Сонник випорожнюватися приснилося. До чого сниться какати, обробитись уві сні.

Випорожнюватися, какати, накакать, срати, обісратися, обробитись, сонник Лоффа

До чого сниться залишити свої випорожнення? Однозначної відповіді на це питання дати не можна, оскільки кожна деталь такого сновидіння дуже важлива і може дати новий напрямок його розшифрування. Одна справа – сидіти какати на унітазі уві сні, і зовсім інша – обісратися в труси.

Якщо акт дефекації має місце з необережності, спонтанно і в непризначеному для цього місці (наприклад, наробити в штани прямо на вулиці), сон може означати неконтрольований викид агресії, емоційної розрядки, з-за чого згодом сплячий буде мати ряд неприємностей морального плану.

Сон, в якому вам довелося ходити в туалет по великому будинку, какати в унітаз в спокійній обстановці, уособлює ситуацію добровільного відкидання, відмови від чого-небудь. І, як би неетично це не звучало, велике значення має почуття задоволення, випробовуване при цьому. Випорожнятися у сні, відчуваючи при цьому величезне полегшення, легкість в тілі – свідоцтво позбавлення від чогось непотрібного, став зайвим у вашому житті. Якщо ж довелося какати у сні з труднощами, відчуваючи біль – значить, відмова від чогось або когось у житті буде даватися вам дуже непросто, ви будете страждати. Тим не менш, сон говорить сам за себе – те, від чого ви йдете, вам більше не потрібно і тільки заважає вам жити далі.

Якщо людина уві сні обісрався, сам не знаючи як – розшифровка сюжету також буде залежати від того, в якій обстановці він при цьому виявився, оскільки обісратися в штани вдома або в безлюдному місці і насрати в труси прилюдно – дві ці події тягнуть за собою абсолютно несумісні за силою переживання.

  • Іноді свідком того, як ви обісралися уві сні, є вузьке коло знайомих, а то й зовсім один-єдиний чоловік. Безумовно, життєві події в цьому контексті будуть безпосередньо стосуватися цієї особи. При цьому важлива роль, участь цієї людини – вам було соромно саме за його присутності або ж він допомагав вам усунути наслідки прикрої несподіванки? А бути може, він з’явився причиною переляку й наступного за цим актом дефекації? Відповіді на ці питання визначать роль даного суб’єкта в тлумаченні сну.
  • Нерідкі ситуації, коли жінка бачить, як вона обісралась уві сні при партнері під час сексуального контакту. Ніякого передбачення таке сновидіння в собі не несе, а лише відображає її внутрішній страх, закомплексованість, страх зробити щось не так або виглядати в якийсь момент близькості непривабливо. Розберіться в своїх комплексах і фобіях, бо вони заважають вам отримувати справжнє задоволення.
  • Сон, у якому обкакался маленька дитина, слід трактувати у переносному сенсі, бо нічого незвичайного в сюжеті немає. Крім того, розшифровувати його варто лише для тієї категорії сновидців, які не стикаються з цим в реальному житті, тобто не мають маленьких дітей. Дитина символізує якесь починання, власну ідею, проект і т. п., але, оскільки в тому, що дитина обкакалася, немає нічого дивного чи ганебного, то кал в цьому сновидінні трактується як прибуток. Ваша ідея буде працювати і приносити очікувані плоди. При цьому, якщо обкакався хлопчик – результат буде більш очікуємий, ніж у тому разі, якщо це була дівчинка.

Сновидіння, гідне окремої уваги – какати при всіх уві сні усвідомлено, без тіні збентеження, напоказ. У цьому випадку можна говорити як про відразу до чого-небудь, так і про виклик, який впадає в суспільство, його моралі, звичаям. Тому, якщо вам приснилося, що ви випорожняєтесь при всіх, і вас це аніскільки не бентежить – подумайте про те, що, можливо, ваші дії наяву, якими б привабливими вони не виглядали в ваших очах, бачаться іншими, м’яко кажучи, зовсім інакше. Перш, ніж кидати виклик суспільству, виставляти своєю революційнеу думку як передову і єдино правильну – подивіться на все це з боку.

Часті гості подібних сновидінь – птиці. Якщо птах накакав вам у сні на голову – подумайте про те, яка була ймовірність такого попадання, і ви побачите, що перед вами – якийсь шанс, який можна використовувати по-різному. У людини, якого уві сні обкакали птиці, наяву з’явиться якась рідкісна можливість, а як він зуміє її використовувати – залежить від нього. Але в будь-якому разі на першому етапі доведеться пережити і переляк, і сумнів, і деякі незручності.

Якщо наснилося випорожнюватися, обробитись по соннику Цвєткова

Випорожнюватися в сні – уособлення байдужості до чогось, махнете на якусь справу рукою. Добре це чи погано – залежить від інших подробиць сновидіння.

  1. Накласти в штани, залишити свої випорожнення у сні – сюжет говорить про те, що в прагненні звільнитися від чогось ви не врахуєте всіх деталей і в результаті не тільки не позбудетеся від цього, але й наживете нові неприємності.
  2. При всіх какати на вулиці – сон до збитків.
  3. Приснилося, що птах накакав на голову – до грошей або подарунків. Якщо птах обкакав при вас уві сні когось знайомого – він щось отримає від вас.
  4. Бачили уві сні, як обкакалася дитина – якась нове справа принесе успіх, зиск. Ще краще, якщо дитина обкакал вас.
  5. Знайомий чоловік обкакався, і ви були у сні свідком – наяву вам належить витягувати його з якоїсь біди, афери, в яку він потрапить з власної вини.
  • Пронос сниться до дуже великих фінансових витрат.

До чого сниться срати, обісратися – езотеричний сонник

Випорожнюватися в сні – до статку, який буде отриманий наяву не зовсім законним шляхом.

Неприродно багато какати – такий сон говорить про те, що прибуток буде несподівано великий, але розпорядитися нею з розумом ви не зумієте або не встигнете.

Накакала дитина – до вдалого завершення якоїсь справи.

Якщо уві сні сплячий спочатку покакав під себе, а потім прибрав – наяву він зможе уникнути ганьби, безчестя, які він неминуче накликав би на себе якимось необачним і негарним вчинком.

Приснилося, що на вас накакали птиці – до обновків. Якщо пташиний кал потрапив не на одяг, а на голову – прийде вдала ідея.

Снилося, що собака накакала у вас в квартирі – це попередження: будьте менш відверті зі своїми друзями, хтось із них може нашкодити вам, хоч і не спеціально, а з необережності. Буде краще, якщо вони будуть знати менше.

Езотерика
Додати коментар