Фаріда значення імені

Інша вимова імені Фаріда — Феріде.

Виникнення імені Фаріда

Ім’я здавна відомо у татар, казахів і дуже популярне у мусульман.

На арабській мові ім’я Фаріда означає «діамант» або «перлина». Але мається на увазі не сама коштовність, а саме її цінність. Тому у вільному перекладі ім’я Фаріда звучить як «найцінніша». Ще одне значення — «неймовірної краси» чи «красою перевершує інших». Акцент при вимові імені можна робити як на перший («фА»), так і на другій («рИ») склад. Жіноче ім’я Фаріда походить від чоловічого імені Фарід. Турецькі жінки нерідко носять ім’я Феріде.

Вплив імені на характер і долю

У дитинстві Фаріда завдає чимало клопоту своєю рухливістю і свавільним характером.

Дорослішаючи, набуває неабияку хитрість і вміє настояти на своєму. Дуже серйозно ставиться до власної персони, тому ніколи не пробачить того, хто «пройдеться» на її рахунок навіть в жарт. Мстива, а образи пам’ятає все життя. На все є своя точка зору: вона не приймає жодних авторитетів. Це емоційна особа любить спілкуватися, їй притаманна допитливість. Завжди намагається привернути увагу інших до своєї персони і обожнює підвищену увагу. Їй притаманні цілеспрямованість і кмітливість.

Вирішивши досягти чого-небудь, вона не зупиняється перед перешкодами. Володіє вродженою проникливістю, тому добре розбирається в людях.

Чоловіки небайдужі до Феріде. Втім, як і вона до них. Зі своїм партнером проявляє себе як незалежна і амбіційна особистість. Жінки з таким ім’ям поєднують в собі природну витонченість з буйною вдачею, тому викликають у оточуючих суперечливі почуття. В особистому житті Фаріда часто нещаслива. Для коханого готова зробити все що завгодно. При цьому нерідко об’єкт її кохання не збирається відповідати тим же.

Всі важливі рішення Фаріда приймає самостійно, прислухаючись лише до себе. Це не сама хороша господиня, оскільки домашні клопоти її стомлюють, і вона з радістю передоручає їх іншим. Нерідко власниці цього імені надто вразливі і йдуть на поводу у поверхневих емоцій. Не страждають надмірною працьовитістю. Іншими словами, Феріде живе, керуючись почуттями, а не розумом. Для неї характерні різкі перепади настрою.

У спілкуванні з іншими Фаріді важливо бачити, що людина зацікавлений у ній. Інакше він швидко стане їй байдужий. Щоб знову завоювати її прихильність, знадобиться час, хороша винахідливість, а також чимала кількість подарунків. Причому подібного ставлення до себе Фаріда очікує в будь-якому віці. Вона воліє проводити час не тільки цікаво, але і з користю. Приміром, їй подобається отримувати нові знання разом з іншими людьми. Ця жінка не зациклюється на дрібницях.

Свою душу Феріде відкриває одиницям, якщо взагалі зважиться на таке. Внутрішній світ цих дам — таємниця за сімома печатками.

Це надзвичайно енергійна особа, нездатна довго перебувати на одному місці. Їй подобається відчувати себе потрібною і затребуваною, постійно щось робити. Для Фариди це найважливіше в житті.

Фаріда іменини не відзначає.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар