Сонник інтим приснився. До чого сниться інтимні стосунки у сні бачити.

Інтимні стосунки, сонник Лоффа

Інтимні відчуття у сні є одними з найсильніших і найбільш важливих. Або ми відчуваємо, наскільки нам бракує в житті цього відчуття, або переживаємо його уві сні, спілкуючись з цілком симпатичними нам людьми.

Примітно, що в якості інтимного партнера (мова йде не про секс!) у сновидінні часто представляються люди, спілкування з якими на цій хвилі в реальному житті неможливо собі навіть уявити. Подібні сни дають уявлення про наших внутрішніх перевагах в плані комунікаційних контактів, різного рівня спілкування наяву.

Як вже було відмічено, не слід ототожнювати секс та інтим, як сексуальний потяг і інтимне. Якщо в першому випадку мова йде про фізичних потребах, то в другому на перший план виходить моральне, емоційне єднання.

Для розуміння змісту сновидіння слід відповісти на питання, що є в даному випадку ключовими. Яка була реакція людей, з якими ви прагнули зблизитися уві сні? Була достатньою для вас встановлена ступінь близькості і не була вона, на противагу цьому, надмірною? Якщо ініціатором інтимного зближення в сновидінні був хтось інший, наскільки готові ви відповісти взаємністю і не ставилися для цього якісь умови?

Якщо інтимні відносини не досягли тієї стадії близькості, яка відповідала б вашим бажанням, можна говорити про завищену самооцінку. І навпаки, якщо ступінь близькості виявилася недостатньою для задоволення бажання сплячого – самооцінка повинна бути визнана заниженою. В обох випадках потрібне психологічне коригування.

Наскільки платонічний характер мали зі сну інтимні стосунки? У проекції на побачений об’єкт і ваші реальні взаємини з ним можна з певною точністю встановити область життя сновидця, про яку можна говорити, як про вимагючу пильної уваги.

Езотерика
Додати коментар