Асія значення імені

Зародження імені Асія: Греція, у католиків.

Коротке похідне від імені Асія: Асі, Ася.

Подібні з ім’ям Асія: Асинат, Асият, Асія, Азія.

Асія — ім’я жінок, яких називають так мусульмани і часто його можна почути у дагестанців. Маючи арабські коріння, Асія перекладається з арабської мови як «цілителько», «розрадниця», «лікуюча».

Відомо ім’я Асія і в Європі. До речі, саме цим ім’ям називали одну з міфічних нереїд і океанід, нібито існували в Стародавній Греції. Ще Асією іменували давньоримську провінцію, на території якої знаходилася в Малій Азії. Її трактування означала бік світла — схід. Дуже часто Азію називають Азією (в даному випадку це означає «східна» — від назви східного континенту).

В Азії є пестливе ім’я Ася, яка може розглядатися як самостійна.

Особа, що носить ім’я Асія

Стримана дамочка-загадка по імені Асія завжди оточений таємничою аурою, яка властива її натурі. Ця дівчина дуже цікава і скритна, наділена неймовірним самовладанням. Здається, що господиня імені випромінює атмосферу спокою, яка людиною, недостатньо знають Асію, може бути сприйнята як її байдужість.

Асія має допитливим розумом, часто вдається до критики і аналізу. Особи з цим ім’ям властива частка здорового скептицизму, штовхає Асію на різноманітні дороги пошуку істини. За рахунок своєї відмінною інтуїції Асія вміє об’єктивно поглянути на ситуацію, а за рахунок раціоналізму та логіки — сприймати життя без нездійсненних мрій та фантазії.

Особам з ім’ям Асія притаманне бути обережною і незалежною. Для цієї панянки матеріальний достаток не грає особливої ролі, тому вона не прагне до нього. Практично у кожної Азії є якась невпевненість в собі і оточуючих, з-за чого жінки, які носять це ім’я, частенько коливаються між альтруїзмом і егоїзмом, товариськістю і самотою.

З дитинства Асію відрізняють стриманість і сором’язливість. Буквально перед кожною грою з однолітками Асія повинна бути переконана, що її чекає якась вигода, а інакше дівчинка захоче грати на самоті. Адже колективні ігри допомагають Асії розвинути солідарність і комунікабельність. Дівчинка Асія дуже допитлива, і тому її батьки повинні бути завжди готовими відповісти на численні питання. А також вони повинні постійно проявляти до своєї дочки увагу, заохочуючи її спілкування з однолітками.

Асії подобається все, що виглядає незвичним і дивним. Володіючи романтичною натурою, Асія витрачає багато часу на польоти у мріях. Пов’язано це з тим, що реальність може приносити Асії розчарування, після яких вона відчуває самотність. Обираючи собі чоловіка, особа з ім’ям Асія намагається побачити в ньому людину, яка буде не тільки господарем в будинку, але і справжньою опорою в житті.

Асію залучають авангардні, незалежні і оригінальні професії. Господиня імені вважатиме за краще зупинити свій вибір на тих, що відносяться до інформаційних технологій, моді, телебаченню, подорожей. Непогано буде, якщо Асія з головою порине в юридичну або медичну сферу. У будь-якій роботі Асія слід суворому порядку та послідовності. А ще Асія не любить змінювати професію і стає, врешті-решт, справжнім фахівцем в своїй області.

Іменини Асії: не святкуються.

Езотерика
Додати коментар