Що означає ім’я Симон: доля і характеристика ім’я Симон. Таємниця імені Симон

Звідки взялося і що означає ім’я Симон

Більшість лінгвістів сходяться на думці, що це ім’я виникло в середовищі древніх іудеїв. На сучасну українську перекладається як «той, кого Бог почув». Ім’я дуже поширена в європейських країнах, але в кожній мові існує свій варіант прочитання.

Характер володаря імені Симон

Часто цей чоловік живе так, як ніби це останній день його життя, і він хоче провести його максимально яскраво і насичено. Чого людина, що носить це ім’я, не переносить, так це одноманітності. У Симона хитрий розум і вроджене почуття такту. Він ніколи не нахамили, проте не потрібно думати, що його серце наповнене добротою. Семен легко визначить ваші слабкі місця і буде на них тиснути. В першу чергу, це стосується представниць слабкої статі. В душі – гравець. Любить гострі відчуття і найяскравіше це проявляється в ліжку.

Часто за цим ім’ям ховається надзвичайно самовпевнений молодий чоловік. Це не дивно, адже він дуже талановитий. Чим би він не зайнявся – практично все вдається Симону без зусиль. Але не потрібно думати, що він ледар. Навпаки, це працьовита, цілеспрямована людина, готовий працювати до результату. Крім того, цей чоловік має задатки лідера. Він легко переконує інших, хоча в повсякденному житті може здаватися добрим і щедрим.

Чим захоплюється і де працює володар імені Симон

Якщо чесно, то цей чоловік міг би в якості свого заробітку вибрати шлях ловеласа або танцюриста еротичних танців. Проте він любить жінок, тому радує їх безкоштовно. Як говорилося раніше, Семен чудовий оратор, якому не бракує терпіння. В досить ранньому віці у нього виявляється такий сексуальний досвід, що жодна жінка не піде від нього незадоволеної. Також завдяки своїй багатій фантазії і підприємницьким задаткам, з цього людини часто виростає секс-тренер, лікар, який лікує інтимні проблеми, вчитель або репортер.

При цьому у носія імені присутній грандіозний внутрішній світ. Він справжній естет і тому нерідко обирає собі творчі професії. Часто Семен стає дизайнером, художником, критиком, літератором або веде колонку в журналі про мистецтво.

Сімейні стосунки володаря імені Симон

Тяга до прекрасного у Симона проявляється навіть у ліжку. Його партнерка отримає самий різноманітний секс і ніколи не буде нудьгувати. Зазвичай Семен намагається отримати якомога більше відчуттів в дошлюбній життя. Перша причина – щоб потім не зраджувати дружині. Друга – щоб максимально її задовольняти. І дійсно, як тільки він одружується, всі інтрижки моментально припиняються, оскільки він дуже любить свою дружину.

Як правило, носій цього імені настільки любить секс, що йому абсолютно неважливо, де, коли і з ким їм займатися. Жінки, повірте – такого коханця, як Симон ви не знайдете дуже довго, можливо, навіть ніколи. Сема, як древній марафонець, здатний багато години безперервно задовольняти свою кохану. При цьому такий «забіг» може повторюватися кілька разів за день.

Але буде помилкою припустити, що в ліжку для цього чоловіка неважливо власне задоволення. Семену важливі не тільки фізичні відчуття – під час сексу він отримує задоволення від усвідомлення того, що його люблять. Він патологічно потребу в тому, щоб знати, що він комусь потрібен, без нього хтось не може обійтися. Якщо кохана йому змінить або навіть збреше, то ця людина сприйме подібну дію як страшну образу. Хоча сам чоловік до шлюбу часто підтримує кілька романів одночасно.

Дивно, але людина, що носить це ім’я, не з тих, хто одружується пізно. Як правило, він знаходить даму, яка виступає в якості матері, тільки з нею можна ще і спати. І всі, колишній дамський угодник Семен стає зразковим чоловіком. Він у всьому буде допомагати своїй обраниці, починаючи від побуту і закінчуючи вихованням дітей. Він абсолютно чесний зі своєю дружиною, тому вона може бути впевнена, що він не стане витрачати сімейні гроші на свої розваги, а будь-яке прохання, адресована йому, буде виконана з максимальною старанністю. Цей чоловік мало п’є.

Володар імені Симон легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Олена, Альбіна, Аріна, Мілана, Міліца, Поліна, Пульхерія, Стефанія, Фотинія.

Що означають букви в імені Симон

Буква «С» часто зустрічається у розсудливих людей, які вміють вибудовувати складні логічні ланцюжки. Для нього важлива думка оточуючих, тому фінансова незалежність і визнання інших людей грають не останню роль в її прагненнях. На роботі показує себе сумлінним і відповідальним співробітником. Часто Симон розчаровується в особистому житті.

Якщо буква стоїть на початку, то ця людина пристрасно хоче бути не таким, як усі.

Ім’я з буквою «И» зазвичай у людей з гарною уявою. Завдяки їй Семен добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантичний. Цей чоловік завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. У його компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому він завжди чесний і відкритий. Природжений романтик, який довго вибирає дружину.

Буква «М» говорить про завзятість і внутрішній силі. Зазвичай Сімони цікаві і допитливі, намагаються спробувати все на особистому досвіді. Це означає, що Семен любить планувати своє майбутнє і чудово з цим справляється. Такі люди намагаються враховувати чужі інтереси, уважно і чуйно ставлячись до проблем оточуючих.

Літера «О» у назві означає енергійність, активність і цілеспрямованість. Зазвичай Семен вміє рахувати гроші, а також хороший фінансист або економіст. У любові здатний зробити подвиг заради своєї другої половинки.

Літера «Н» символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним Симона точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе це до переможного кінця. Однак така людина не переносить нудну роботу.

Нумерологічна довідка ім’я Симон

Цьому імені відповідає число 2, яке пророкує долю відповідального працівника. Якщо перед Симоном стоїть завдання, то він вміло справляється з усіма труднощами. Майже немає задатків лідера. Добродушний характер допомагає вибудовувати відносини з іншими. Основний недолік – він ніколи не зробить безкоштовно те, за що готові платити.

Володар імені Симон святкує іменини 10.01, 29.01, 16.02, 13.03, 23.05, 12.07, 13.07, 25.07, 18.08, 17.09, 23.10, 17.11, 7.12.

Езотерика
Додати коментар