати коментар