Значення імені Домініка | Що означає ім'я Домініка, характер і доля

Домініка значення імені

Ім’я Домініка скоротили таким чином — Будиночок, Ніка, Будинки, Міка, Домка, Домище, Міна, Мінга, Никуша.

Співзвучні з ним — Домінік, Доменіка, Домніка, Дамяника, Доминга, Домнікія, Домингаш.

Звертаються до імені Домініка представники християнства і католицтва.

Історія виникнення

З’явилося в латинській мові. Спочатку було чоловіче ім’я, яке в перекладі мало сенс «належить Богу або Господу». А слово «доменіка» є в іспанській, італійській, португальській мовах, де воно називає останній день тижня, день відпочинку, вихідний день — неділя. За цією ознакою слово ще позначає поняття «день Господа». Від нього утворилося ім’я для чоловіків — Домінік.

Схожі на це ім’я за назвою є і в інших країнах. Населення Великобританії, Ірландії, Угорщини нечасто користується ім’ям Домініка. Німці не змінили його буквений склад — Домініка; французи скоротили, зробивши Домінік; іспанці на національній манері кажуть Доминга; португальці додали закінчення — Домингаш; італійці обрали варіант Доменіка, перенісши наголос на середину слова. Румуни, білоруси, українці видозмінили, отримавши Домнику, Домникию, Дамянику.

Зустрічаються правопису і з буквою «і», і з буквою «е» — Домініка і Доменіка. Є народи, які вживають ім’я однаково для чоловіків і жінок — Домінік. Постановка наголосу теж довільна — і в другому, і в третьому складах. Два коротких варіанти імені стали окремими іменами — Ніка, Міка.

Це ім’я згадується в календарі католицьких святих, а в християнських святцях є варіант Домніка.

Вплив імені на характер і долю

Носій імені має неабиякий характер, але Домініка залишається затиснутою і нетовариською. Щоб добитися в житті успіху, Домініка дисциплінує себе і посилено працює. Інтелектуально Домініка розвинена, обдарована розумом математичного складу, який звів би володарку імені на вершину досягнень. Домініка досягне в житті великих висот.

При таких яскравих рисах варто тільки дивуватися, що дівчина з таким ім’ям одночасно вперта і ставить цілі, до яких прагне сліпо і фанатично. Домініці також не чужі гордість і претензійність.

Дитиною дівчинка, названа цим ім’ям, любить членів своєї сім’ї та свій дім. Домініка все робить добре, ретельно і акуратно виконує всі справи, які їй довірили.

Домініка не думає про себе, для неї головним є праця на допомогу родині. Носительці імені можна довіряти, Домініка ще юна, а вже має розвинений не за віком розум. Це ще раз говорить про її блискучі здібності, однак немає необхідності, щоб Домініка чула про це зайвий раз. Якщо Домініка побачить прояв до неї особливої уваги, в майбутньому господиня імені буде набридати своїми претензіями.

Власниця імені відчуває красу і витонченість, Домініка любить спокій і гармонійність, обожнює мистецтво і стиль. Домініка турботлива, добра, і при цьому небайдужа до похвал, їй хочеться загального захоплення. Домініка визнає справжні дружні відносини, і сама вона досить романтична особа. У відносинах з людьми носителька імені ставиться однаково вимогливо до себе і оточуючих. Домініка дуже доброзичлива і привітна, на неї можна покластися. Домініка не демонструє свою любов, не лізе з розмовами, господиня імені не зрадить дорогих їй людей, і вони завжди можуть відчувати її турботу. Домініка стане зразковою дружиною і люблячою матір’ю.

Власниці імені хочеться зробити хорошу кар’єру, тому Домініка не відмовляється від постійного навчання. Названим цим ім’ям підходять професії у сфері державного управління на адміністративних посадах, що передбачають відповідальність за колектив. Домініка буде непоганим директором, керівником. Домініка внутрішньо пихата, що підштовхує її в область політики. Не чужі господині імені професії медика або наукового працівника в області точних наук, економіки, хімії, харчової промисловості, археології, екології.

Днем іменин для Домініки зазначено 6 липня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь