Сонник музика наснилася. До чого сниться музику уві сні чути.

До чого сниться музика, сонник Лоффа

Чути музику як музичний фон відбуваються уві сні подій – досить поширене явище, бо так часто відбувається і в реальному житті. А ось загальний настрій, гучність, мелодійність того, що ми чуємо, задає загальний емоційний фон сновидіння і дуже важливі для тлумачення всього сюжету сну.

Слухати музику рівного, приємного звучання, без гучних і різких звуків – знак того, що все, що відбувається уві сні. не має негативного значення, так і в цілому міжособистісні відносини сновидця з оточуючими не викликають тривоги.

Якщо в сновидінні звучить похоронна музика – зверніть увагу на події, що відбуваються в ньому події. Навіть якщо вони цілком нешкідливі на перший погляд – в них таїться небезпека. Наприклад, якщо вам сниться мирний річковий пейзаж, а “за кадром” звучить похоронний марш – очевидно, що саме перебування на водоймі повинно насторожити вас і зробити обережними у реальному житті в першу чергу.

Якщо приснився вчитель музики – зверніть увагу на цю людину, якщо він вам знайомий. По всій видимості, саме цей чоловік робить на вас сильний вплив, керує і навіть маніпулює вашими почуттями.

Якщо приснилася музика по соннику Цвєткова

Гучна музика мажорного ладу сниться до радісної новини.

Якщо музика була гучною, але неприємною, різкою чи сумно-мінорній – звістка буде негативного плану, і воно дуже сильно вас збентежить.

Музичні колонки, які посилюють звук, сняться як вказівку на те, що ви сильно перебільшуєте, перебільшуєте багато речей і почуття.

Приснилися музичні платівки – зіткнетеся з нещирими почуттями, можливо, вам будуть визнаватися в любові завченими чужими фразами.

До чого сниться музика – сучасний сонник

Музика і танці у сні – знак не дуже сприятливий, якщо все це веселощі було надмірним. Чим голосніше грала музика, чим розгнузданіше були танці, тим сумніше все буде в реальному житті.

Слухати музику в сні – пряма вказівка на майбутнє настрій, події. Досить згадати, сумно чи весело, злагоджено або вона звучала фальшиво.

Езотерика
Додати коментар