Сонник музика наснилася. До чого сниться музику уві сні чути.

Сонник музика наснилася. До чого сниться музику уві сні чути.

До чого сниться музика, сонник Лоффа

Чути музику як музичний фон відбуваються уві сні подій – досить поширене явище, бо так часто відбувається і в реальному житті. А ось загальний настрій, гучність, мелодійність того, що ми чуємо, задає загальний емоційний фон сновидіння і дуже важливі для тлумачення всього сюжету сну.

Слухати музику рівного, приємного звучання, без гучних і різких звуків – знак того, що все, що відбувається уві сні. не має негативного значення, так і в цілому міжособистісні відносини сновидця з оточуючими не викликають тривоги.

Якщо в сновидінні звучить похоронна музика – зверніть увагу на події, що відбуваються в ньому події. Навіть якщо вони цілком нешкідливі на перший погляд – в них таїться небезпека. Наприклад, якщо вам сниться мирний річковий пейзаж, а “за кадром” звучить похоронний марш – очевидно, що саме перебування на водоймі повинно насторожити вас і зробити обережними у реальному житті в першу чергу.

Якщо приснився вчитель музики – зверніть увагу на цю людину, якщо він вам знайомий. По всій видимості, саме цей чоловік робить на вас сильний вплив, керує і навіть маніпулює вашими почуттями.

Якщо приснилася музика по соннику Цвєткова

Гучна музика мажорного ладу сниться до радісної новини.

Якщо музика була гучною, але неприємною, різкою чи сумно-мінорній – звістка буде негативного плану, і воно дуже сильно вас збентежить.

Музичні колонки, які посилюють звук, сняться як вказівку на те, що ви сильно перебільшуєте, перебільшуєте багато речей і почуття.

Приснилися музичні платівки – зіткнетеся з нещирими почуттями, можливо, вам будуть визнаватися в любові завченими чужими фразами.

До чого сниться музика – сучасний сонник

Музика і танці у сні – знак не дуже сприятливий, якщо все це веселощі було надмірним. Чим голосніше грала музика, чим розгнузданіше були танці, тим сумніше все буде в реальному житті.

Слухати музику в сні – пряма вказівка на майбутнє настрій, події. Досить згадати, сумно чи весело, злагоджено або вона звучала фальшиво.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь