Аурелія значення імені

Значення і походження імені Аурелія

Більшість фахівців з романо-германським мовам стверджують, що воно з’явилося в стародавньому Римі. Ймовірно це ім’я сходить до слова «аурум», яке в перекладі на сучасну українську має значення «золото». Відповідно, Аурелія означає «зроблена з золота». Незважаючи на своє римське походження, це ім’я найбільшу популярність має серед Молдаван і Румунів. В російськомовних країнах так дівчаток майже не називають.

Характер власниці імені Аурелія

За таємницею імені ховається дівчина з дуже непростою душевною організацією. Це, безперечно, позитивний, хоча досить знервований і запальна людина. Іноді їй властива деяка примхливість, надмірна емоційність, однак у самий відповідальний момент Аврелія ніколи не здригнеться і з готовністю дасть відсіч. Вона з незвичайним завзяттям долає всі випробування, які лежать між нею і обраною метою. В деякі моменти носителька імені може вийти з себе або зірвати зло навіть на самих близьких людей. Однак вона вміє вибачати і вибачатися.

Як правило, ця дівчина відрізняється впертістю, гордістю і прямодушністю. Вона завжди прагне стати лідером. Оточити себе Аврелія також намагається рівними їй потрібні соратники, а не свита. Якщо жінка бачить серед друзів нещирість – перестає спілкуватися з цією людиною.

Часто дівчина захоплюється езотерикою. Може навіть потрапити в лапи шарлатанів. Однак не потрапити до шахраїв їй допомагає добре розвинене внутрішнє чуття. Завдяки йому Аврелія швидко знаходить спільну мову з іншими людьми. Однак через свою гординю не готова йти на компроміси. Особа, що носить це ім’я, розуміє жарти, навіть якщо жартують над нею. Однак рішення часто приймає без належного планування.

Чим захоплюється і де працює володарка імені Аурелія

У цієї жінки добре розвинений слух, почуття ритму і пластичність тіла. Завдяки цьому Аурелія може зробити кар’єру артистки. Але є ймовірність, що їй ця професія здасться складним, і вона вибере щось більше стандартне – вчитель, бібліотекар або культуролог.

Ще в дитинстві носителька імені проявляє тягу до малювання. Завдяки цьому вона може стати дизайнером. А вміння знаходити підхід до людей допоможе їй у професії психолога або торгового агента.

У тому випадку, якщо жінка виявить інтерес до точних наук, може стати розробником ПЗ, економістом, проектувальником або фізиком. Вона завжди дбає за справу, якою займається, і проявляє ініціативу. Аурелію чекають кар’єрні висоти, завдяки вродженій наполегливості та любові до праці.

Сімейні відносини володарка імені Аурелія

Ця жінка живе емоціями. Молодих людей, навпаки, віддає перевагу спокійних. Носій цього імені – ревнива натура, що заважає створення щасливої сім’ї. У побуті проявляє себе як справжня господиня, яка у всьому прислухається до чоловіка.

Секс для Аурелії дуже важливий, але без почуттів сприймається неповноцінно. Під час інтимної близькості воліє бути веденою, втім, її легко задовольнити.

Що означають букви в імені Аурелія

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Носій імені здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Якщо буква стоїть на початку, то людина вміє добиватися своїх цілей.

Буква «У»приносить своїй власниці багату фантазію і бажання постійно розвиватися. Також їй не чуже співпереживання іншим людям. Аурелії рідко бувають егоїстками. Якщо вона хитрує, то, швидше за все, робить це не заради власної вигоди.

Буква «Р» означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається і сміливо крокує вперед. Відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. В чоловіки Аврелія часто бере сильного, не схильного до зрад чоловіка.

Буква «Е» зустрічається в іменах людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів дівчина часто виступає як парламентер, завдяки своїй чарівності.

Буква «Л» означає те, що людина часто домагається естетики у всьому і може підходити до справи творчо. Тому з Аурелією завжди цікаво спілкуватися. Вона швидко завойовує прихильність оточуючих, також готова поступитися, якщо на неї не тиснути. Ця жінка любить влаштовувати сюрпризи і не проти, коли трапляється щось несподіване. Вона вірна своєму чоловікові. Активно розповідає іншим те, що знає сама. Дорожить сім’єю.

Ім’я з буквою «І» часто у людей з гарною уявою. Завдяки їй, дівчина добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантична. Ця жінка завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. В її компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому вона завжди чесна і відкрита. Природжений романтик, яка довго вибирає собі чоловіка.

Буква «Я» зустрічається у активних людей, які до будь-якої справи підходять відповідально. Ці риси допомагають Аурелії швидко домагатися успіху. Вона природжений лідер, але їй важливо схвалення оточуючих. Іноді вона може бути непередбачуваною і надто імпульсивна. З хлопцями – пристрасна коханка і романтик.

Нумерологічна довідка для імені Аурелія

Імені відповідає число 3, яке символізує величезну силу духу, відповідальний підхід до роботи, розвинений інтелект і креативні здібності. Вона постійно розвивається, при цьому відкрита для критики. Носительку імені можна назвати різнобічно розвиненою. Цілей досягає без особливих зусиль, причому це не залежить від того, чим вона займається. Однак ця жінка страждає від невпевненості в собі, яку намагається компенсувати своїм почуттям гумору і оптимізмом. Оточуючим ніколи не скаже нічого поганого, в будь-якій ситуації спробує згладити кути. Цінує друзів, так як не уявляє, як без них можна бути щасливою. Хоче взяти від життя все, тому прагне відвідати якомога більше країн. З-за того, що швидко знаходить спільну мову з людьми, до неї легко втертися в довіру і обдурити.

Езотерика
Додати коментар