Джаміля значення імені

Ім’я Джаміля в ходу у казахів, татар і в мусульманських країнах.

Аналогічні імені Джаміля — Джаміла і Ямиля.

Іменем Джаміля часто називають своїх дітей араби. Джаміля трактується у них як «краса», «краса», «доброта» і є похідною формою від імені чоловічого — Джамал.

У татар ім’я Джаміля утворилося від Джамилясилу, Джамилябану і Джамилябика. Крім того, ім’я Джаміля є основою імен Бибиджамиля, Гульджамиля, Зульджамиля. Що цікаво, всі перераховані імена «обертаються» навколо трактування «краса». Тюркські народності Джамілю часто звуть Ямилей.

Вплив імені на характер і долю

З самої появи на світ Джамиле властиво мати спокійний і емоційним характером. Це дуже цікава особа, якій все цікаво. Джаміля нічого і нікого не боїться, готова піти на ручки до будь-якій людині. У школі вона проявляє себе як старанна учениця, якій підвладні всі предмети. Але є АЛЕ: дівчині стати відмінницею заважає її непосидючість і емоційність, а також нелюбов до дисципліни.

Господині імені можуть мати несуттєві відмінності між собою через сезон народження. Наприклад, літня Джаміля більш замкнута, нерішуча і уперта. Але вона має різні таланти, які, на жаль, не завжди розкриває повністю. Така панночка тяжіє до музики, грі в шахи, хореографії. Може Джаміля захопитися і спортом, зокрема, великим тенісом. Дружити носителька імені воліє більше з дівчатами.

До речі, відчувається відмінність між особами, народженими в різні місяці літа. Так, Джаміля, відзначає день народження в липні — особа досить боязка, яку легко можуть налякати бездомні собаки та кішки. Володіє скритною натурою, хоча і вміє схилити деяких оточуючих до довірчої розмови. А удається їй це, швидше за все, тому що липнева Джаміля обожнює спостерігати за людством і його поведінкою. Втім, господиня імені не відмовить у допомозі, якщо звернутися до неї.

Що з’явилася на світло в кінці літа Джаміля відрізняється запальністю і злопам’ятністю, і краще ніколи не потрапляти їй під руку. Цій персоні властиво бути впертою і прагнути до виконання цілей будь-якими способами — вона подолає всілякі перешкоди на шляху. Носительку імені практично неможливо переконати, якщо вона щось вбила собі в голову, тобто, відрізняється суб’єктивністю. Натура у серпневої панянки — захоплива і добре розвинена духовно. Воліє бути лідером і оточеної справжніми друзями.

Джаміля, народжена в грудні, до дорослого життя набуває чоловічий характер, в якому переважають наполегливість і впертість. При цьому вона відрізняється веселою і легкою вдачею, обожнює жарти та розіграші, а також має багату фантазію, легко ставиться до грошей і відчуває величезну любов до коштовних речей.

Березнева володарка імені Джаміля відрізняється ранимістю і вразливістю. У неї в пріоритеті недовірливість і артистичні нахили. Цієї Джамиле дано стати гарним оратором чи письменником (поетом). Вона обожнює читання і має схильність до історії; вміє добиватися цілей, а все тому, що рішення ретельно обмірковує і тільки потім починає їх втілювати.

Вереснева Джаміля у всьому шукає вигоду і практичність. Одяг і взуття воліє купувати тільки високої якості і знаходяться в тренді, а коли втомлюється від них — вміє збути подругам за тією ж вартістю, що й купила. Життя цієї дівчини завжди безтурботна і весела.

Кожній вересневій Джамілі властиво вибирати спеціальності творчої спрямованості. Відомо, що з цих панянок виходять чудові музиканти, танцюристи, актори. Співробітники поважають їх і довіряють їм. Ще Джаміля непогано проявляє себе в комерційних сферах, бо володіє підприємницькою жилкою, може знайти себе в якості фотомоделі або модельєра.

Сімейне життя Джаміла часто вдається, бо як до шлюбу підходить дуже серйозно і дружина вибирає з пристрастю. Відрізняється норовливістю і воліє робити тільки те, що хоче сама (навіть матері не завжди вдається умовити дочку щось зробити!).

Джаміля сама підбирає друзів з-поміж цікавих людей. У спілкуваннях не терпить стереотипи і прагне до відкритості. Повністю впевнена в собі, не особливо прагне жити на перспективу, вважаючи за краще насолоджуватися сьогоднішнім днем. Джамілю досить важко переконати в чомусь- вона вірить у свою інтуїцію і надходить згідно з нею. Джаміля дуже цінує, якщо під час спілкування поважають її думку.

Іменини Джаміли не відзначаються.

Езотерика
Додати коментар