Фаїна значення імені

Короткий вимова імені Фаїна — Фаюша, Фаня, Фаинка, Фая, Фася, Іна, Фаля.

Виникнення імені Фаїна

Це ім’я здавна зустрічалося у грецького, російського народів і серед православних віруючих.

Спочатку Фаїна — давньогрецьке ім’я, похідне від імені Фаейне (Греція) або Фаїни. Буквальне значення — «блискуча», «сяюча». Фаїною звали одну з молодих жінок, яких переслідували, а потім позбавили життя в 303 (за іншими джерелами — в 304г.) в Галатії (сучасна Туреччина). Сестер Фаі звали Олександра, Матрона, Клавдія, Иулия, Евфрасия і Текусия.

Якщо говорити про іменних аналогах, близьких імені Фаїна за змістом, можна згадати давньослов’янські імена — Ясна і Світлана, Клара (латин.) і ім’я Ліора (єврейське).

Вплив імені на характер і долю

З боку Фаїна виглядає повільною і пасивною. Але в реальному житті Фаїна спритна і спритна.

Такий дамі дуже складно довго залишатися на одному місці, їй необхідно рухатися і постійно щось робити. Вона дружелюбна і жаліслива, але надто емоційна і тривожна. Фаїна обожнює привертати увагу до своєї персони. Фаюше притаманні високі моральні якості, духовність, відсутність агресії і чуттєвість. Разом з тим Фаїна може піти на брехню, якщо вважатиме, що це принесе більше користі, ніж шкоди.

Якщо в житті Фаїни відбувається щось важливе, вона реагує на це дуже емоційно. Фаня рвучка і часто діє під впливом імпульсу. Контролювати власні емоції Фаїна не в змозі. Навіть якщо на якийсь час її розум бере верх над почуттями, то дуже скоро пригнічені емоції проявляються з подвоєною силою. Фаїна добра, але не позбавлена егоїзму, вона цінує свою свободу і щира в прояві почуттів. Для Фасі нетипова злопам’ятність.

По натурі Фаїна лідер, тому вибирає роботу, пов’язану з відповідальністю. Власниці цього імені — хороші керівники, бухгалтери, працівники або вихователі. Нерідко Фаїна працює в перукарні або стає кухарем. Іна працьовита, не відмовляє колегам допомоги. Але нестриманість характеру здатна заподіяти їй чимало проблем. В жіночому колективі Фаїна не вміє знаходити спільну мову з іншими співробітницями. Зате в чоловічому Фаля відчуває себе дуже комфортно.

Фаїна чудово вміє готувати. Вона дуже педантично ставиться до чистоти посуду, але от за собою або будинком стежить не так ретельно. Сім’ю Фаїна створює не раніше 25 років, оскільки намагається знайти чоловіка, який влаштує її у всіх відносинах. До чоловіків Фая ставиться лояльно, чого не можна сказати про її ставлення до жінок. Сердечна Фаїна в особистому житті нерідко нещасна. Це віддана і самовіддана мати, яка буквально живе заради своїх дітей. Вона не схильна «виносити сміття з хати».

У Фаїни багато друзів, які її люблять і поважають. Вона завжди готова прийти на допомогу, а також надати моральну підтримку. Але їх думка ніяк не впливає на світогляд і особисті якості жінки на ім’я Фаїна. Залишаючись досить егоцентричної, Фася не вміє приховувати злобу. Вона уважна до оточуючих, чуйна і добра до близьких людей. Мова Фаинки складна для сприйняття, оскільки в розмові вона приділяє надмірну увагу дрібницям. Це дуже втомлює слухача. Сама Фаїна прекрасна слухачка і мудра порадниця.

Фаїна відзначає день ангела 11 червня і 31 травня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар