Фатіма значення імені

Скорочена вимова імені Фатіма — Фатимочка, Паті, Фотя, Фаті.

Інші варіанти вимови імені Фатіма — Фатімі, Фатимат, Пату, Фаті, Фатьма, Петимат, Паті, Патимат, Фату.

Виникнення ім’я Фатіма

Витоки цього імені беруть початок у казахів, татар і мусульман.

Фатімою назвали улюблену дочку пророка Мухаммеда. За переказами дівчинку ще грудним немовлям взяли у її матері Хадіджи. Ось чому буквальне смислове значення імені Фатіма у мусульман — «забрана від грудей». На різних діалектах Фатіма вимовляється як імена Пату, Паті, Фаті або Фату. Оскільки це ім’я було відоме і в Ірані, ще одна його смислова інтерпретація — «светлоликая».

Вплив імені на характер і долю

Фатіма відрізняється загостреним почуттям справедливості. У неї добра душа, вона не зраджує тих, хто їй довіряє, і має здатність швидко запам’ятовувати все побачене або почуте. Фатіма, яка народилася в зимові місяці, відрізняється сильним характером, умінням наполягти на своєму, а при нагоді і покарати кривдника. Дитиною Фатіма намагається привернути до себе якомога більше уваги, а також активно бореться за місце лідера в колі своїх однолітків. Найчастіше їй це вдається, оскільки дівчинка з ім’ям Фатіма вміє поводитися як доросла. «Осінні» жінки дуже охайні і практично ніколи не спізнюються. Така Фатіма володіє добре розвиненою інтуїцією.

Якщо Фатімі доручили якусь справу, можна бути впевненим, що вона виконає його на совість. Фатіма дуже уважна до дрібниць і завжди покладається тільки на себе. Нерідко в колі колег займає позицію «сірого кардинала». Фатіма, яка з’явилася на світ восени, може стати відмінною спортсменкою, зокрема, тенісисткою. Домогтися значних успіхів дамі з ім’ям Фатіма заважає те, що вона береться одночасно за кілька справ, і не завжди завершує розпочате.

Як дружина Фатіма шукає спокійного, врівноваженого чоловіка. Не дуже любить спілкуватися і у компанії поводиться стримано. Вчинки під впливом швидкого почуття для неї не типові. Хоча якщо Фатіма по-справжньому образиться — може помститися. Це сперечальниця, причому буде відстоювати свою думку, навіть всупереч здоровому глузду і очевидним фактам. Фатіма не цінує поради.

Січнева, груднева або лютнева Фатіма комунікабельна і прекрасна слухачка. Вересневі, жовтневі і листопадові жінки — самі жалісливі з всіх власниць цього імені. Тому така Фатіма охоче допомагає навіть незнайомим людям.

Іменин у жінок з ім’ям Фатіма немає.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар