Ася значення імені

Поява і поширення імені Ася: це ім’я популярне у німців, татар, росіян, вірмен і у мусульманських народностей.

Імена, схожі з ім’ям Ася: Анастасія, Аста, Асія, Асият.

В ім’я Ася є кілька варіантів походження. Перший з них передбачає, що ім’я Ася — синонім Асти, який утворений від скандинавської Астрід. Якщо перевести ім’я Ася зі скандинавського у зазначеній формі, то вийде «страсна» або «найкрасивіша». Асею часто називають дівчаток у країнах, де панує німецька мова.

Другий варіант каже, що ім’я Ася відбулося від грецької Анастасії, яка трактується «відродженої».

Третій запевняє, що Ася як ім’я пішло від татарських Азія (Азия), Асият. До речі, Асія дуже популярне і у мусульман, і в європейців.

Асю прийнято вважати коротким похідним ім’ям до прізвиськ, які мають початкові букви А. приміром, Асею можуть називати жінок, які носять ім’я Аксиния, Онися, Астра, Арсенія; а ще — Олександра, Ганна, Агнеса, Ассоль. Частенько ім’я Ася виходить при пестливо-зменшеній формі імен Тарасія, Василина, Таїсія, Василида, Геласія, Васса, Ксенія та інших.

Деякі вважають Асю пестливим ім’ям Асени (Болгарія), Асмік (Вірменія), Айсель (Казахстан). Також Асею можуть кликати чоловіків, що носять ім’я Тарасій, Аскольд, Михайло, Олександр.

Вплив імені на свою володарку

Особа з ім’ям Ася дуже гуманна особистість. Асе властиво більше думати про інших, ніж про себе, виявляючи до оточуючих непідробну зацікавленість. З-за цієї риси Асю вважають альтруїсткою. Господині імені властиві сумбурні натхнення і творчі пориви, але при цьому Асе частенько доводиться примиряти власні мрії з цим положенням речей, вишукуючи межі між благом суспільства і особистим життям. Далекосяжні фантазії і найвищі ідеали Асі практично не поєднуються з повсякденним існуванням, з-за чого дівчина з цим ім’ям може відчувати душевні терзання, погано впливають на її нервову рівновагу.

Ася є дивовижною дівчинкою, гостро відчуває домашню атмосферу. Вона намагається завжди і всім догодити; дуже важко приймає раптові зміни, які збивають Асю з пантелику, привносячи в її розмірене життя розгардіяш. Із-за таких «переворотів» особа на ім’я Ася воліє йти до мрії, де все незмінно і знайоме. Батькові і матері Асі особливу увагу варто звернути на цю рису характеру своєї дочки і намагатися привчати Асю до мінливості в житті якомога раніше, допомагаючи їй у цьому.

Особам, що носять ім’я Ася, властиво цікавитися культурними та духовними питаннями, науковими і соціальними темами. Вони можуть серйозно зануритися в одну з представлених областей, аж до фанатизму. Тому, якщо жінка на ім’я Ася стала проявляти пристрасть у справі — краще її вберегти від цього, так як все може закінчитися для власниці імені трагічно. А все тому, що Ася звикла довіряти своїм опонентам і йти до кінця, розв’язуючи будь-яку задачу з повною віддачею себе.

В любовних відносинах Ася розкривається як романтичний і сентиментальний чоловік, для якого досить важливі емоційні почуття. Власниці імені властиво ідеалізувати свого партнера і зводити його на п’єдестал, що, зрештою, може обернутися жорстоким розчаруванням. Господиня імені Ася — дуже жіночна натура, і прерогативою її життя може стати материнство. З Асі вийде відповідальна мати, яка постарається донести до своїх нащадків багато цінностей людства.

Особа на ім’я Ася, якщо захоче, то зуміє домогтися гучних успіхів у художній або соціальній сфері. Тому не дивно, що Асе властиво зупиняти свій вибір на таких професій як педагог, соціальний працівник, консультант, психолог, медпрацівник, художник, музикант. Ася навіть може ризикнути і стати непоганим політиком. А ще жінка, що носить це ім’я, може забути про кар’єру і віддати всі свої сили сім’ї, ставши прекрасною дружиною і неповторною матір’ю.

Іменини Асі: це ім’я іменин не відзначає.

Езотерика
Додати коментар