Роза значення імені

Красиве і звучне ім’я має зручні звернення — Розка, Розочка, Рв, Роз, Розуля, Розі, Рузя, Зростав, Роше, Ружі, Розика, Розіта, Росіта, Росі, Зіта.

У багатьох місцевостях у нього є і співзвучні вимови — Роуз, Роса, Ружа, Розін, Розіна, Росин, Росина, Розалінда, Розалія, Розаліна, Розаура, Розетта, Ружана, Розела, Рузіна, Ружена, Роша, Рош, Розетт.

Відома у всьому світі

Ім’я відоме грекам, німцям, англійцям, католикам.

Найбільш правдоподібна версія свідчить, що візантійське слово «роза» давало тлумачення «квітка» або «червона квітка». Друга версія схиляється також до появи ім’я від назви квітки, але в латинському перекладі.

Існує і думка про його німецьке походження від давнього імені Ruodhaid. Воно складається з двох слів, які в сукупності дають «славний рід». З часом ім’я стало ближче до слова «роза» латинською мовою.

Поширене по світу в різних видах — Розалінда, Розалія, Розаліна. Великобританці використовують ім’я Роуз, французи кажуть Розіна, Роз, італійці вживають Розіна, чехи мають Ружану, серби — Ружену або Ружу. Ірландці застосовують ім’я в трьох варіантах — Рош, Роша, Раш. Рузанна теж споріднена йому. Саме воно вважається скороченням тих імен, в які входить — Розіна, Розаліна, Розіта, Розелла, Розалія, Розеллина, Розетта, Розинелла, , Розальда, Розалінда, Розанджела, Розаура.

Іноді дівчину називають Зіта, яка є в списку самостійних імен.

Окремих іменин немає, 11 березня день святої Розіни, а названі Розаліями і Розалінами вказані в святцях окремо.

Цікава особистість

Носій імені має холеричний темперамент. Ніколи не дасть зрозуміти, що коїться всередині неї, на вигляд спокійна. Роза має сильну волю, може проявити деспотичність. При відмінній пам’яті Роза має ще нестримну фантазію. На зміни навколо себе власниця імені реагує миттєво і так само швидко втрачає самовладання. Роза може занадто сильно відреагувати на подію і довести себе до депресії. Ні образити себе, ні дати заподіяти шкоду господиня імені нікому не дозволить завдяки своїй здатності до самозахисту. Роза живе повноцінним суспільним життям. В легковажності її підозрювати не доводиться, її вчинки говорять про рішучість і розсудливості.

Володарка імені обирає професію саме по собі. Роза віддасть всю себе роботі. Їй забезпечений успіх, адже вона має таланти та працездатність. Роза може бути задоволена собою — вона склалася. Журналістика, живопис, акторська майстерність — Роза знайде себе в кожній області. Представниці імені неважко зробити кар’єру мовознавця, кулінара, продавця, працівника обслуговуючого персоналу.

Роза без труднощів створює щасливу сім’ю у вдалому шлюбі. Любов до чистоти змушує її створювати навколо гармонію і блиск. Роза зайнята створенням комфортної і затишної обстановки з метою доставити зручності своїм дітям, і їм живеться добре. Вона з тих натур, які живуть справжнім життям і задоволені кожною миттю, незважаючи на заїдання побуту і рутину роботи. Роза дивно красива та чарівна жінка, а свою пристрасну натуру тримає в секреті до слушного часу. Жінка з цим ім’ям шукає чоловіка по фізичній силі, в той же час має стриманість і урівноваженість. Вона не зупиниться перед зрадою чоловікові, вважаючи такий проступок не дуже жахливим. Ставшийся конфуз Роза не зуміє довести до відома чоловіка. Це у представниць імені в крові, доживши до старості, вона все так само притягує до себе майже всіх чоловіків.

Незважаючи на її мінливість, переходи від легковажності і принциповості до різкості та грубості, Роза є надійною опорою для всіх. Суперечливість виражається і в прагненні перебувати в гущі подій, і одночасно побути на самоті. Гарною якістю жінки по імені Роза є здатність радіти досягненням інших людей. Роза не потерпить зради або зради, при обмані запам’ятає кривдника і постарається поквитатися з ним.

Іменинницею Роза буває: навесні — 7 травня, влітку — 17 липня, 23 і 30 серпня, восени — 4 вересня.

Езотерика
Додати коментар