Руслана значение имени

Коротко дівчину називають Лана, Руса.

Ім’я з’явилося у слов’ян — росіян і українців.

Утворилося від однозвучного ім’я Руслан, взятого з тюркської мови. Яке жіноче ім’я на українську мову перекладається як «левиця». Не виключено і походження вихідного імені Руслан у слов’янських народів, тоді в жіночому роді воно дає значення «русява». Одна з зменшування форм — Лана використовується в якості окремого імені.

Бунтівна і енергійна

Руслана володіє поєднанням величезного потенціалу, стійкості, мужності, віри в себе і розсудливості, і в той же час непевності. Володарка імені вміє аналізувати і робити висновки, трудолюбива, зібрана, націлена на лідерство. Переслідуючи цю мету, Руслана стає незадоволеною, невиконавчою, виявляє ознаки владолюбства і зайвої дратівливості. Така суміш у загартованих чоловіків викликає почуття самозахисту, а у представниці імені немає бажання допомоги з їх боку, своїм захистом займеться вона сама.

Гордість Руслани, посилена впертістю, завдає їй багато неприємностей і змушує робити помилки. Руслана сильна, але не жіночою сміливістю, яка доходить до крайності, а непохитною силою духу. Крім того, у неї хороша фізична підготовка і широкий кругозір. Господиня імені обдарована інтуїцією, здатністю бути попереду інших, лояльністю і спритністю.

Носій імені не може позбутися негативних якостей своєї натури — непомірності, зарозумілості, владолюбства, нетерпимості. У будь-якому випадку вона не бачить своєї вини, помилок, у них ніколи не кається і не приносить вибачення тільки за звичкою стояти на своєму. Батьки безсилі викорінити її впертість, їм залишається сподіватися, що Руслана зросте, зберігши незалежність і самостійність, які знадобляться дочки надалі у виборі потрібну професію. Дівчина не дозволить собі жити на батьківських хлібах і діяти за їх порад.

Побудувати особисте життя власницям імені Руслана завжди важко з причини сильного характеру: який чоловік захоче відчувати на собі переважаючі риси особистості. Її обранцю доведеться вивчити властивості її характеру для розуміння мінливості настрою. Руслана дуже ревнує свого чоловіка, а до романтики і чутливості її не тягне. Плюсом в поведінці дівчини з таким ім’ям є надійність, можливість опертися на неї в складні моменти. Руслана не відмовиться прийти на допомогу, чого б їй це не коштувало.

Ця жінка народжена працювати бізнесменом, політиком, каскадером, пожежником, ставити спортивні рекорди. Руслана гідно впорається зі спеціальністю механіка, інженера, хірурга, представника сучасних новинок в області технологій.

Дня іменин для Руслани не зазначено.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар