Діна значення імені

Існують цікаві варіанти скорочень імені Діна — Дін, Іна, Діді, Ді і ласкавих імен — Диночка, Дінка, Дайна, Дине, Динеке.

Схожими іменами вважаються: Діана, Динара, Декабрина, Надія, Медіна, Бландіні.

Одночасно є назвою для росіян, євреїв, слов’ян, мусульман — у них всіх є дівчатка Діни.

З історією появи імені пов’язано кілька припущень. Одне з них має на увазі текст Старого Завіту про Діни, дочки Якова. Згідно з цією версією ім’я можна тлумачити як «відімщенна», «справедливе відплата».

Є дослідники, які впевнені у виникненні імені в арабів мусульман, які переводили його як «вірність». Але і на цьому тлумачення не закінчуються: є думка про грецький варіант в зіставленні з поняттям «сильний».

Можливе утворення імені скороченням від багатьох: Герардина (Джерардин), Декабрина, Динара, Герхардина, Діана, Медіна, Жерардина, Надія, Бландіні або Декабрин, Акиндин.

Календарі християн і католиків не залишили згадок про ім’я.

Вплив імені на характер і долю особистості

З дівчинкою на ім’я Діна буває важко. Ще маленькою вона ні з того ні з сього проявляє різкість, дратівливість і доставляє батькам засмучення. Це позначається тонка душевна організація — Діна занадто образлива. Рідним і близьким потрібно пам’ятати про те, що Діна дуже ранима. Власниця імені мінлива — замкнутість і небалакучість чергуються з веселістю і спокоєм. Діна завжди шукає предмет турботи. Підійде песик з хорошим характером, якого Діна буде любити за незлостивість.

Підростаючи, володарка імені продовжує надавати допомогу всім, хто звернеться до неї. Навіть необов’язково просити дівчину про підтримку, Діна прийде на допомогу сама. Але і себе образити Діна не дозволить, зуміє дати відсіч кривднику.

По мірі дорослішання дівчина Діна частіше впадає в гнів, сердиться, говорить правду в очі. Діна дратується з будь-якого приводу. Її вважають виверткою, але Діна і насправді хитра. Їй притаманне вміння пристосуватися до обставин.

Діна прагне вчитися, ковтає книги буквально на ходу, це книголюб, що володіє здатністю добре запам’ятовувати і швидко реагувати. Діна швидко вчиться водити машину. Вона працелюбна і практична. Діна собі на умі — свого не упустить. На роботі її небезпідставно виділяє керівник — Діна насправді підходить до справи відповідально і бездоганно.

Дівчина часто закохується. Особливий слід залишає в душі Діни перша любов і пов’язані з цим відчуттям переживання. Їй подобаються приємні співрозмовники, які цікавляться книгами, тобто рідні з нею душі. З першого разу сімейне життя Діни не вдається. Діна нещаслива і в наступних заміжжях. Причиною стає складний характер, яким відрізняється Діна, він з часом не змінюється, залишається таким же прямолінійним і важким. Діна лякає чоловіків крутим норовом. Тільки найсміливіші розуміють її сутність, адже Діна за характером боєць. Діна здатна кулінарка. Чоловікові Діна зберігає вірність.

Схильні до спілкування особливо ті Діни, які народилися в літні місяці. Друзі та знайомі вважають, що вона замкнута, але в її діях немає розрахунку. Діна постійно зайнята турботою про життя рідних і друзів.

Оскільки ні православні, ні католицькі святці не включають ім’я, дня ангела у Діни немає.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар