Сонник акваріум приснився. До чого сниться акваріум у сні бачити.

сонник акваріум з рибками

До чого акваріуми сняться, сонник Лонго

Годувати рибок в акваріумі у сні – до монотонної роботи. У найближчий тиждень вам потрібно терпіння і посидючість, ваша діяльність здасться вам нецікавою і нудною, але це лише випробування. Переживете цей період з гідністю і незвичайним терпінням – отримаєте хороші сходи.

Якщо уві сні вам довелося чистити акваріум і заповнювати його свіжою водою – з великою обережністю звертайтеся за підтримкою, хто чекає можливості вам нашкодити. Не нехтуйте ситуацією, не ослабляйте пильності.

Приснилося, що хтось милується рибок у вашому акваріумі – чекає зустріч з тим, про кого ви нещодавно відгукувалися різко і дуже невтішно. В даний час ви налаштовані не так категорично, оцінювати вчинки інших можете більш об’єктивно, тому, можливо, зустріч принесе вам інші враження. Принаймні, дайте їй відбутися.

Порожній акваріум сниться до невдоволення. Об’єктом вашого невдоволення на цей раз стануть близькі, які, як вам здається, могли б надати вам серйозну підтримку, а замість цього від них ви бачите лише дружні знаки уваги і чуєте чергові фрази. Справа не в них, а в вашому настрої. Життєвий період, пережита вами зараз, скоро закінчиться, і всі ці відносини ви сприймите не так драматично, побачите в іншому світлі.

Якщо ви купували великий, місткий акваріум або в невеликій ємності у вас плавала велика акваріумна риба – це сон-попередження про нерозумних витратах. Ваші справи обіцяють затишшя, тому смітити грошима краще не зараз.

Для молодої жінки великий акваріум із золотими рибками сниться до багатого нареченого.

Купувати в сні невеликий акваріум – у житті ви відкладіть розпочату справу, і тому будуть розумні причини. Знайомий для цього будуть негаразди в самому початку підприємства. Не будьте ж завзятими, відмовтеся, інакше чекає тяжке розчарування.

Розбити акваріум уві сні чи просто побачити розбитий акваріум – яка досить велика сварка наяву відбудеться з вашої вини. Недоліки є у всіх, будьте толерантними, інакше чекає ворожість оточуючих і конфлікт.

Тріснутий акваріум символізує розлад у стосунках, який починається неявно, але поступово стає все більш очевидним.

Якщо сниться, що тріснутий акваріум із золотими рибками пропускає воду, вам слід проконтролювати свої матеріальні витрати. Судячи з усього, вони перевищують допустимі розміри.

Якщо ви побачили родича або близького знайомого, який намагався у вашому сні зловити рибу з акваріума або розбирав його, ви дуже знервовані. Брак часу викликає у вас нервозність, все валиться з рук, ви встигаєте ще менше і здається, що все погано, і просвіту немає. Зупиніться, відкиньте другорядне, якщо і після цього часу на все не вистачає, зробіть це ще раз. У вас більше другорядних справ, ніж вам здається. Ситуація вимагає нової розстановки пріоритетів.

Зі сну мертві акваріумні рибки є сигналом про погіршення здоров’я. Також дохла риба в акваріумі може бути сигналом про докорів совісті.

До чого сниться акваріум – езотеричний сонник

Годувати рибок у сні – до сімейного торжества, у вас зберуться близькі друзі або родичі.

Приснилася тухла риба в акваріумі – ви втомилися і видихалися, справи почали йти не дуже добре. Вам не завадила б гарний струс.

Якщо сняться дрібні рибки в акваріумі, мальки, то ви сповнені надій і нових задумів. Виберіть з них, на ваш погляд перспективні і продовжуйте рухатися до мети. У вас наяву настає сприятливий період.

Акваріум з піраньями символізує недоброзичливців, ворогів. Їх більше навколо, ніж вам здається, не будьте занадто довірливі, вони чекають вашого промаху.

Те ж саме значення має і плаваюча в акваріумі змія, з тією різницею, що на цей раз ви вважаєте свого кровного ворога приятелем.

Якщо ж вам приснився крокодил в акваріумі, що виходить від когось у вашому найближчому оточенні загроза стає надто явною, щоб ви її не помітили.

Снилася акула в акваріумі – ви надто перебільшуєте своє становище, вам скрізь ввижаються інтриги й підступи. Насправді у вас мало заздрісників, і вони не збираються вам шкодити, на цей рахунок можете жити спокійно.

Водорості в акваріумі уособлюють щось таке, що вам заважає, але без чого вам важко обійтися. Швидше за все, мова йде про якісь стереотипи. Якщо водоростей в приснившомуся акваріумі занадто багато, вам варто пошукати в собі комплекси, які вам заважають у житті і у відносинах.

Якщо риба вистрибує з акваріума – це є попередженням про спокуси, яких скоро у вашому житті з’явиться чимало. Обережно, не втрачайте голови, інакше наслідки вас засмутять. Якщо рибки були маленькими, то і спокуса буде невеликий, та все ж навіть у цьому випадку ви можете собі нашкодити.

Купувати акваріумних рибок – до клопотів, яких можна було б уникнути.

Черепаха в акваріумі сниться до непробачного зволікання з-за вашої звички все перевіряти і ретельно готувати. Це хороша риса характеру, але іноді з неї ви втрачаєте самий підходящий момент.

Якщо уві сні вам привидівся в акваріумі рак, ви щось робите не так. Якщо не зрозумієте, що саме, справа не тільки не зрушиться з місця, але і загрожує чималими неприємностями.

Акваріум сучасний сонник

Повний акваріум з рибками сниться до успіху і спокійного життя.

Змінювати в акваріумі воду – знак того, що ви захочете змінити в буденному плині днів, і це у вас вийде.

Якщо ви бачите в сні, що акваріум наповнюється водою – ваше життя входить, нарешті, в спокійне русло, стає стабільною.

Сниться, що ви миєте акваріум, – наяву вам належить зробити якісь кроки до того, щоб залагодити всі негаразди у справах. Крім того, очікуються зміни.

Акваріум з мутною, брудною водою і рибками уві сні попереджає, що ваші прохання про якусь допомогу будуть ігноруватися, і навіть близькі люди будуть тимчасово глухі до ваших проблем.

Ненавмисно впасти в акваріум і плавати в ньому уві сні – такий сюжет говорить про те, що з власної дурості ви потрапите в двоїсту, безглузду ситуацію, вийти з якої у вас вийде тільки з чужою допомогою.

Мертва риба в акваріумі сниться до хвороби.

Якщо ви мацали тухлу, дохлу рибу в акваріумі або діставали її, можливо несподіване збільшення доходу.

Для вагітної жінки мертва акваріумна риба може загрожувати викиднем.

Якщо вам приснилася вмираюча акваріумна рибка, сон попереджає про те, що несприятливий результат якоїсь справи ще можна виправити.

Якщо цей сон бачить вагітна жінка, яка збирається робити аборт, сон є застереженням, що наслідки аборту будуть важкі.

Живі, рухливі риби в акваріумі обіцяють надії, які з великою часткою ймовірності збудуться.

Ловити акваріумних рибок у сні означає попередження про вашу легковажну поведінку. Все буде не так безневинно, як здається спочатку.

Для молодої жінки ловити рибу в акваріумі – знак: вона може завагітніти від людини, якого ні в якому разі не хотіла б бачити своїм чоловіком.

Той же сон для молодого холостяка означає вагітність подруги, шлюб з якою не входило в його плани.

Акваріум з однією рибкою сниться до виконання самого заповітного бажання. Значення сну посилюється, якщо в акваріумі плавала золота рибка.

Езотерика
Додати коментар