Сонник кінець світу приснився. До чого сниться кінець світу у сні бачити.

Апокаліпсис, сонник Лоффа

Тему апокаліпсису не обходить стороною практично жодна релігія. Після того, як кінець світу станеться, у багатьох з них передбачається загальне оновлення і повна реорганізація товариства з розподілом людей у певні групи. Існують і більш песимістичні в своїх прогнозах вірування, на думку яких кінець світу буде остаточним для всіх, після чого запанує первісний хаос.

Через невідомості і загадковість цього явища людина у своїх снах відноситься до апокаліпсису, як до нікому страшним пророцтвом, застереження. Сплячий схильний переносити події сну в реальність, це дивне відчуття довго його не покидає. При цьому саме бачення уві сні кінця світу може приймати найнеймовірніші форми, від потопу до сонячного вибуху і падіння безлічі астероїдів, оскільки в реальності кожен має своє індивідуальне бачення світобудови. Спільне у людей, що побачили це сновидіння, одне: дні видимого існування людей полічені.

Тлумачити подібні сни слід залежно від культурного подання та віросповідання сплячого, ступеня розвитку його духовного життя.

Причиною сну про апокаліпсис може стати життєва невпевненість людини, відчуття того, що справи виходять з-під контролю. Іншими факторами подібного стану людини може стати підвищена гормональна активність, втрата близької людини, звільнення, розлучення та інші розриви наявних зв’язків. Внутрішнє спустошення людини активізує його захисні механізми, одним з яких є сон про загальне кінець світу.

Якщо в обставинах апокаліпсису сплячий бачить себе в натовпі незнайомих людей, то найбільш вірогідна причина сну – догляд з його життя когось з близьких людей.

В цілому, як трактує культурологія, сни про кінець світу характерні для громадських періодів, коли загострюється непередбачуваність подальшого розвитку і, як наслідок, відчуття загальної безнадії. Людина підсвідомо відчуває крихкість планети і її населення, він боїться. Цього страху сприяють постійні повідомлення про цунамі, глобальне потепління, критичному стані екології та інших колізіях. Якщо у людини є і якась фінансова невизначеність, імовірність таких сновидінь посилюється багаторазово.

Таким чином, апокаліпсичні сновидіння в більшій мірі не є провісниками неминучості, а лише відображають підсвідому безпорадність і невпевненість.

Якщо вам хочеться все ж таки докопатися до причини вашого сну, дайте відповідь на питання: з чиєї вини мали місце події вашого сну? Можливо, відповідь відкриє вам причину.

Сновидіння про апокаліпсис повинно стати приводом оцінити раціональність своїх страхів, їх сутність і дійсну загрозу для вас ззовні.

Іноді разом з закінченням світу в сновидінні людина бачить якісь релігійні одкровення. Хтось бачить уві сні ангелів, кому-то є біси або навіть зомбі. Ці образи є дуже сильними, і кожен з них повинен бути розглянутий окремо.

Якщо людина є прихильником якоїсь віри, найчастіше догмати цієї віри або протистоять уві сні відбувається, або є ініціаторами всього цього. Слід, насамперед, зрозуміти свою малу значимість у рамках величезного всесвіту, яким апокаліпсис торкнеться. Чи ви вважаєте себе гідним такого глобального знамення? Якщо відповідь позитивний, вам слід подбати про психічне здоров’я, а якщо негативний – залиште сновидіння без уваги.

Значення сну кінець світу – сонник Хассе

Кінець світу сниться до насмішок над сплячим через якийсь зробленої ним дурниці.

Якщо вам приснився новий всесвітній потоп, що означає кінець світу, то ви підсвідомо усвідомлюєте всю неправильність і неправедність власного життя і життя тих, хто вас оточує. Ви розумієте, що світ деградує, але у вас дуже мало волі, щоб починати його змінювати з самого себе.

Якщо у вашому сні падає величезний метеорит і наступає кінець світу, значить, вас сильно обтяжує якесь невиконану обіцянку. Його все ж таки потрібно виконати.

Побачити в сні, як люди навколо вас перетворюються на зомбі, і розуміти, що настає апокаліпсис – до втрати друзів.

До чого апокаліпсис або кінець світу сняться, сонник Лонго

Кінець світу сниться людині на тлі нервового стресу, а також невизначеності і негативу, що відбувається навколо.

Найчастіше людина бачить, що кінець світу – це всесвітній потоп, повінь, що обумовлюється пам’яттю людської історії. Такий сон про повінь говорить про те, що в поведінці сплячого багато що зумовлене стереотипами поведінки, в житті він є веденим.

Якщо вам сниться, що відбувається апокаліпсис, кінець світу із-за того, що вибухнуло сонце, і вогонь охопив всю всесвіт, то наяву ви зараз перебуваєте в дуже нестабільному і сильно залежить від когось або від чогось стані.

Сон, у якому ви бачите цунамі, як землю накриває величезна хвиля, після чого відбувається кінець світу, означає, що кількість справ і обов’язків, яке ви останнім часом не перестаєте на себе навалювати, стає критичним.

Для дівчини кінець світу у сні сигналізує про пробуджуючий в ній материнський інстинкт, це не пророчий сон.

Езотерика
Додати коментар