Що означає ім’я Фома: доля і характеристика ім’я Фома. Таємниця імені Хома

Історія виникнення ім’я і його трактування

Вважається, що ім’я Фома має староєврейське коріння і походить, на думку філологів, від імені Томас. Якщо дослівно перекласти на українську, то Томас буде звучати як «близнюк», що, безсумнівно, знаходить відображення в деякій подвійності носіїв ім’я Фома.

Астрологічна довідка для імені Хома

  • Знак зодіаку – Терези.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • Камінь-талісман – корал.
  • Улюблений колір – рожевий.
  • Дерево-покровитель – клен.
  • Рослина-покровитель – омела.
  • Тотемна тварина – крокодил.
  • Найкращий день для людини з ім’ям Фома – п’ятниця.

Риси характеру володаря імені

В основі імені Фома лежать допитливість, оптимізм, ввічливість, а також тяга до пізнання навколишнього світу. Як правило, він нікуди не поспішає і не любить суєти. Каже Тамаш зазвичай мало і не обговорює людей за їх спинами, не терпить цього і від оточуючих. Хома звик проявляти обережність і діяти тільки напевно, хоча не є боягузом і завжди зустрічає небезпеку лицем до лиця. Часто буває, що Томас занадто низько оцінює свої таланти і здібності, з-за чого у великих і шумних компаніях мало помітний.

У ранньому віці дитина на ім’я Фома спокійний, відрізняється старанністю і старанністю. Дорослішаючи, Тому починає серйозно захоплюватися точними науками, а з технікою і конструкторами Томаш може проводити дні безперервно. У навчанні найкращі Хомі даються геометрія, фізика та програмування.

В колективі Томаса завжди добре сприймають, завдяки його оптимізму, життєрадісності і готовністю прийти на допомогу. Зазвичай носій імені Фома не прагне займати керівні посади і тверезо оцінює свої сили, не беручись за занадто амбітні проекти. Іноді це призводить до того, що доводиться міняти місце роботи – недолік енергійності та ініціативності може зіграти злий жарт з Хомою.

Спочатку може скластися помилкове враження про те, що людина, що носить ім’я Фома, дещо нудний і нудний, але ця характеристика є хибною. Під такою маскою Тамаша ховається живий і гострий розум, який звик будувати складні життєві плани, які він не розкриває перед сторонніми. Так і з домочадцями Фома, швидше за все, не буде ділитися задуманого.

Хобі і професія володаря імені

Фома цікавиться всім, що здається йому незвичним, новим і непізнаним. Це відбувається з-за дослідного складу характеру Тома. Успіх у справах залежить від того, наскільки Тавас вірить в те, чим він займається, може допомогти іншим людям. Чоловіки, які носять ім’я Фома, зазвичай стають видатними інженерами, програмістами і архітекторами. Часто Тамаш захоплюється дослідженням космосу і бойовою технікою.

Зазвичай у Хоми немає проблем з роботою – його знання і досвід необхідні багатьом і можуть допомогти зробити світ краще. Це завжди привертає увагу роботодавців, тому Хамаш може не боятися безробіття. Однак людина на ім’я Фома не завжди може реалістично оцінити результати і наслідки своєї діяльності.

Любов і сім’я

Людина з іменем Фома кілька відлюдний і завжди спокійний, часто викликає інтерес у протилежної статі. Незважаючи на це, він, швидше за все, вибере ту, яка припаде до вподоби батькам, а питання любові для Томи – це щось філософське і не має зв’язку з реальним життям. У сімейних відносинах Томмазо цінує більше затишок і теплоту, а привабливість і сексуальність партнера відходять на другий план.

Чоловіки з ім’ям Фома часто передають домашнє господарство та ведення справ своїм обраницям і подружжю. Зазвичай в сім’ях Томасов багато дітей, а подружжя живуть щасливим і розміреним життям. У відносинах з дітьми Тевиси завжди виявляють повагу до їх прагнень і захоплень і не обмежують свободи, при цьому контролюючи і направляючи. Що важливо, Фома у вихованні дітей робить акцент на особистому прикладі і досвід, що дозволяє його дитині пишатися своїм батьком.

Самі відповідні імена для супутниці життя Таваса, з якою йому буде комфортно і приємно: Лариса, Катерина, Злата, Елеонора, Лідія, Лінда, Радмила, Лідія, Троянда, Галина,.

Характеристика букв в імені Хома

Буква «Х» символізує стійкість духу, впевненість у власних силах, здатність нестандартно мислити і ініціативність. Як правило, такі люди жадають слави і прагнуть до популярності, думка оточуючих має для них велике значення. «Ф» в ім’я говорить ще і про те, що у відносинах Фома більше візьме, ніж віддасть, ставлячи власні інтереси значно вище інтересів партнера.

Літера «О» у назві означає енергійність, активність і цілеспрямованість. Зазвичай носії таких імен вміють рахувати гроші, а також хороші фінансисти та економісти. У любові Томаси здатні здійснити подвиг заради своєї другої половинки.

Буква «М» говорить про завзятість і внутрішню силу людини. Зазвичай Томасы цікаві і допитливі, намагаються спробувати все на особистому досвіді. Це означає, що Фома любить планувати своє майбутнє і чудово з цим справляється. Люди з таким ім’ям намагаються враховувати чужі інтереси, уважно і чуйно ставлячись до проблем оточуючих.

Буква «А» в ім’я Фома є знаком активності, прагнення до комфорту і бажання досягати успіхів. При цьому носії таких імен володіють всім необхідним набором якостей, щоб здійснити все задумане. Часто Фоми наділені лідерськими якостями і здатні вести людей за собою. У прийнятті рішення, швидше за все, не будуть слухати порад сторонніх і, тим більше, підлаштовуватися під них.

Характеристика імені по нумерології

Ім’я Фома відповідає число 8. Така людина зробить все, щоб домогтися поставленої мети. Не терпить одноманітності та постійно знаходиться в пошуку новин. Людям з такими іменами супроводжує удача, завдяки чому вони з легкістю отримують бажане. Головні прагнення Фоми – фінансова незалежність та визнання оточуючими. Як правило, людина з такою характеристикою імені не потребує чиєїсь допомоги і діє, розраховуючи тільки на свої сили. Тому володіє яскраво вираженими лідерськими якостями, тому здатний швидко знаходити однодумців, стаючи хорошим начальником. На першому місці для Томаса кар’єра – тільки дійшовши до вершини, людина з таким ім’ям почне замислюватися про сімейне життя. Зазвичай Фома стає щирим, вірним і турботливим чоловіком, а також прекрасним батьком.

Володар цього імені святкує іменини в наступні дати: 18.01, 05.03, 03.04, 17.04, 30.04, 07.05, 03.07, 13.07, 16.07, 20.07, 19.10, 23.10, 14.11, 28.11, 11.12, 23.12.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар