Значення імені Аврора. Тлумачення імені.

Ім’я Аврора має кілька варіантів значення і походження. Про них та про інше в нашій статті.

Найбільш поширеною версією вважається версія латинського походження імені. Згідно з цією версією, ім’я Аврора означає “світанок” або “ранкова зоря”. Згідно римської міфології, Аврора – це богиня ранкової зорі. Від неї та її коханого Астрея відбулися всі зірки на небі.

Другою версією можна назвати походження від поєднання слів Aurum (золото) і Hora (пора року, пора). Вважається, що в цьому випадку значення імені Аврора – “золота пора”.

Значення імені Аврора для дівчинки

Дівчинка з ім’ям Аврора – це досить складна дитина і володіє неймовірною впертістю. Вона імпульсивна у своїх вчинках, а тому дуже важливо навчити її спочатку все ж думати, а лише потім робити. Змушувати Аврору робити що-небудь не варто, а от домовлятися з нею можливо. Важливо бути для неї прикладом і тоді вона буде більше вас слухати. Варто дуже уважно ставиться до самолюбству дівчинки. Дуже часто самолюбство Аврори доставить їй та оточуючим дуже багато проблем, а тому з самого народження варто коригувати по можливості цю негативну рису характеру. Але робити це потрібно акуратно, а ще краще звернутися за допомогою до дитячого психолога.

Навчається Аврора непогано, хоча особливих задатків у неї немає. Зате дівчинка досить посидюща й працьовита. У неї зазвичай є улюблені предмети, де успішність у неї вище. З решти предметів вона не сильно старається, але намагається і зовсім погані оцінки не отримувати. Досить добре розвинена уява і аналітичне мислення. Якщо уява штовхає її знайти собі творче хобі, аналітичний склад розуму підштовхує до певного вибору професії.

Здоров’я Аврори найчастіше середнє. У дитячому віці вона досить часто хворіє і взагалі є неспокійною дитиною. Її нервова система відноситься до слабкого типу (по Павлову). Саме тому дуже важливо, щоб Аврора дотримувалася режиму сну і відпочинку. Це дозволить її нервовій системі нормально відновлюватися. По мірі дорослішання багато проблем перестануть її турбувати і Аврора збереже гарний життєвий тонус на довгі роки.

Скорочене ім’я Аврора

Аврорка, Ава, Ара, Рора.

Зменшувально пестливі імена

Авророчка, Авророчка, Аврорушка, Авроронька, Аврорчик, Авочка, Авушка, Авонька.

Ім’я Аврора англійською мовою

В англійській мові ім’я Аврора пишеться як Aurora, а вимовляється як Аурора або Аврора.

Ім’я Аврора для закордонного паспорта – AVRORA.

Переклад імені Аврора на інші мови

угорською — Auróra
на датській — Aurora
на ісландській — Áróra
на іспанській — Aurora
на італійській — Aurora
на німецькій — Aurora
на норвезькій — Aurora
на польській — Aurora
на португальській — Aurora
на румунській — Aurora
українською — Аврора
французькою — Aurore
на фінській — Aurora
на чеській — Aurora
на шведській — Aurora

Ім’я Аврора за церковним не визначено. Цього імені немає як у православному, так і в католицькому календарі.

Характеристика імені Аврора

Доросла Аврора – це самовпевнена й енергійна жінка. Вона багато в чому домагається успіху, адже з дитячих років проявляє необхідну для цього наполегливість. На жаль Аврора досить часто виявляє властиву з дитинства егоїстичність, а так само самозакоханість. Її не назвеш особливо приємною людиною в спілкуванні, адже вона досить різко висловлює свої судження про оточуючих. Все це стає причиною, що у Аврори зовсім небагато друзів, а часто їх немає зовсім. Правда варто відзначити, що знайомих у Аврори якраз дуже багато. Вона вміє подобається потрібне їй людям і у відносинах з ними легко стримує свій норов.

В роботі проявляється працьовитість і наполегливість Аврори. Вона намагається зайвий раз не свариться з колегами, а повільно і впевнено рухається за кар’єрній драбині. Для Аврори не властиво довго затримуватися на одній посаді. Якщо її робота не надає можливості кар’єрного зростання, то будьте впевнені, довго Аврора там не пропрацює. Ще можна відзначити, що позначаються аналітичні здібності Аврори. Саме в професії повністю розкривається цей її талант. Так само вдала Аврора в ролі адміністратора. Вона в міру сувора з підлеглими і вміє подобається клієнтам.

У сімейних відносинах Аврора воліє займати становище лідера. Вона знаходить собі чоловіка, якого це влаштовує і щасливо з ним живе. Правда буває так, що Аврора виходить заміж за чоловіка лідера. Такий шлюб зазвичай довго не протримається, адже в родині будуть вічні суперечки щодо того, за ким залишається останнє слово. Ще можна відзначити, що Аврора добра і турботлива мама. Вона вміє налагодити контакт з дітьми і м’яко направляти їх по життю.

Таємниця імені Аврора

Головною таємницею Аврори можна назвати її егоїстичне ставлення до своїх товаришів. Вона не спілкується з людьми “з яких нічого взяти”. Її коло спілкування залежить скоріше від меркантильних інтересів власниці імені. При цьому вона абсолютно не відчуває з цього приводу будь-яких докорів сумління.

Ще однією таємницею Аврори є її падкость на лестощі. Вона дуже любить, коли її хвалять і готова підлабузникам пробачити дуже багато. Деякі люди помічають це і починають з легкістю маніпулювати Авророю.

Планета — Прозерпіна.

Знак зодіакуЛев.

Тотемна тварина — Малинівка.

Колір імені — Рожевий.

Рослина — Квітучий мигдаль.

Камінь — Рожевий Халцедон.

Езотерика
Додати коментар