Сонник стеля приснилася. До чого сниться стелю у сні бачити.

Стеля до чого сниться, сонник Лоффа

Стеля символізує безпеку людини, його захист, покрив.

Якщо стеля протікає або ж ви бачите в сні діряву стелю, тріснуту, ненадійну – все це говорить про те, що положення ваше хитке, щось загрожує вашій безпеці або усталеному способу життя.

Важливо визначити причину, по якій у вашому сновидінні утворилася тріщина на стелі або ж вона протекла. Було присутнє при цьому втручання третьої особи (наприклад, у випадку, коли вода ллється зі стелі через безтурботність сусідів зверху або коли хтось намагався вбити цвях в перекриття і в результаті цього на стелі утворилася тріщина)? В даному випадку і наяву слід розглядати небезпеку, як приходить ззовні, з-за несприятливого втручання інших осіб, наміри яких при цьому можуть бути і не навмисними.

Якщо вам довелося білити стелю, фарбувати її – сон натякає на ваше прагнення до показного, причому нерідко ви займаєтеся і самообманом, самозаспокоєнням, що, в принципі, нерідко буває виправданим.

Якщо в сні вам довелося білити стелю в квартирі удвох з коханою людиною, у вашому спільному житті намічається важлива, урочиста подія, яка потребує ретельної підготовки.

Приснилося, що стеля впала – не варто відразу ж готуватися до найгіршого, нерідко побачена обвалена стелю вказує на те, що буде знято певне обмеження, що заважає вашому особистісному зростанню, наприклад, у кар’єрі. Головне, щоб в той момент, коли відбувається обвал стелі, ви не знаходилися у своєму сновидінні безпосередньо під нею і, звичайно ж, не постраждали при цьому.

Друга важлива умова позитивного значення сну, в якому валиться стеля, що це не повинно бути перекриття вашого будинку, квартири, приміщення, в якому вам наяву добре і затишно. Наприклад, якщо сниться, що обвалилася стеля в будинку ваших батьків, це погана прикмета за дуже рідкісним винятком, коли спляча людина відчуває сильний авторитарний тиск з боку близьких родичів і це заважає його самореалізації.

Обвалення навісної стелі у сні вказує на ненадійний захист, є лише видимістю, нехай навіть і дуже привабливою. Наприклад, для дівчини такий сон може натякати на присутність партнера, створює враження сильної й мужньої людини, а на ділі боягуза, на якого не варто покладатися у випадку серйозної небезпеки.

Діра в стелі у вашому сновидінні – це пролом у вашому захисті. Суцільно дірява стеля сниться в знак того, що ваше становище хитке і ненадійне.

Але якщо ви самі з якоюсь метою виконали уві сні отвір у стелі, це означає, що наяву ви або прагнете до досягнення чогось більш високого, або по необережності піддаєте себе непотрібній небезпеці. Для людини, яка проводить час в соціальних мережах, таке сновидіння може стати натяком на витік важливих для нього особистих даних.

Схоже, але ще більш небезпечне значення має сновидіння, в якому ви бачите над собою прозору стелю.

До чого сниться стеля по соннику Цвєткова

Побачена стеля, її вид відображають стан нашої душі.

Низька стеля у сні символізує пригніченість, недостатній простір для розвитку особистості.

Приснилася чорна стеля – сплячому загрожує депресія.

Протікає стеля сниться до плаксивого настрою.

Якщо вода ллється зі стелі струмком, але при цьому ви не бачите ніяких наслідків затоплення будинку, то вам доведеться сильно і невтішно плакати.

Сон, у якому вода на стелі тримається незбагненним чином і не стікає вниз, є ознакою важкого стану душі, передчуття біди, якої, однак, може і не статися.

Капає зі стелі кров сниться до важкого періоду часу, коли душа ваша буде обливатися кров’ю. Можливо, вам доведеться сильно переживати з-за іншої людини.

Робити ремонт стелі у сні – це заклик до боротьби з власним смутком і невірою в себе.

Брудна стеля сниться до нечистих помислів. Також сон може вказувати на те, що ви прикриваетесь від чогось або когось незаконними способами.

Мити стелю у сні – сприяти очищенню душі.

До чого сниться стеля – сонник Хассе

Висока і чиста стеля символізує спокійний і безтурботний період життя.

Приснилося, що стеля впала – опинитеся в якійсь ситуації беззахисні.

Стеля протікає – сон попереджає про можливий витік інформації, в результаті чого ви позбудетеся якогось захисту.

Сниться, що вода тече зі стелі прямо на ліжко – відомості будуть стосуватися вашого особистого життя.

Якщо мокра стеля обвалилася – сон попереджає про те, що все це може обернутися крахом вашої репутації і, як наслідок, погіршенням соціального становища. Наприклад, у тому випадку, якщо ваша кар’єра безпосередньо залежить від морального обличчя, репутації.

Сон, у якому стеля падає на вас дуже повільно, погрожуючи придавити, попереджає про те, що обставини цього періоду складаються не на вашу користь, тому не варто проявляти наполегливість, а краще зайнятися чимось іншим.

До чого стеля сниться – езотеричний сонник

Тріснута стеля сниться до каяття.

Білити стелю – до заздрості.

Сниться, що ви білите стелю, використовуючи для цього невідповідні матеріали – заздрячи комусь, здійсните дурість.

Стеля тече в сні – будете плакати.

Стеля протекла і звалилася – трапиться біда.

Вже обвалилась стеля сниться як знак небезпеки, з якою вам вдасться уникнути, але, на жаль, наслідки її не пройдуть повз.

Робити стелю в своєму будинку або ремонтувати її – такий сон обіцяє, що вам вдасться здобути прихильність якоїсь важливої персони.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар