Філіп: значення імені Філіп. Доля і характеристика імені

У калькированном (точний) перекладі з грецької чоловіче ім’я Філіп означає — «люблячий, обожнює коней».
У Стародавній Греції саме кінь був символом влади, сили, розвитку світу. Греки вірили в те, що коні — це посланці богів. Вони були впевнені в тому, що ці тварини уособлюють собою світло, справедливість, правоту.

Такі вірування, втім, були типовими і для інших релігій, в яких кінь був символом Космосу, мощі первісного хаосу і подальшого творення світу. Тому ім’я Філіп вірніше означатиме у перекладі як «люблячий, уособлює життя», «прагнучий до життя» або «життєрадісний».

Крім усього іншого, ім’я Філіп багато говорив і про матеріальне благополуччя людини, адже мати коня в господарстві могли лише заможні громадяни.
Це ім’я вважається православним (російською, грецькою) і католицьким. До синонімічних імен можна віднести такі: Філіпе, Хвилип, Феліпе, Вилппу, Пилип, Пилиб.

У побуті пестливо або для стислості рідні та друзі можуть звертатися до Філіпу як до Філе, Пилипкові, Фильку, Филюхе, Филипке, Липі, Филюше.
Ім’я Філіп в Росії чомусь раніше вважалося простонародним, хоча в Європі було чимало коронованих осіб, що мають таке звучне ім’я.

Але й сьогодні воно не найпопулярніше в сучасній Росії.Але в 2016 році «армія» російських Філіппов помітно поповнилася, — за даними московських Рагсів найбільше число Філіппов з’явилося на світ у липні.

Ім’я Філіп згадано в християнських іменословах. Його іменини припадають на наступні дати: 6, 17, 22 січня, 7 лютого, 7 березня, 11 квітня,25 травня, 13, 16 липня, 30 серпня, 15 вересня, 18 жовтня, 27, 28 листопада.

Вплив імені на характер і долю

Вдача у чоловіка на ім’я Філіп буйний. Такої людини стримати так само складно, як розпаленого коня. Настрій Пилипа подібно погоді у квітні: він сміється і радіє, то через пару хвилин сумує, журиться. Тому всі його дії продиктовані емоціями.

У дитинстві він примхливий і балувана дитина, що вміє від батьків добиватися свого за допомогою такої зброї як сльози.

На жаль, але з часом симпатична крихта Філіп перетворюється в справжнього егоїста. Тільки ставши дорослим, людина з таким ім’ям навчиться поважати оточуючих, керувати своїми почуттями. Втім, Філіп залишається самолюбною і завжди болісно реагує на негативну оцінку своїх дій оточуючими.

Філіпу не вистачає терпіння і твердості. Володар цього імені, намагається завжди бути в центрі уваги. Честолюбство Філіпа впливає на вибір його майбутньої професії. Він знайде своє покликання там, де його будуть поважати і звеличувати.

Філіп обожнює повчати і давати поради. Рідним іноді дуже непросто стерпіти ці особливості характеру Філіпа. Так вже виходить, що вдома Філіп дає волю емоціям і часом веде себе дуже нервово.

Одружується Філіп досить пізно. По-перше, спочатку він хоче зробити кар’єру, досягти успіху, чогось досягти. На це йдуть роки і всі сили Філіпа. По-друге, не кожна жінка готова вийти заміж за вибагливого і самозакоханого чоловіка з ім’ям Филип, та ще стати йому не тільки дружиною, але і турботливою, ніжною мамою.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар