Сонник інвалід приснився. До чого сниться інваліда у сні бачити.

Бачачи інвалідів у реальному повсякденному житті, ми відчуваємо змішане почуття співчуття, жаху і страху. Кожен починає думати про те, як він мало цінує своє здоров’я. Бачити інваліда уві сні — тривожний знак застереження. Часто такий сон віщує неприємні ситуації або навіть каліцтва.

Жіночий сонник

Якщо в сновидінні вам з’явився каліка, будьте обережні. Ваші партнери дуже хитрі. Вони будують підступні плани і зазіхають на ваші інтереси. Якщо ви побачили себе каліцтвом, в найближчому майбутньому у вас трапиться велика неприємність. Бачити уві сні каліку в інвалідному візку – ознака прийдешніх лих. У цей важкий час ви проявите свої кращі якості і простягніть руку допомоги всім нужденним.

Сонник Фрейда

До чого сниться інвалід – ви відчуваєте себе неповноцінним у відносинах з людьми протилежної статі. Ви вселили самому собі, що ваша друга половинка ставиться до вас з презирством і нещирістю. Ця нав’язлива думка постійно вас переслідує і заважає побудувати нормальні відносини.

Сонник для всієї родини

Якщо уві сні ви були інвалідом, проявіть максимум обережності. Всі ваші вчинки повинні бути обдуманими, інакше ви серйозно зіпсуєте свою репутацію.

Сонник ХХІ століття

Інвалід уві сні — попередження про стан вашого здоров’я. Вам потрібно відвідати лікаря і звернути увагу на своє самопочуття. Побачити в сновидінні виродка — вас чекає невдача.

Літній сонник

Якщо в сновидінні ви побачили людину, що сидить в кріслі на колесах, ви отримаєте важке каліцтво.

Французький сонник

Цікаве тлумачення дає французький сонник: в ньому інвалід – це ознака вашої спокійної старості. Ви будете оточені пошаною, повагою і любов’ю. Якщо ви в сновидінні були калікою, ви не будете відчувати нестачі в матеріальному плані.

Сонник чаклунки Медеї

Якщо ви побачили іншу людину інвалідом, значить, хтось чекає вашої допомоги і підтримки. Якщо калікою був сам сновидець, його чекають життєві труднощі або важке захворювання.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви побачили людину без ніг, що пересувається на милицях, ви залишитеся без засобів до існування. Ваше матеріальне становище буде таким жахливим, що без сторонньої допомоги ви ніяк не зумієте налагодити свої фінансові справи. Якщо в сновидінні ви стали дружиною або чоловіком інваліда, вас чекають неприємності на роботі. Бачити сліпця – будете шкодувати про те, що вчасно не зрозуміли, що мали справу з хитрим і лукавим людиною.

Езотерика
Додати коментар