Джулія значення імені

Походження і значення імені Джулія

У фахівців по лінгвістиці немає єдиної думки, щодо того, як воно з’явилося і що означає. Ті, хто вивчає латину, вважають, що це ім’я має давньоримське походження і означає «з родини Юліїв» або «народжена в липні». Інші лінгвісти вважають, що ім’я сходить до давньогрецького слова «иулос» і в перекладі на сучасну українську має значення «кучерява» або «пухнаста». Найбільша популярність цього імені серед сімей італійців, англійців. Українці частіше називають своїх дочок Юліями, французи – Джульеттами, а іспанці – Хулиями.

Астрологічна довідка для імені Джулія

  • Цій жінці протегує сузір’я Скорпіона;
  • життя Джулії проходить під заступництвом марса;
  • улюблений камінь – онікс;
  • Джулія відчуває зв’язок з будяками;
  • тотем – слон.

Характер власниці імені Джулія

Як правило, про цю жінку кажуть, що вона орієнтується на те, яким світ повинен бути за її думку, а не на те, яким він є насправді. Вона швидко закохується і прив’язується до об’єкту своїх почуттів, адже зовсім не бачить у ньому негативних рис. Однак, незважаючи на вищесказане, до інших людей Юля пред’являє підвищені вимоги. Причому її не цікавить, що вона не має жодних моральних прав вимагати від оточуючих взагалі що-небудь. Ця особа хоче, щоб всі були ідеальними в її розумінні, і ставить людям в провину, що їх бачення ідеалу відрізняється від неї. Як наслідок, дівчина досить часто буває твердою і деспотичною.

Таємниця імені приховує даму, охоплену гординею і надмірною самовпевненістю з «чоловічим» підходом до вирішення будь-яких питань. Найчастіше у неї мало подруг, зате багато друзів, тому, що на її думку, жінки, в більшості своїй, примхливі і малодушні. Ця дівчина цілком може прийти до успіху без сторонньої допомоги, так як схиляє представників чоловічої статі на свою сторону не «жіночими штучками», а наполегливою працею і гострим розумом. Вона завжди чесна і прямолінійна, тому прагне не давати приводу для чуток. Якщо ж інші ведуть себе безчесно – це приводить жінку в сказ.

Ця дама добре розбирається в людях, може в телефонній розмові відчути нотки нещирості, однак її схильність все ідеалізувати, часто не дає оцінювати ситуацію об’єктивно. Якщо Юля з ким дружить, то робить це щиро. Іноді здається, що вона корислива, занудна або скупа, але це тільки маска. В глибині душі – романтична натура, яку життя нічому не вчить.

Чим захоплюється і де працює володарка імені Джулія

На будь-якій посаді ця особа здатна приймати важкі рішення, грунтуючись на своєму професійному досвіді і кваліфікації. Це допомагає тієї, хто носить це ім’я домогтися успіху в будь-якій сфері діяльності. Жінка може стати адміністраторам, кулінаром, репортером, викладачем танців, літератором або дизайнером. Одним словом: там, де вона зможе повною мірою проявити свої таланти.

Якщо Джулії не подобається творчість, вона стає прекрасним педагогом. А вміння розбиратися в людях, допоможе на терені соціальної роботи, в роботі маркетолога, або піарника.

Сімейні відносини власниці імені Джулія

Зазвичай в романтичних стосунках ця дама веде себе дещо сором’язливо і ніколи не показує коханому свою справжню натуру, будь то романтична пора перших побачень, або багаторічний шлюб. Всьому провиною те, що вона боїться виглядати слабкою.

Коли Юля тільки починає зустрічатися з новим кавалером, він здається їй ідеальним. Завдяки цьому вона регулярно стикається з гірким розчаруванням. Майбутній чоловік повинен володіти сильною волею і матеріальною стабільністю. Тільки такому чоловіку вона згодна підкоритися.

З-за того, що ця дівчина досить норовлива, перше заміжжя часто закінчується розлученням – чоловік просто відмовляється відповідати тому ідеалу, який вона намалювала у себе в голові.

Дітей Юля дуже любить, і з готовністю поступається їм за непринциповими питаннями. До речі, діти допомагає їй розкритися і навчитися бути справжньою.

Сумісність: володарка імені Джулія легко вибудовує відносини з чоловіками на ім’я Ігор, Кузьма, Мартин, Микола, Рашид, Руслан, Самуїл, Семен, Степан.

Що означають букви в імені Джулія

Буква «Д» характеризує людину як дуже відповідального і практичного. Незважаючи на те, що їй непогано на самоті, вона вміє співпереживати. Часто дівчина гарна зовні і багата, із-за чого страждає надмірною зарозумілістю. Якщо вона почне розвивати свої психологічні здібності, то стане майстром езотерики. Хороший сім’янин, але примхлива жінка.

Літера «Ж» символізує вміння досягати поставлених цілей. Часто у Джулії дуже багатий внутрішній світ. Крім того, вона – естет. Однак це далеко не самий щира людина. Зворотною стороною честолюбства є те, що ця людина дуже недовірлива.

Буква «У» приносить своїй власниці багату фантазію і бажання постійно розвиватися. Також їй не чуже співпереживання іншим людям. Такі Дівчата рідко бувають егоїстками. Якщо вона хитрує, то, швидше за все, робить це не заради власної вигоди.

Ім’я з буквою «Л» притаманне справжнім естетам, здатним вирішувати завдання незвичайними і креативними методами. З цією особливою завжди є про що поговорити, і вона вміє знаходити спільну мову з іншими людьми, іноді поступаючись, підлаштовуючись або йдучи на компроміси. Якщо Юля закохується, то віддає всю себе цим відносинам і ніколи не піде на зраду. Якщо кавалер у чомусь помиляється, то дівчина м’яко направить його по правильному шляху. Дуже цінує близькі стосунки з родичами, і підтримує спілкування навіть з тими, хто опустився на життєве дно.

Буква «І» говорить про розвинену уяву і креативний підхід у вирішенні поставлених завдань. При цьому дама завжди домагається максимального результату, так як завжди уважна до дрібниць. Вона хоче гармонійно співіснувати зі світом навколо себе. Завдяки цьому у жінки виробляється приємне почуття гумору і вміння сміятися навіть над собою і своїми переконаннями. Звідси ж відбувається те, що це досить добра і м’яка людина. При цьому їй властива чесність і прямолінійність – вона ніколи не стане мовчати, якщо їй щось не подобається, хоча і спробує висловити своє невдоволення як можна м’якше. У відносинах дівчина цінує романтику, бо довго вибирає чоловіка.

Буква «Я» зустрічається у активних людей, які до будь-якої справи підходять відповідально. Ці риси допомагають Джулії швидко домагатися успіху. Вона – природжений лідер, але їй важливо схвалення оточуючих. Іноді вона може бути непередбачувана і надто імпульсивно. З хлопцями – пристрасна коханка і романтик.

Нумерологічна довідка для імені Джулія

Йому відповідає число 9. Воно символізує вміння досягати поставленої мети та лідерські якості. Цей чоловік завжди готовий зробити щось нове та цікаве, чому сприяють його таланти. Іноді Джулія може стати себелюбної і гордовитої. Дуже погано, якщо при цьому у неї часто змінюється настрій і бувають спалахи агресії.

Володарка імені Джулія святкує іменини в наступні дати: 31.05 і 29. 06.

Езотерика
Додати коментар