Руфіна значення імені

Володарку імені частіше називають — Руфа, Руф, Фіна, Финя, Фіма.

Існують і схожі імена — Руфін, Руф, Рюфина, Рюфин, Рюфиньен.

Жінка з рудим волоссям

Вживання імені характерно для католиків і християн.

Сходить корінням до латини, на якій слово «rufus» означало рудий колір волосся, по-іншому, так називався жовто-золотистий колір. Можливо його походження від вже наявної у чоловіків імені Руфін, а в його основі лежить ім’я Руф.

Ім’я Руфін дало поштовх і Руфиниану, а первісне Руф поступово увійшло в число скорочень від Руфины. Дружньо до господині імені звертаються — Руфа, Фіна, Финя. Переінакшення — Руфін, Руф, Рюфин, Рюфина є видозмінами даного імені.

При цьому треба відрізняти ім’я Руф з його похідними — Руфа, Руфіна від схожого Рут і його форм — Руфа, Рут, Рют та імені Руфія. Від першого імені друге відрізняється зовсім іншим походженням.

Календар католиків зберіг відомості про багатьох святих з цим ім’ям, серед яких особливою повагою користуються Руфіна Севільська. В християнському календарі 15 вересня вказана Руфіна Кесарийская (Каппадокийская). Є ще згадки іменин Руфині для жінок-католичок.

Альтруїзм і пластичність

Володарка імені є неординарною особистістю. Руфіна сповнена активності і чарівності, хоча багато хто увазі вважають її скритної і недовірливою. Руфіна занадто дає волю почуттям, що робить її обережної до людей. Ця риса характеру її не прикрашає, однак Руфіна цілком розташована до оточуючих. Руфіні вдається бути гнучкою і не показувати свої емоції, приховувати біль, смуток про себе і здаватися задоволеною.

Володарка цього імені знаходиться в постійних турботах про рідних, родинні зв’язки для неї понад усе, інтереси сім’ї завжди стоять на першому місці. Народжена первістком у родині Руфіна присвятить час для допомоги батькам у догляді за молодшими дітьми. У цьому випадку батькам не можна забувати піклуватися про неї самої, а то Руфіна буде виглядати козлом відпущення, не думаючи про себе в інтересах братів і сестер. Руфіна повинна з допомогою дорослих усвідомити, що все добре в міру. Батькам варто постаратися пояснити дочці дуже серйозно, інакше альтруїстичність дівчини з таким ім’ям сильно зіпсує їй все життя.

Руфіна повинна любити і перебувати в суспільстві люблячих людей, тоді вона розквітає від почуття своєї необхідності їм. При вихованні Руфині батькам потрібно відволікати її від зайвих фантазій, мріях про неіснуючі світи, які замінюють їй навколишнє. Для цього підійде спосіб залучити Руфіна у світ творчості — дати їй можливість займатися танцями, малюнком, моделюванням, конструюванням, мистецькими видами самовираження — театр, творчість, музика. Тоді її фантазії будуть реалізуватися і розвиватися, Руфіна забуде про присвячення себе турботам про інших.

Дівчина добре переносить зміни в житті, проте віддає перевагу тихому, стабільному існуванню. Руфіна приємна людина в бесіді, її ставлення до всіх без винятку цьому сприяє, особливо любить похвали її досягнень та нових нарядів.

При виборі професії власниця імені буде шукати справа, пов’язана з рухами солідарності чи спільноти. Може бути, Руфіна потрапить в продовження своїх занять з дитинства — театральну трупу, студію дизайну, музичний колектив. В іншому випадку тереном Руфині можуть стати професії, що мають стосунок до людей: медицина, кулінарія, готельний менеджер, в галузі подорожей і туризму, іноземних мов.

Особисте життя господині імені буде залежати від уміння вибрати між поступливістю і власним «я». У сердечних справах необхідно іноді прислухатися до бажання супутника, поступатися йому, стримувати себе, чого Руфіна не вміє. Носительці імені бажано контролювати свої вчинки, використовувати силу волі для управління собою, вести себе так, щоб не тільки погоджуватися з обранцем, але змусити його поважати свої бажання.

Всі Руфи діляться на весняних, літніх, осінніх іменинниць: 6 квітня, 10 і 19 липня, 31 серпня, 15 вересня.

Езотерика
Додати коментар