Рита значення імені

До Рити можна звертатися з іменами — Ритка, Ританя, Ритоха, Ритоша, Риточка, Ритуля, Ритик, Ритуня, Ритуся, Ритуша.

Аналогами до нього стали закордонні імена Маргарита, Генрієтта, Харита.

Саме ім’я увійшло в побут завдяки католикам.

В основному до нього ставляться як до скорочення імені Маргарита, має в перекладі слово «перлина». При цьому іноді це ім’я розглядається як скорочення імен Генрієтта і Харита.

Як самостійне ім’я більше вживається у європейців. Католицькі календарі зберегли пам’ять про Риту Кашійську. Її вважають своєю заступницею всі потрапили в скрутні життєві обставини і особливо подружжя, кому шлюб не приніс щастя. Прийнято присвячувати молитви про допомогу від безпліддя саме святий Риті.

Є думки про появу імені в індусів, які вважають Риту «сміливою».

Самостійність і самовпевненість

Рита по натурі поєднує в собі величезну любов і ніжність, велику працездатність з заздрістю і похмурістю. Володарка імені не відкривається людям, вона замкнута. Рита являє собою складну натуру. У будь-якому випадку носителька імені діє без оглядки і з розрахунком. Рита відразу ж дасть зрозуміти бурхливим протестом про свою незгоду. Основними рисами характеру Рити можна назвати наполегливість, твердість волі, швидку хватку.

Рита вчиться діяти самостійно з малих років. Своїми труднощами Рита ніколи нікого не завантажує, знаходить вихід сама. Учениця з господині імені виходить відмінна. З домашніми завданнями Рита легко справляється. Вже в школі Рита думає про майбутню професію. Ставши лікарем, медсестрою, педагогом, Рита добре себе покаже. У ролі матері і дружини Рита зарекомендує себе з найкращого боку.

Власниця імені наділена прекрасною інтуїцією. Рита під час прийняття життєво важливих рішень слід раді розуму. Показати себе краще інших Рита ніколи не намагається. Якщо є бажає виділитися, Рита не буде діяти йому наперекір. Господиня імені проявляє увагу до дрібниць. Рита має вміння аналізувати.

Рита відноситься до легкоранимих натур, які ображаються навіть на дрібниці. Рита не прагне наполягати на своїй думці, вона більше надихати інших. Друзями дівчина не ображена, хоча не кожному надасть таку честь. Рита швидко звикає до своєму оточенню.

Дівчина високоморальна. В будь-яких умовах Рита вибере моральні принципи. Труднощі не лякають її. Рита невимушено веде себе в компанії. До надмірної товариськості Рита не прагне.

Рита — весняна іменинниця, відзначає 22 травня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар