Значення імені Римма | Що означає ім'я Римма, характер і доля

Римма значення імені

Скорочено або пестливо до Римми звертаються з іменами — Римка, Рим, Римачка, Риммка, Римми, Риму, Риммушка, Римуля, Римусик, Риммура, Мура, Ріна.

Ім’я широко поширене у євреїв, християн всього світу, у росіян і українців.

Єврейка або римлянка?

Тлумачення і пояснення появи імені неоднозначні. Одні вважають його походить від слова Рим з тієї причини, що на початку своєї появи таким ім’ям називали тільки чоловіків. Якщо розглядати з точки зору, що ім’я жіноче, його можна перекладати як «мешканка Рима».

Християнські святці увічнили святого Римму Новодунського з слов’ян. У тексті зазначено, що разом з іншими земляками, ними були Інна і Пінна, всі вони були родом з Малої Скіфії, Римма-слов’янин навчався у апостола Андрія. Тому ім’я має християнські іменини, а католики до імені не звертаються.

Деякі впевнені в появі імені у стародавніх євреїв і тлумачиться прозаїчно — Римма — «яблуко».

Хоча ім’я недовге, друзі та близькі називають його господиню по-своєму. То скорочено — Рим, Римка, Римми, Мура, Риму, Ріна, то ласкаво — Римочка, Риммушка, Римуля, Римуся, Риммура. Одне з них — Рина стало окремим ім’ям і давно перейшов у розряд жіночих імен.

Здатна і ласкава

Дівчинка навіть дитиною відрізняється комунікабельністю. Вона порозуміється з будь-якою людиною. Римма запросто нагороджується ще однією цукеркою, дозволом на тривалу прогулянку. Володарка імені по інтуїції вміє правильно повести себе. Дівчинка, названа таким ім’ям, у дитячій грі в обмін зазвичай виявляється у виграші. З часом Римма створить успішний бізнес за умови продовження такого розвитку. В разі невдачі Римма сердиться і надовго втрачає контроль над собою.

Дівчина з таким ім’ям надриватися на роботі не збирається, сподіваючись на свій розум, пильність і хитрість. Завдяки їм Римма і так буде успішною. До того ж Римма має смак. З його допомогою Римма чудово впорається з роботою дизайнера, декоратора, кравчині. До комунікабельності у Римми додається такт, що важливо при спілкуванні.

Всі Римми пишаються помітною красою і привабливістю. На додачу до гарної зовнішності і правильним рисами обличчя Римма виділяється благородством вигляду. Жінка з цим ім’ям має струнку фігуру, з роками не втрачає ні її, ні тонкощі рук, ні стрункості ніг. Римма приваблює витонченістю ходи, глибиною і млосністю погляду, що змушує тремтіти чоловічу стать. Носій імені зі своїм вродженим смаком підбирає витончену і стильну одяг.

На життєвому шляху Римма розіб’є чимало чоловічих сердець. Власниці імені неважко вийти заміж за того, хто їй подобається. До вибору вона підходить з такими вимогами, щоб майбутній чоловік поважав її за особисті якості і терпів би її характер. Цього мало — господиня імені шукає чоловіка, чийого матеріального добробуту вистачить на сім’ю.

Зі свого боку Римма буде ідеальною господинею і матір’ю. Римма чудово готує, в зразковому порядку можна не сумніватися, домочадці доглянуті. Представниця імені піклується про дітей, надаючи їм свободу дій. Бувають випадки, з яких видно, наскільки вона хороша мати, хоч і труситься над дітьми. Іноді Римма веде себе так, що змушує задуматися.

Власниця імені за переконаннями феміністка, не заради розкріпачення жінок, але все-таки. Вона сама хоче спокійного і забезпеченого життя, жити за чоловіком, як за кам’яною стіною. Отримавши бажане, Римма забуває про перероблення світу. Серед людей вона урівноважена, вільна. Римма не підвела б своєю поведінкою відомих персон при спільному появу в суспільстві.

Їй притаманний педантизм у певній частці. Римма схильна в бесіді обговорювати поверхневі або серйозні питання, говорити про особисті або світових темах. Особливість цих розмов у тому, що вона обов’язково запропонує спосіб вирішення всіх цих проблем. На жаль, Римма не охоплює всієї теми цілком.

Улюбленими темами представниці імені є екологія, громадське анкетування, біологічні відкриття, права жінок і ведення ними боротьби. Вона не відмовиться показати свої чималі знання в обговорюваній темі, не боячись посадити в калюжу менш обізнаних співрозмовників.

Іменинницею Римма буває взимку — 2 лютого і влітку — 3 липня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь